gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fox "Su Gibi" Programı Yayından Kalktı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fox su gibi programı su gibi programı

Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Esra Erol'da Evlen Benimle programı yeni yayın döneminde Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. İzleyicilerin merak etti ise zaten Fox Tv'de yayınlanan Su Gibi adlı izdivaç programının ne olacağıydı. İşte bu sorunun cevabı...

fox-su-gibi.jpg

Kanalın Esra Erol transferi yeni yayın akışındaki dengeleri değiştirdi. Ekranlarda uzun yıllardır evlilik programı sunan Esra Erol, Ağustos ayının ortalarından itibaren izdivaç programını FOX TV'de yapacak. FOX'un yine senelerdir yayınalanan Songül Karlı ve Uğur Arslan'ın sunduğu Su Gibi isimli evlilik programı ise yeni sezonda ekranda olmayacak.
    Gelecek sezonda kanalın tek izdivaç programı "Esra Erol'da Evlen Benimle" olacak. Program, sezonu erken açacak ve ağustos ayının 15'inden itibaren izleyici ile buluşacak.

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ayyy hepsini tamamen yayaından kaldırsalar ne var sanki bayyy geldi artık bunalrı görmekte tv de onun yerine eğitici öğretici bibşeyler yayaınaslarya

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    nasıl üzüldüm nasıl üzüldümm anlatamam yani :D:D

Fox "Su Gibi" Programı Yayından Kalktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Su Gibi

Sezen Aksu - Su Gibi

Bir ömrün hikayesi Sığar mı bilmem satırlara Yaz desem anılara Sırlarımı ele verir mi Su gibi aktı yıllar Deryada bir damla kadar Yaşadım şahidimsiniz Yıllar sizden kim korkar Su gibi aktı yıllar Deryada bir damla kadar Yaşadım şahidimsiniz Yıllar sizden kim korkar Gül gibi hatıralar Tül gibi beni sarar Daha dün yaşananlar Hem yakın hem uzaktalar Gül gibi hatıralar Tül gibi beni sarar Daha...
  2. Su Gibi....

Su Gibi....

SU GİBİ Şimdi sen su olduğunu düşün. Su kadar özel, su kadar faydalı ve su kadar çok... Tükenmez... İnanıyorum ki, gerçekten de öylesin. Ama ister çesmelerden dökül, ister göklerden yağ, ister nehirler dolusu ak, dibi olmayan bir kovayı dolduramazsın. Yani; seni dinlemeyenlere sesini duyuramazsın... Unutma! Daha çok bağırdığında daha çok dinlenmezsin... Gürültünün parçası olursun...
  3. Yayından Kalktı

Yayından Kalktı

nuri yayından kaldırıldı nuri yayından kalktı kalktı mı dizisi mı dizisi kalktımı ekranların sevilen dizisi Gece Gündüz maalesef yayından kalktı... dizi mahkemelik oldu şuan mahkemede... OYUNCUYA 'TAVUK BAŞÇAVUŞ' DAVASI! OYUNCU BÜLENT ŞAKRAK HAKKINDA, ÖZEL BİR TV KANALINDA YAYINLANAN POLİSİYE TÜRÜ DİZİ FİLMDE SENARYO GEREĞİ BANKA DOLANDIRMAK İÇİN ELİNDE TUTTUĞU TAVUĞA 'BAŞÇAVUŞ' DEDİĞİ...
  4. Su Gibi...

Su Gibi...

Sulu şakalar yapıp, Sudan sebeplerle ayrılıyoruz… Sulu yemek seviyor. Kendimizi suyun akışına bırakıyoruz… Çok ağlayana “sulu göz”… Şımarana “sululuk yapma" diyoruz… Gidenlerin ardından maşrapalarla su döküyor, yaşlı gözlerle kendi kendimize mırıldanıyoruz; “Su gibi git, su gibi gel.” Gözyaşlarımızla beraber, içimiz kan ağlayarak toprağa verdiklerimizin mezarını...
  5. Muhteşem Yüzyıl Rusyada neden yayından kalktı?

Muhteşem Yüzyıl Rusyada neden yayından kalktı?

Muhteşem Yüzyıl Rusyada neden yayından kalktı? Türkiye'de izlenme rekorları kıran ve birçok tartışmaya neden olan Muhteşem Yüzyıl dizisi Rusya'da da büyük ilgi görmüş ve Domashniy kanalında yayınlanmaya başlamıştı.Muhteşem Yüzyıl'ın Rusya'da hükümetten gelen baskılar nedeniyle yayından kaldırıldığı iddialarına dizinin yapımcısı ve senaristi Meral Okay cevap verdi.Meral Okay, medyanın...

Sayfayı Paylaş