Fransa Resimlerim

ESDE

Hamiş Melek
Fransa Resimlerim
fransa resimleri Seine-Maritime resimleri la havre resimleri etretat resimleri rouen resimleri deniz ve manzara resimleri burada meleklerim
Merhaba Melekler,

Bayram tatili Paris turunu bitirdikten sonra sizlere biraz Rouen sehrine bagli deniz kiyisindaki bir kasabadan bahsetmek istiyorum, Etretat isimli bu sahil kasabasi , Le havreye cok yakin... Birazdan resimlerini goreceginiz bu kasabaya tam anlamiyla bayildim..., sahilden tepe kismina yuruyerek tirmanmak cok zor olsada, zirveye ulastiginizda karsilastiginiz manzara paha bicilemez guzellikte... Karayip korsanlari filminin bir bolumu de zamaninda burada cekilmis..Biz gittigimizde hava sicakligi cok degildi ama insanlar denize giriyordu, cunku fransanin ust kisimlari maalesef asiri sicak olmuyor, genelde yagmurlu ve serin, dolayisiyla birazda olsa gunes yuzunu gosterince fransizlar sahillere akin ediyor :) Alismis bunyeleri Onlar icin yeterli sicaklik :S Bizim icinse o havada denize girmek mumkun degil kesin hasta oluruz hahaha

Simdi gelelim bu guzel kasabanin resimlerine, insan burda hakikaten yaslanmaz yahu :)

L1-297.jpg

L2-30c.jpg

L3-d7.jpg

L4-22c.jpg

L5-167.jpg

L6-39a.jpg

L8-24.jpg

L9-215.jpg

ALTTAKI RESIMDE KARSIDA GOZUKEN SAHILDEN,RESMI CEKTIGIMIZ YERE KADAR YURUYEREK TIRMANDIK :)

L10-5c.jpg

L11-3e0.jpg

bence paris bu kasabanın yanında halt etmiş. tam istediğim gibi bir yer burası burada yaşamak isterdim doğrusu muhteşem bir yer.
birde o köprü gibi olan kayalık çok güzel ve ilginç. resimler için teşekkür ederim canım bayıldım.

Deklanşörüne sağlık Esde,gitmiş kadar olduk,yeni resimlerle yeni yerler görmek istiyoruz objektifinden :tik:

Buralara giden ayaklarına, buralara bakan gözlerine, deklanşöre basan parmaklarına, bizimle paylaşmak isteyen yüreğine sonsuz sağlık olsun canım tatlım Esde'm :kiss: Bizleri de düşündüğün için tşkler tatlım:kiss:

Geri