gebe
  1. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

fransaya yolladıgım boncuk işleri isteyene yapılır

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında berna703 tarafından paylaşıldı.

boncuk işi boncuk işleri boncukla neler yapılır boncuktan neler yapılır boncuklarla fransaya yolladıgım boncuk işleri isteyene yapılır [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bol satışlar dilerim arkadaşım ellerin gözlerin dert görmesin emek var sonuçta el emeği göz nuru:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzeller ellerine emeklerine sağlık Rabbim bol kazanç ve bereket versin rıskını yollasın inş.

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı kazançlar canım
    El emeği göz nuru yapmasıda çok zor

5. tugcekbr

tugcekbr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm nekadr bi ufak masa örtüsü

6. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim sayın adminim yorumlarınız için

7. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim sayın adminim

8. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beğenmenize çok sevindim güzel dilekleriniz hayırlı dualarınız için çok tşk ederim

9. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim pelinsu
    evet canım yapması zor oldugu kadar vakit alıcı tek bir motifi önceleri 1saatte aparken bu kadar iş çıkartınca alıştım tabi 20 dk. da oluyor en hızlı :)

10. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhaba tugcebr

canım 55 motifli olarak uygulamış oldugum bir masa örtüsü 55 ytl tutuyor tabi bu isteğinize göre büyüktülebilir yada küçük olabilir bunun dışında farklı modeller farklı renkler tercih edebilirsiniz size özel mesaj ile daha ayrıntılı bilği verdim ayrıca adresimi bıraktım görüşmek diger çalışmalarımı görmek isterseniz

11. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ellerine sağlık canım cok guseller
    el emeği göz nuru dedıklerınden :)

12. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim canım gerçekten her bir parçası çok şık ve çok özel görünüyor beğenmenize sevindim yorumlarınız beni çok mutlu etti

13. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

boncuk işi salon takımı

mrb bende salon takımını yapıorm şuan elimde siyah boru gri kum boncukla yaptğm var 12 adet peçete 1 şömentablo olarak fiatı 150 lira almak isteyenler 5549277590

fransaya yolladıgım boncuk işleri isteyene yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü  işlerine boncuk ekleme

örgü işlerine boncuk ekleme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Boncuk İşi Tepsi Örtüsü

Boncuk İşi Tepsi Örtüsü

boncuklu tepsi örtüsü boncuk işi nasıl yapılır boncuk işi tepsi örtüsü boncuklu yapılışı yapılışı Boncuklarla süslenip şık bir görüntü yaratılmış ben çok beğendim bakalım sizde beğenicekmisiniz:)
  3. Kum boncuktan çiçek nasıl yapılır?İşte yapımı sizler için arkadaşlar

Kum boncuktan çiçek nasıl yapılır?İşte yapımı sizler için arkadaşlar

boncuktan çiçek nasıl yapılır kum boncuktan çiçek yapımı boncuk yapımı kum boncukla Arkadaşlar eğer süslemeyi seviyorsanız,ve sık sık canınız sıkılıyorsa,işte size çok hoş,zevkli bir uğraş. Çeşitli süsleme alanlarında kullanabileceğiniz,yapımı kolay,zevkli kum boncuktan çiçek yapımı sizler için.Hem birşeyler üretmek hoşunuza gidecek,hemde yaparken canınızın sıkıntısı gidecek.Yapmaya bir...
  4. ~~ boncuk işi salon takımları ~~

~~ boncuk işi salon takımları ~~

boncuk işi boncuk işi salon takımı boncuktan salon takımı boncuklu örnekleri pul takımları Yıllardır evim ve kendim için el işleri yapıyorum. Her türlü el işleri yapabiliyorum. Çocuklar okula gidince kalan vakitlerimi böyle değerlendiriyorum. Bir yerden sonra artık kendime biraz da olsa gelir elde edebilir miyim diye düşündüm ve denemeye karar verdim. El emeği ve göznuru çalışmalarımı satışa...
  5. Boncuk işinden salon takımları

Boncuk işinden salon takımları

Boncuklu salon örtü takımları son yıllar da salonların gözdesi haline gelerek çok şık ve estetik bir görünüm sergiliyor. Çeyiz hazırlığı yapan genç kızlar tarafından da beğenilen boncuklu salon örtüleri, modele ve isteğe göre değişik sayıda parçalardan oluşuyor. Vitrin içine, konsol üzerine ve sehpaların üzerinin yanısıra yemek masasının üstünde de kullanılan boncuklu salon örtüleri ile...

Sayfayı Paylaş