Freud'unda dediği gibi biz kadınlar ne isteriz hayattan asıl beklentilerimiz nelerdir

cagla4277

Aktif Üye
Üye
Freud'unda dediği gibi biz kadınlar ne isteriz hayattan asıl beklentilerimiz nelerdir
Kadın ruhu konusunda otuz yılı aşkın çalışmalarıma karşın, yanıtlamayı başaramadığım bir soru var. Kadın ne ister? Sigmund Freud

Demiş ; Freud açıkcası ben herşeyin başında hayırlı bir eş ,hayırlı bir evlat ,hayırlı bir yuva isterdim şükürler olsun benim için hayırlı olduğunu düşündüğüm bir yuvam ve eşim oldu darısı bebişime bunlar bence hayattan asıl beklentilerimiz​
tabi bunlar dışında birde erkeklerin düşünemediği birçok isteğimiz var mesela eşimizin romantik olması, zaman zaman süpriz yapması , bizi sevdiklerini bilsekte kendi ağızlarından SENİ SEVİYORUM demelerini duymak isteriz bunlar benim düşüncelerim isteklerimin bazılar peki meleklerim sizin istekleriniz nelerdir .Kadın ne ister?:yyy:

benim beklentim sadece beni sevsin ben onu yücelteyim oda beni şımartsın ama herzaman deil:D:D ama biz kadınların beklentileri küçüktür en ufacık birşeyden mutlu olabiliriz mesela eşimin kolunun altında tv izlemek beni mutlu eder yada hiç beklemediğim bi anda bi seni seviyorum mesajı yada deli gibi tartışırken birden bana seni seviyorum demesi..

benim beklentim sadece beni sevsin ben onu yücelteyim oda beni şımartsın ama herzaman deil:D:D ama biz kadınların beklentileri küçüktür en ufacık birşeyden mutlu olabiliriz mesela eşimin kolunun altında tv izlemek beni mutlu eder yada hiç beklemediğim bi anda bi seni seviyorum mesajı yada deli gibi tartışırken birden bana seni seviyorum demesi..

Evet aslım dediğin gibi özellikle tartışma sırasında bizi çok çabuk sakinleştirebilirler seni seviyorum demeleri,veya dediğin gibi pahalı hediyeler almaları gerekmiyo bizi mutlu etmeleri için bende mesela tv sayrederken onun dizine yattığımda onunda saçlarımı okşaması beni çok mutlu ediyor.

ben İsterımkı eşim düşünceli olsun süprizler yapsın beni sevdiğini ilgilendiğini hissttırsın herseyı ben değil eşim düşünşün daha ince ruhlu olsun yaramı deşmeyinn hahaha

valla sen saygı beklerim hayattan bide tirip atılmasın yeter bana gerisi boş herşey kendi elimizde istediğim herşeyi yapabilecğime inannan bi insanım ben canım :)

ben eşimden azıcık bir gülümsemeye dünyalarımı veririm huzur ve mutluluk isterim sadece bu herşeyden önemli bence seni seviyorum demesi bile gerkmez zaten onun gülüş herşeyi anlatır sonsuz mutluluk ve huzur....

Geri