gebe
  1. ayşegül hanım

ayşegül hanım Forum Okuru

fraksiyonel lazer hakkında

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ayşegül hanım tarafından paylaşıldı.

selam melekler yüzümde güneş ve çok olmasada sivilce lekeleri var bir arkadaşım bana fraksiyonel lazeri önerdi benim bu konuda pek bir bilgim yok fraksiyonel lazer hakkında bilgisi olan yada bu lazer olayını yaptıran varsa olumlu olumsuz yorumlarınızı ve bilgilerinizi bekliyorum

fraksiyonel lazer hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fraksiyonel-lazer-cilt-izleri.

fraksiyonel-lazer-cilt-izleri.

fraksiyonel lazer forum fraksiyonel lazer yaptıran var mı yaptıranlar lazerle çil tedavisi yaptıranlar yaptırdım Sivilceleri sıkmamak en doğrusudur. Sıkılan sivilceler iltihaplanıp daha da içinden çıkılmaz ve şiddetli reaksiyonlara sebep olabilir. Sivilce izi; sivilce tedavisi eksik kalmış sivilceler sonrasında ciltte oluşan lekeler, çökme ya da çıkıntılar şeklinde gözlenebilir. Bu izler cilde...
  2. Lazer epilasyon hakkında bilgiler

Lazer epilasyon hakkında bilgiler

lazer epilasyondan memnun kalanlar lazer epilasyon kaç yaşında yapılır Lazer epilasyon hakkında eğer yeterince bilgi sahibi olmadığınızı düşünüyorsanız şimdi sizler için bazı bilgileri paylaşmak istiyorum. Tüylerden tamamen kurtulmamızı sağlayan lazer epilasyon hakkında buyrun detaylı bilgileri Yıllardır uygulanan hızlı ve etkili bir yöntem olsa da, lazer epilasyon pek çok kişi tarafından...
  3. lazer epilasyon hakkında

lazer epilasyon hakkında

lazer epilasyon hakkında bilgi verir misiniz? bende lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum ama tereddütlerim var.
  4. Fraksiyonel Erbium lazerin özellikleri nedir?

Fraksiyonel Erbium lazerin özellikleri nedir?

Fraksiyonel erbium lazerin dalga boyu2940nm dir. Estetik amaçlı yoğun kullanılan bir lazer türüdür. İçeriğinde su olan dokular tarafından emilir ve enerjisini bu dokuya aktararak dokuya yaygın hasar vermeden ablasyon yapar. Fraksiyonel Er-YAG lazer nerelerde ve hangi amaçlarla kullanılır? Erbium fraksiyonel lazer ameliyatsız yüz estetiği, cilt gençleştirme, kırışıklık tedavisi ve sivilce izi...
  5. Cilt çatlaklarına fraksiyonel lazer tedavisi

Cilt çatlaklarına fraksiyonel lazer tedavisi

Hemen hemen 3 kadından birinde görülen cilt çatlakları yaygın olduğu kadar uzun yıllardır tıp dünyasının da biçare kaldığı konular arasında yer alıyor. Ne var ki çokta karamsar olmaya gerek yok. İzleri %100 oranında gidermek imkânsız olsa da yüz güldürücü sonuçlara ulaşmak mümkün. Cilt Çatlakları Neden Oluşur? Cilt çatlakları sık kilo alıp vermelerde, ergenlik ve gebelik dönemlerinde ortaya...

Sayfayı Paylaş