gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fransızca Güzel Sözler Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Fransızca Güzel Mesajlar Kısa Fransızca Güzel Sözler

Sevgili melekler, bu yazımızda Fransızca güzel sözler ve mesajlardan derlediğimiz bir listeyi anlamlarıyla birlikte sizlerle paylaşıyoruz :)

Je t’aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.

Seni seviyorum sadece senin sen oldugun için değil,benim seninleyken ne olduğum için

Aimer et être aimé, c’est sentir le soleil des deux cotés.

Sevmek ve sevilmek günesi iki taraftanda hissetmektir

L’amour réunit les coeurs qui s’aiment.

O aşkki aşık kalpleri birleştiren

Ce qui ressemble à l’amour est toujours de l’amour.

Aşka benzeyen hersey aşktır

J’entends ta voix dans tous les bruits du monde.

Dünyadaki bütün seslerde senin sesini duyuyorum

Les sentiments et la tendressesont les deux organes principaux de l’amour.

Hisler ve şefkat duygusu askta en önemli iki duygu

Une poésie, c’est un sourire un jour de pluie,L’amour, un poème qui se récite chaque jour.

Şiirsellik bir gülümsemedir yüzde,Aşk, bir şiir hergün nakletmekte.

L’amour ce n’est pas qu’un sentiment…c’est une renaissance.

Aşk sadece bir duygu değildir Rönasansdır.

De toi à moi, de moi à toi,il suffit d’un regard, d’un sourire complicepour découvrir le monde merveilleux de l’amour.

Senden bana benden sana bir bakiş bir gülümseme ortaktır dünyanin muhteşem aşkının farkına varmamızın

Fransızca Güzel Sözler Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnızlık mesajları güzel sözler

Yalnızlık mesajları güzel sözler

Yalnızlığı anlatan mesajlar ve güzel sözler arkadaşlarım. Bazende yalnızlığın aslında insanı tribe koyduğunu ispat eden faceden arakladığım bir tane söz var ona bittim :) Dam başı ve saksağanı çağrıştırıyor :lau::hmm::hmm: ALL SANA YANLIZLIGIN TRİBİ :) dayim seni sordu hangi demet kadir inanir (: Platonik sevmek zordur. Her hareketi üstünüze alınmak istersiniz ama onlar başkasına aittir,...
  2. En güzel zehir sözler mesajlar

En güzel zehir sözler mesajlar

Zehir Mesajlar Kısa Zehir Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda misafirlerimizden birinin ricası üzerine sizlerlede kısa ve güzel zehir sözleri - zehir mesajları paylaşmak istedik. Zehir Sözler *Çürüdü kalbim sayende atmaz oldu hissedemiyorum bedenimde zehirledin yalan sevginle şimdi ağlıyorum seni düşündükçe. *Zehirli bir yıLan gibisin yaklaşma bana uzak dur sevgimden, ben...
  3. Fransızca Güzel Sözler

Fransızca Güzel Sözler

Fransızca Güzel Sözler lazım bana şimdi diyeceksiniz ki neden Fransızca çünkü arkadaş Fransız da ondan :D:D
  4. Hollandaca Güzel Sözler Mesajlar

Hollandaca Güzel Sözler Mesajlar

Hollandaca Güzel Sözler Hollandaca Güzel Mesajlar, Sevgili melekler, bu yazımızda Hollandaca güzel söler, mesajlardan bazılarını anlamlarıyla sizlerle paylaşıyoruz melekler :) - Ik wist niet wat liefde betekende, maar toen ik jou zag voelt ik het meteen. Sevginin ne anlama geldigini bilmiyordum ama seni gorunce hemen hissettim. - De wereld is mooier met jou! Dünya seninle güzel. -...
  5. Ramazan Mesajları Güzel Sözler istiyorum

Ramazan Mesajları Güzel Sözler istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizlerden mümkünse bir zahmet Ramazan Mesajları Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum. Oruç ayında sevdiklerimize gönderebileceğiniz Ramazan Mesajları Güzel Sözler olursa sevinirim.

Sayfayı Paylaş