gebe
  1. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

Freud'unda dediği gibi biz kadınlar ne isteriz hayattan asıl beklentilerimiz nelerdir

Konu, 'Kadınlar' kısmında cagla4277 tarafından paylaşıldı.

Kadın ruhu konusunda otuz yılı aşkın çalışmalarıma karşın, yanıtlamayı başaramadığım bir soru var. Kadın ne ister? Sigmund Freud Demiş ; Freud açıkcası ben herşeyin başında hayırlı bir eş ,hayırlı bir evlat ,hayırlı bir yuva isterdim şükürler olsun benim için hayırlı olduğunu düşündüğüm bir yuvam ve eşim oldu darısı bebişime bunlar bence hayattan asıl beklentilerimiz​
    tabi bunlar dışında birde erkeklerin düşünemediği birçok isteğimiz var mesela eşimizin romantik olması, zaman zaman süpriz yapması , bizi sevdiklerini bilsekte kendi ağızlarından SENİ SEVİYORUM demelerini duymak isteriz bunlar benim düşüncelerim isteklerimin bazılar peki meleklerim sizin istekleriniz nelerdir .Kadın ne ister?:yyy:

2. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    benim beklentim sadece beni sevsin ben onu yücelteyim oda beni şımartsın ama herzaman deil:D:D ama biz kadınların beklentileri küçüktür en ufacık birşeyden mutlu olabiliriz mesela eşimin kolunun altında tv izlemek beni mutlu eder yada hiç beklemediğim bi anda bi seni seviyorum mesajı yada deli gibi tartışırken birden bana seni seviyorum demesi..

cagla4277 bunu beğendi.
  3. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Evet aslım dediğin gibi özellikle tartışma sırasında bizi çok çabuk sakinleştirebilirler seni seviyorum demeleri,veya dediğin gibi pahalı hediyeler almaları gerekmiyo bizi mutlu etmeleri için bende mesela tv sayrederken onun dizine yattığımda onunda saçlarımı okşaması beni çok mutlu ediyor.

4. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    ben İsterımkı eşim düşünceli olsun süprizler yapsın beni sevdiğini ilgilendiğini hissttırsın herseyı ben değil eşim düşünşün daha ince ruhlu olsun yaramı deşmeyinn hahaha

cagla4277 bunu beğendi.
  5. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    hahaha kuzumm kıyamam sana ben

6. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    valla sen saygı beklerim hayattan bide tirip atılmasın yeter bana gerisi boş herşey kendi elimizde istediğim herşeyi yapabilecğime inannan bi insanım ben canım :)

cagla4277 bunu beğendi.
  7. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Sağol metanım ydüşüncelerin içinn

8. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    ben eşimden azıcık bir gülümsemeye dünyalarımı veririm huzur ve mutluluk isterim sadece bu herşeyden önemli bence seni seviyorum demesi bile gerkmez zaten onun gülüş herşeyi anlatır sonsuz mutluluk ve huzur....

9. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Mutlu ve huzurlu bir yuva

Freud'unda dediği gibi biz kadınlar ne isteriz hayattan asıl beklentilerimiz nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar hayattan en çok neyi ister?

Kadınlar hayattan en çok neyi ister?

İkbal Gürpınar kadınların hayattan istediği 3 şeyi yazdı... İşte yazara göre kadınların hayattan istediği 3 şey... İkbal Gürpınar'ın köşe yazısı İkbal Gürpınar kadınların hayattan istediği 3 şeyi yazdı... "Harun Reşit savaşta esir aldığı düşman Generale : -Hayatını bağışlarım ama bir şartım var, der. 'Kadınlar hayatta en çok ne ister?' budur bilmek istediğim... Bu sorunun...
  2. Hayattan beklentileriniz nedir, ne olmalidir?

Hayattan beklentileriniz nedir, ne olmalidir?

İNSAN HAYATTAN NE İSTER? İnsan hayatta ne ister? Herkes bu soruyu "ben hayatta ne isterim?", diye muhakkak yüzlerce defa sormuştur. Her keresinde olmasa bile birçok kez de değişik bir cevap vermiştir.Ben herkesin hayatta ne istediğini bilemem ama kendimin ne istediğini üç aşağı beş yukarı doğrulukta yazabilirim.Ancak, vurgulayarak söylemek zorundayım ki: Ne istediğim zamana göre hep...
  3. Kadınlar ne ister?

Kadınlar ne ister?

KADIN OLMAK!!?? NASIL BİR DUYGUDUR... HEM EŞTİR,HEM ANADIR, HEM DE SIRDAŞ, ARKADAŞ... KADIN OLMAK ZOR İŞTİR ASLINDA, ÖZELLİKLE DE SİZİN KADIN OLDUĞUNUZU HİSSETTEREMEYEN ERKEKLER VARSA HAYATINIZDA , DAHA DA ZORLAŞIR KADIN OLMAK..! Bir kadın ne ister ? Kadınları anlamak gerçekten zor. Hayatınızda her şeye çare bulabiliyorsunuz da, bir tek kadına çare bulamıyorsunuz. Gerçi bir kadına...
  4. kadınlar hayatta en çok ne ister?

kadınlar hayatta en çok ne ister?

İkbal Gürpınar kadınların hayattan istediği 3 şeyi yazdı... İşte yazara göre kadınların hayattan istediği 3 şey... Harun Reşit savaşta esir aldığı düşman Generale : -Hayatını bağışlarım ama bir şartım var, der. 'Kadınlar hayatta en çok ne ister?' budur bilmek istediğim... Bu sorunun yanıtını getir ; kurtar kelleni der. General sorar soruşturur bu çetin sorunun yanıtını aramaya başlar ve...
  5. Kadınlar Ne İster???

Kadınlar Ne İster???

Karikatür Komik Karikatürler Kadınlar ne istermiş karikatür gözünden bakalım birde :D:D Kadınlar hep ister ama anlayan olmaz ...Ancak kadın kadının halinden anlar bana kalırsa...:D:D Erkeklerin bizleri anlamasını beklemek 1 asır olur heralde :D:DKeyif alacağınız karikatürleri sizler için seçtim getirdim...Yorumlarınızı beklerim...Kadın erkek karikatürleri buradan.....

Sayfayı Paylaş