gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Freida Pinto'ya yakışmadı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

dev patel freida pinto freida pinto kimdir biyografi sevgilisi kimin eli kimin cebinde belli değil ünlülerin dünyasında rol arkadaşlarına aşık olmak aldatmak kaçamak yapmak moda ne yapmalı bilinmez ama tutun kendinizi kardeşim hekes yerini durumunu bilmeli....

ROL ARKADAŞINI KOCASINA TERCİH ETTİ
    OSCAR'DAN BU YIL 8 ÖDÜLLE DÖNEN 'SLUMDOG MİLLİONAR' FİLMİNİN BAŞROL OYUNCUSU FREİDA PİNTO, AYNI FİLMDE YER ALAN DEV PATEL İÇİN ÇİÇEĞİ BURNUNDA KOCASINI TERKETTİ!

Bu yıl Altın Küre ve BAFTA Ödülleri'nden sonra Oscar'da da 8 dalda ödül alarak adeta bir zafer kazanan 'Slumdog Millionare'in Hintli başrol oyucuları Freida Pinto ile Dev Patel gerçek hayatta müthiş bir aşk yaşıyor. Öyle ki; filmin çekimlerinden önce evlenen Pinto, rol arkadaşı Patel'e aşık olunca eşini terk etti. 24 yaşındaki yıldız şimdi Pinto ile aşkın tadını çıkarıyor.

Aynı zamanda bu film Freida Pinto için kariyerinde de bir dönüm noktası oldu. Genç yıldız usta yönetmen Woody Allen'ın da dikkatini çekti. Allen oyuncu kadrosunda Naomi Watts, Josh Brolin ve Anthony Hopkins'in de bulunduğu Whatever Works adlı filmde rol alacak.

En iyi film ve yönetmen de dahil toplam 8 dalda Oscar heykelciği kazanan film büyük, aynı zamanda filmde yer alan küçük tüm oyuncularının da hayatını değiştirdi. Filmin sefalet içinde yaşayan iki küçük oyuncusuna yönetmen Boyle tarafından birer ev temin edilecek.

Freida Pinto'ya yakışmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bengül Aktulga - Hiç Yakışmadım (akor)

Bengül Aktulga - Hiç Yakışmadım (akor)

Em F Aşkın adı yalanmış sende Dm Em Bu kalp kimbilir daha neler çekecek Em F Ağlatacaktın da niye güldürdün Dm F Em Bu yürek kaçtıkça sana dönecek Am Em F Ya yak ya al, çıkar seni sök benden Dayanamaz oldum Dm F Bir ömür geçer mi böyle Em Yoluna ümidimi koydum Am Em F Hayat ah sat, çıkar beni ah gözden Yaşayamaz oldum Dm F Bir ömür geçer mi böyle Em F Yoluna gözyaşımı koydum...
  2. Aaa Ayıp Gülşen Sana Hiç Yakışmadı

Aaa Ayıp Gülşen Sana Hiç Yakışmadı

melekler kahvesi gülşen GÜLŞEN'E YAKIŞMAYAN DAVRANIŞ! EROL KÖSE'NİN MÜZİK ŞİRKETİNDEN AYRILMAK İÇİN ERCAN SAATÇİ'YLE ANLAŞAN GÜLŞEN, YİNE YENİ BİR MÜZİK ŞİRKETİ ARAYIŞINDA... Saatçi'yle iki albümlük anlaşma imzalayan ancak bir albüm çıkartan şarkıcının yakın çevresi, 'Ercan Saatçi, zor gününde onun yanındaydı. Gülşen nankörlük yapıyor, Ercan'ın arkasından iş çeviriyor. Başka şirketlerle...
  3. Gökçe Kırgız-Aşk bana hiç yakışmadı

Gökçe Kırgız-Aşk bana hiç yakışmadı

gökçek kırgız aşk bana hiç yakışmadı kapılar kapandı yüreğim acısada öyle zor olsada yokum ben hayatında yokum işte bunu sen istedin öyle severken ben bunu hiç haketmedim şimdi gitsem koymaz ki kalsam neye yararki sana aşka hiç yakışmadı ben yakıştıramamki

Sayfayı Paylaş