gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fransız kayakçı çığ altında kaldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Trabzon Valisi Nuri Okutan, Rize'de kayak yapan Fransız kayakçının hayatını kaybettiğini açıkladı. Nuri Okutan, yaptığı açıklamada, Rize'nin Eskice Köyü ile Anzer Yaylası arasında 6 kişilik bir Fransız grubunun, sabah saatlerinde helikopterle bölgeye gittiğini söyledi.
    Grup içerisinde yer alan bir Fransız turistin kayak yaparken öldüğünü ifade eden Vali Okutan, şunları kaydetti: "Kayak yapan 6 kişilik gruptaki Fransız kayakçı öldü. Kayakçının çığ altında ya da bir kayaya çarpıp öldüğü yönünde söylentiler var. Nasıl öldüğünün kesinleşmesi için çalışmalar devam ediyor."

Vali Okutan, Fransız kayakçının cesedinin bir helikopter ile olay yerinden alınarak, Çaykara Devlet Hastanesi'ne götürüldüğünü belirtti. Okutan, gruptaki diğer 5 kişinin ise herhangi bir sağlık sorununun bulunmadığını vurguladı.

Fransız kayakçı çığ altında kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oya gıpür oldu, bız Fransız kaldık

Oya gıpür oldu, bız Fransız kaldık

gipür desenleri güpür elbise modelleri Pencere güzeli... İnce, zarif, Fransız...” Ev tekstili ürünleri arasında bu spotu görünce ister istemez gözler o yöne doğru kayıyor ve en son sıralamada yer alan “Fransız” kelimesine takılıyor. Bahsedilen özellikler neredeyse hemen her evin bir odasında yer alan gipür perdelere ait. Ama biz hâlâ “Fransız”da takılı kaldık. Bu arada bazı markaların...
  2. Çığ düşünce yolcular mahsur kaldı

Çığ düşünce yolcular mahsur kaldı

Çığ düşmesi sonucu kapanan Karaman-Sarıveliler ve Sarıveliler-Alanya karayolunda ulaşım sağlanamıyor. Bölgede 2 yolcu otobüsü ve çok sayıda aracın mahsur kaldığı, 100'e yakın yolcunun Karapınar köyüne nakledildiği öğrenildi. Karayolları ekiplerinin yol açma çalışmaları devam ediyor. Açılan yola tekrar çığ düşmesi ekipleri zor durumda bırakıyor. Diğer taraftan Sarıveliler, Ermenek ve Başyayla...
  3. Dertliyim alt bacaklarım çok kalın

Dertliyim alt bacaklarım çok kalın

Merhaba hanımlar yaz geldi ve ben yine elbise, etek şort giyemiyorum bu konuda çok dertliyim alt bacaklarım çok kalın. fiziksel olarak kilolu değilim hatta zayıfım ama bu bacaklarım niye kalın bilmiyorum acaba nasıl inceltebilirim bu konuda ne önerirsiniz lütfen yardım edin benimde alt bacaklarım ince olsun istediğimi giyebileyim:S
  4. çığ

çığ

çığdan korunma yolları nelerdir

Sayfayı Paylaş