gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fransız Gelinlik Modelleri 2012 modelleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bir arkadaşım söyledi gelinliğini fransız gelinlik modellerinden seç diye bu yaz sonu düğünüm var gelinliğim için sizlerden Fransız Gelinlik Modelleri 2012 trendlerinden bir kaç örnek sunmanızı istiyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fransız Gelinlik Modelleri 2012 modelleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fransız gelinlik modelleri 2010

Fransız gelinlik modelleri 2010

fransız gelinlikleri fransız gelinlik modelleri 2010 gelinlik modelleri fransiz gelinlikleri 2010 2011 Zarifliği,kumaşının ve tüllerinin kalitesi dünyaca ün yapmış Fransız gelinlik modellerinden sizler için seçtiklerimi paylaşıyorum
  2. 2012 gelinlik modelleri kabarık istiyorum

2012 gelinlik modelleri kabarık istiyorum

Kızlar 2012 yılında evleneceğim bana kabarık gelinlik modellerinin resimlerini ve hangi marka olduklarını hatta varsa fiyatlarını yazabilir misiniz teşekkür ediyorum çok sağolun. Sizleri seviyorum Özellikle Titan abla seni herkese cevap veriyorsun banada ver olur mu :D:D
  3. 2012 Gelinlik Modelleri Straplez

2012 Gelinlik Modelleri Straplez

2012 Gelinlik Modelleri Straplez modeller istiyor ablam ben de model için sizden yardım istiyorum bize en güzel 2012 Gelinlik Modelleri Straplez modelleri sunun lütfen.
  4. 2012 Yaz Gelinlik Modelleri istiyorum

2012 Yaz Gelinlik Modelleri istiyorum

Kızlar yaz sonu düğünüm var düğün zamanı her ne kadar yaz sonu olsa da yazın sıcakları ve modası devam ediyor olacak ve ben hala gelinliğimi seçmedim sizden de 2012 Yaz Gelinlik Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Muhteşem Fransız Gelinlikleri 2012 Modelleri

Muhteşem Fransız Gelinlikleri 2012 Modelleri

fransız gelinlik modelleri fransız gelinlik modelleri 2012 Sevgili melekler, gelin adaylarının düğün koşuşturmaları sırasında en çok yoruldukları noktaların başında gelinlik seçimi ya da diktirilmesi gelir. Diğer ayrıntılarla ilgilenirken hele de gelinlik diktiriliyorsa gelinlik provaları sırasında hayli yorulur, kilo kaybederler. Bu sebeple düğün den birkaç gün önce son bir prova ile...

Sayfayı Paylaş