gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Frak giymek

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada frak elbise giymek, her hususta arkadaslarinizdan üstün bir durumda bulundugunuza ve etrafinizda sizi çok kiskanan kimselerin bulunduguna, ününüzün her gün biraz daha etrafa yayilarak, tanindiginiza isarettir.

Frak giymek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Frak

Frak

Rüyasında frak giyen kimse, umduğundan daha iyi bir yere gelir.Rüyada frak elbise görmek büyüklükle tabir olu-nur. Rüyada bir frak elbise giyindigini görmek, bulundugu iste yükselecegine, kadin ise aile içinde saygi görecegine, frak elbise ile bir törene katildigini görmek, büyük bir devlet isinden karli bir haber alacagina, frak giyinmis birini evine misafir ettigini gör-mek, bir devlet...
  2. Kısa Gelinlik Giymek İStermisiniz

Kısa Gelinlik Giymek İStermisiniz

rüyada kısa gelinlik giymek rüyada kısa gelinlik giydiğini görmek gelinliğin olması
  3. Korse Giymek Zayıflatır mı ?

Korse Giymek Zayıflatır mı ?

zayıflatan korseler korse zayıflatırmı zayıflatan korse zayıflatıcı zayıflatıcı korseler Birçok kadının ortak derdi olan özellikle bel ve göbek ve basen çevresindeki kilolardır Tercih edilen kıyafetlere göre bazen bu saydığım yerdeki fazla kilolar maalesef çok çirkin bir görüntü oluşturmaktadır.Bunun içindirki birçok bayan bu tür kilolarını gizlemek adına kıyafetlerin içine giymek üzere korse...
  4. Rüyada Etek Giymek

Rüyada Etek Giymek

Rüyada Etek Giymek Merhaba kızlar rüyamda etek giydim ben oysaki hiç böyle bişey düşünerek yatmamıştım etekde giymem özel hayatımda:S
  5. Rüyada Giysi Giymek

Rüyada Giysi Giymek

Rüyada Giysi Giymek ne anlama geliyor lütfen yorumlayın.

Sayfayı Paylaş