gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Franke’den güvenli ocaklar...

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Franke’den güvenli ocaklar... [​IMG] Franke, güvenlik sistemine ve modern tasarıma sahip Franke Design Plus ocak serisini tüketicinin beğenisine sundu. Dikdörtgen ve köşe olmak üzere 2 farklı modelde tasarlanan 4 gözü gazlı, 1 gözü üç taçlı ocakların, gaz emniyet ventili ve elektronik ateşleme sistemi özellikleri bulunuyor.
    Modern ürünlerin vazgeçilmez özelliği olan gaz emniyet ventili, taşma, rüzgar gibi nedenlerle ateşin sönmesi halinde gazı keserek güvenli kullanım sağlıyor. Dökme ızgara ve beklere sahip ocaklar sağlamlığı ve dayanıklılığı ile de tüketicinin beğenisini kazanıyor. Mutfaklarını baştan sona yenilemek isteyenler için Franke Design Plus serisinde ocaklarla bütünlük oluşturan, evye, fırın, armatür ve davlumbazlar da yer alıyor.

Franke’den güvenli ocaklar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Franke’den 3 kapılı akıllı buzdolabı

Franke’den 3 kapılı akıllı buzdolabı

franke buzdolabı 3 kapılı buzdolabı franke 3 kapılı üç fiyatları Franke’nin geniş aileler için ürettiği 3 kapılı çelik buzdolabı FSS 9202 FS XS, ileri teknolojik özelliklerle donatılmış derin dondurucu ve soğutucu bölümleriyle mutfaklarda hayatı kolaylaştırıyor. A+ sınıf enerji tasarrufu özelliğine sahip geniş buzdolabı, şık tasarımı, geniş iç hacmi, ısıyı “0” derecede tutan özel raf...
  2. Ocak

Ocak

Ev işlerini yürüten kimseye, binek hayvanına yahut kişinin kendi otomobiline, kişinin hayatını kazandığı dükkan yahut işine, Ocak bekar için evlenmeye, kafirin müslüman olmasına, günahkarın tövbesine, İzerinde çanak vb. bulunan ocak evli kimse için hanımmının hamile kalmasına, Ocak, bir yerden gelen yahut bir yere giden kimse için eve, Ateşli ocak ihtiyaçları gidermeye ve rızka, ateşsiz ocak...
  3. Ocak:

Ocak:

Ocak: Ocak, açılması gereken bir pencere önüne yerleştirilmemelidir. Eğer yerleştirilmesi gerekiyorsa pencere ocaktan 7.5 cm. geride ve 60 cm. yukarıda olmalıdır. Her iki tarafında da tezgah bulunan ocakların bir taraflarında en az 25 cm., diğer taraflarında ise 37.5 cm. uzaklık bulunmalıdır. Bir tarafında duvar bulunan ocakların duvardan 7.5 cm., diğer tarafta bulunan aplikasyonlardan ise 38...
  4. Güvenli Çiftçi Aranıyor

Güvenli Çiftçi Aranıyor

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Rusya’ya yapılan yaş sebze-meyve ihracatında yeni bir sorunun yaşanmaması için ’güvenli çiftçi’ ve ’güvenli ihracatçı’ uygulaması başlatıyor. Bakanlık, sözleşmeli veya kontrollü üretim yapan ’güvenilir çiftçilerin’ belirlenmesi için harekete geçti. Bu çiftçilerden alınan ürünler, ’güvenilir ihracatçılar’ tarafından paketlenip, herhangi bir kontrol yapılmadan...
  5. Hamilelikte güvenli karın egzersizleri

Hamilelikte güvenli karın egzersizleri

Hamilelikte güvenli karın egzersizleri arıyorum ben bu konuda aranızda hamile varsa yada bilgili olan varsa bilgi istiyorum.

Sayfayı Paylaş