gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    193
    Ödül Puanları:
    63

Fransız Country Mutfak Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Modern Fransız Country Mutfaklar Farklı Fransız Country Mutfak Modeli Yepyeni Country Mutfak Modelleri

Son yıllarda mutfak dekorasyonunda Fransız Country mutfak modelinden yararlanılmaktadır. Mutfağınızda eski tarz mobilyalar ya da ahşap oymacılıktan yararlanılarak tasarlanan bir dekorasyon arayışı içerisinde iseniz mutlaka Fransız Country mutfak modeli tercihinde bulunabilirsiniz. El yapımı seramikler, çeşitli vitrin örnekleri ve süslü tabaklar bu mutfak modelinde yararlanılan unsurlar arasında yer almaktadır.

Mutfağımda çok vakit geçiriyorum, sevdiklerimle yemek saatlerini yemek odasında geçirmek yerine sıcak bir mutfak ortamında geçirmeyi tercih ederim diyorsanız Fransız Country tarzı mutfak modeli tercihinde bulunmanız yerinde bir tercih olacaktır. Doğal renklerden yararlanmak ve ahşap el işçiliğinin hakim olduğu bir mutfak tarzı kesin tercihim olsun diyenlerdenseniz Fransız Country tarzı mutfak modellerinden yararlanmaya ne dersiniz?
    2014-fransız-country-mutfak-modeli.jpg 2014-Fransız-mutfak-modelleri.jpg farklı Fransız country mutfak tasarımı.jpg Fransız-country-mutfak-dekorasyonu.jpg Fransız-mutfak-modeli.jpg

2. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    3. resim tam benim hayalimdeki mutfak :(

Fransız Country Mutfak Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fransız mutfağı!

Fransız mutfağı!

Soğan Çorbası Malzemeler 1 kg. kuru beyaz soğan 60 gr. tereyağı 1,5 lt. et suyu 2 çay kaşığı toz şeker 1 adet küçük ekmek 30 gr. tereyağı 90 gr. peynir Yapılışı Önce soğanları doğrayın. Daha sonra tereyağını bir kaba alın ve eritin. Soğanları tuz ve karabiber ekleyerek kavurun. Bu malzemeleri 20-25 dakika kısık ateşte pişirin. Bu arada diğer bir kapta et suyu 20-30 dakika...
  2. Fransız mutfak modelleri

Fransız mutfak modelleri

fransız mutfak modelleri Artık alaturka mutfak dekorasyonundan çok mu sıkıldınız meleklerim o halde Fransız tarzı mutfak dekorasyonunu denemenizi tavsiye ederim. Oldukça güzeller yani benim hoşuma çok gitti bakalım sizler nasıl bulcaksınız...
  3. Country mutfak modeli

Country mutfak modeli

Country mutfak modeli Mutfak örnekleri Country moda olduğu dönemde mutfaklarda da country havası esiyor. country mutfak çok farklı duruyor.
  4. Country Tarzı Mutfak  Modelleri 2015

Country Tarzı Mutfak Modelleri 2015

country stil mutfak dekorasyonu,en şık country tarz mutfaklar,mutfakta country tarz nasıl olur,mutfak dekorasyonunda country stil 2015,country tarz mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler, Mutfak dekorasyonu’nda şimdiler de en çok kullanılan stil country stili. Bu stil sadelikten hoşlananlar,gösterişten uzak samimi havayı mutfağına katmak isteyenler için çok ideal bir seçim...
  5. Evlerde Fransız Country stili

Evlerde Fransız Country stili

Fransız stili Vintage ve Country stilinde dekore edilmiş evleri çok seviyorum.Eskitme ve açık pastel tonların hakim olduğu bu tarz ev dekorasyonu ,bana huzur veriyor.Fransız iç mekan dekorasyonları nadiren gösterişli olur.Genellikle sadelik ve naturellik hakimdir.Fransız ev dekorasyonunda genellikle antika eşyalar tercih edilir.Çiçek desenli perdeler,tavandaki fisktürler,geniş ve kısa...

Sayfayı Paylaş