gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

French (Fransız) Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fransız manikürü, french, nasıl yapılır, malzemeleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler,
    Rengarenk ojelerden ziyade , daha çok tercih edilen fransız manikürünü videolu anlatımla sizlere sunuyorum..Buyrun..:tik:

French (Fransız) Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manikür French Nasıl Yapılır

Manikür French Nasıl Yapılır

tırnağa french nasıl yapılır french nasıl yapılır tırnak tırnak tırnaklara yapımı Tırnaklarınızı temizledikten sonra elinize yumuşatıcı bir krem uygulayın. Böylece elleriniz nemlendirilmiş, tırnaklarınız da canlandırılmış olur. Tırnaklarınızı orijinal şekline sadık kalarak törpüleyin: Oval, kare veya yuvarlak. Yumuşak bir törpü kullanın, sert törpüler tırnakları bozar. "Git gel"...
  2. Mat Ojeli French Manikürü Nasıl Yapılır

Mat Ojeli French Manikürü Nasıl Yapılır

mat oje manikür nasıl yapılır resimli anlatım mat oje renkleri ojeler markaları Kızlar biliyorsunuz son günlerde mat ojeler çok moda oldu...Bana göre diğer ojelerden çok hoş duruyor ama fiyatları biraz uçuk mat oje fiyatına birkaç tane diğer ojelerden alabilirsiniz...Yada isterseniz bazı markaların oje matlaştırıcıları var onlardan alıp istediğiniz ojenin üzerine sürüp ojenizi...
  3. Fransız Manikürü Nasıl Yapılır kızlar bilmeyen gelsin

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır kızlar bilmeyen gelsin

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır manikür nedir nasıl yapılır fransız manikürü fransız manikürü yapılışı hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Evde Kendi Frechinizi kendiniz mi yapıyorsunuz? Evde ben kendi frenchimi yapamıyorum diyen meleklerimiz üzülmeyin artık sizde kuaföre gitmeden kendi frenchinizi yapabilirsiniz. Aman Asi Nasıl yapalım diyor gibisiz :D:D Formumuzda bulunan Evde...
  4. Fransız Manikürü Nasıl Yapılır? Merak edenler buyursun

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır? Merak edenler buyursun

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır Fransız manikürü tam olarak nasıl yapılır öğrenmek istiyorum, bana bu konuda bilgi verebilir misiniz?
  5. Meraklılarına Fransız Manikürü Nasıl Yapılır?

Meraklılarına Fransız Manikürü Nasıl Yapılır?

fransız manikürü nasıl yapılır, fransız manikürü yapılışı, fransız manikürü hakkında Son yıllarda bayanlar arasında oldukça moda olan fransız manikürünü evde kendi kendinize tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Sizler için en pratik ve kolay bir şekilde fransız manikürünün yapılışı hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz. Fransız manikürü; çok uzun olmayan tırnak boyunun beyaz renkte...

Sayfayı Paylaş