gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır? Merak edenler buyursun

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır Fransız manikürü tam olarak nasıl yapılır öğrenmek istiyorum, bana bu konuda bilgi verebilir misiniz?

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yapımı son derecede kolay bir o kadarda güzel Fransız manikürünün yapılışını anlatan makale sizlerle.
    Fransız Manikürü Nasıl Yapılır

Bayanların çok kullandığı ve görüntü olarakta hoş gözüken fransız manikürünü kendinizde evde yapabilmeniz için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz. Önceleri sadece tırnak kısımları beyaz olarak yapılan fransız manikürü artık koyu renklerle ve mat olanlarıyla da çok farklı bir görünüme sahip oluyor. Tercih sizin bayanlar...

- Önce her manikürden önce olduğu gibi ellerimizi kremler ya da bebe yağıyla yumuşatıyoruz.

- Tırnaklarınızı uygun uzunlukta kesin ve törpüleyin. Eğer kırılmaya meyilliyse ön kısmını düz ve yanları kıvrımlı kesin. Tırnak üzerinde kolayca kayan bir törpü seçin. Çevresindeki gereksiz etleri ve kütikülleri kesin.

- Tırnaklarınız hazırsa önce bir kat parlatıcı oje ile işe başlayın. Renkli Fransız manikürü deneyecekseniz bu işleme gerek yok. Bunlar kuruduktan sonra ister manikür bandıyla, ister sıradan bir bantla tırnağınızın uzun tarafını açıkta bırakacak şekilde kapatarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

- Taban olarak ten rengi, uçuk pembe, rakı beyazı da kullanarak daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

- Özellikle metalik renkleri neonlar ve pastellerle kombinlemekte bu sezon serbestsiniz. Hatta bazı tırnaklarınıza oje bantları ya da desenler kullanabilirsiniz.

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır? Merak edenler buyursun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. French (Fransız)  Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

French (Fransız) Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

fransız manikürü, french, nasıl yapılır, malzemeleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Rengarenk ojelerden ziyade , daha çok tercih edilen fransız manikürünü videolu anlatımla sizlere sunuyorum..Buyrun..:tik: http://www.youtube.com/watch?v=lZEcHil7kDs&feature=related
  2. Fransız Manikürü Nasıl Yapılır kızlar bilmeyen gelsin

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır kızlar bilmeyen gelsin

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır manikür nedir nasıl yapılır fransız manikürü fransız manikürü yapılışı hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Evde Kendi Frechinizi kendiniz mi yapıyorsunuz? Evde ben kendi frenchimi yapamıyorum diyen meleklerimiz üzülmeyin artık sizde kuaföre gitmeden kendi frenchinizi yapabilirsiniz. Aman Asi Nasıl yapalım diyor gibisiz :D:D Formumuzda bulunan Evde...
  3. Bayanlar Fransız Manikürünü Merak Edenler Buraya...

Bayanlar Fransız Manikürünü Merak Edenler Buraya...

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır Fransız Manikürü Sararmış tırnakları saklayan, elleri sağlıklı ve temiz gösteren, üstelik sade bir manikür stili olan Fransız manikürü nasıl yapılır? Bakımı seven kendine özen gösteren tırnaklarını önemseyen bayanlar için işte Fransız Manikürü.... Fransız Manikürün Yapılışı Tırnaklarınızı temizledikten sonra elinize yumuşatıcı bir krem uygulayın....
  4. Hatim Duası Nasıl Yapılır Merak Edenlere..

Hatim Duası Nasıl Yapılır Merak Edenlere..

hatim duası hatim duası nasıl yapılır Sevgili melekler, Yüce Allah’ın son kelamı olan Kur’ân-ı Kerim’i okumak, ecir ve sevabı en yüksek olan bir ibadettir.Hatta selef âlimlerinin ifadelerine göre ibadetler içerisinde hiç birisi Kur’ân okumaya denk değildir. Nitekim âyette de, Kur’ân okumanın asla zarar etmeyecek bir kazanç olduğu belirtilmiştir. Ramazan ayında da oruç ibadetinin yanı sıra...
  5. Meraklılarına Fransız Manikürü Nasıl Yapılır?

Meraklılarına Fransız Manikürü Nasıl Yapılır?

fransız manikürü nasıl yapılır, fransız manikürü yapılışı, fransız manikürü hakkında Son yıllarda bayanlar arasında oldukça moda olan fransız manikürünü evde kendi kendinize tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Sizler için en pratik ve kolay bir şekilde fransız manikürünün yapılışı hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz. Fransız manikürü; çok uzun olmayan tırnak boyunun beyaz renkte...

Sayfayı Paylaş