gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Freud Aşk Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Freud Aşk Sözleri istiyorum sizden lütfen Facebook için uygun olursa çok sevinirim :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Freud Aşk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

aşk, aşk sözleri, romantik sözler, akılda kalan aşk sözleri aradığınız sözler burda. aşk ifade edilemez yaşanır fakat genede ifade etmek için çabalarız işte o sözler. ♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. ♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini...
  2. Sigmund Freud Aşk Sözleri

Sigmund Freud Aşk Sözleri

Freud Aşk Sözleri facebook Sigmund Freud Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden Freud aşk sözleri isteyen misafirimiz için ve elbette ki siz üyelerimiz içinde Sigmund Freud aşk sözlerini paylaşıma açıyoruz. Aşk yoktur, libido vardır. Hiç bir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez. Sevginizi ihtimaller üzerine kurarsanız, İhanetlerle...
  3. Freud Sözleri

Freud Sözleri

Freud Sözleri istiyorum sizden bana Freud Sözlerini yazarsanız çok makbule geçer
  4. Sigmund Freud Sözleri

Sigmund Freud Sözleri

Freud Güzel Sözleri Sigmund Freud Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... bU yazımızda bizden istekte bulunan tüm misafirlerimiz için ve sizler için Sigmund Freud Sözlerini paylaşıyoruz. Aslında her normal insan ancak ortalama olarak normaldir. Egosunun bu ya da şu kısmı, az ya da çok derecede deliye eşdeğer durumdadır. Hiç cevaplanmamış o büyük soru ki ben de otuz yıldır insan ruhunu...

Sayfayı Paylaş