gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Fritöz Kullanıyor musunuz?

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

fritöz nasıl temizlenir fritöz tavsiye nasıl kullanılır fritoz nasil temizlenir temizliği Melekler, fritöz kullanıyor musunuz?
    Kullanıyorsanız memnun musunuz?

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Fritöz Kullanıyor musunuz?
    Aslında bende var ama hiç kullanmadım bilmiyorum bende kullanlardan yorum beklerim tavsiye ediyorlarmı?

3. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bnde var olup eski kullananlardanım ne bilim tava da kızartmak daha da basit gelioo

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende kullandim senelerce hemde .....kizartma bakimindan kolayda bi kac kere kizartmadan sonra yagi degistirip firitozu yikamak gerekiyo ha iste o cok zor geliyo bana simdi firitozu kaldirdim tavada yapiyorum bana daha kolay geliyo yikamasi...hem az yag kullandigin icin dokerkende o kadar acimiyo insan...yinede sen bilirsin...

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende bu sebepten dolayı kullanmak istemiyorum yağ isrfaı oluyor temizlemesi bir eziyet tava en iyisi az yağ katıyosun ve onu dökerken israfda olmaz katılıyorum şuleye ben yien tava ya devam:D

6. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fritöz Kullanıyor musunuz?

Ben yeni bir fritöz aldım Tefal'in OleoClean. Önceleri kullanmaktan imtina ettim yağ israf olur, fritöz nasıl temizlenir diye ancak fikrim değişti ilk kullanımdan sonra. Firtözü kullanıyorsunuz işiniz bitip de yağ soğuyunca özel bir yağ saklama habı var, ona yağını süzüyor. Elektrik tabanı ve kablo hariç herşeyi makineye atıyorsunuz, hem de her seferinde. Ne yağ tabaksı, ne yağ israfı. 12 kullanımda bir de yağ değişiyor. Benim fikrim gerçekten değişti. Artık herşeyin pratik olması gerek diye düşünüyorum. Bakalım daha neler çıkaracaklar :)

7. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hmm bak bu güzelmiş eğer böyle ise doğru katılırım ama diğer fritözler öyle değil resmen eziyet bunu denemk lazım teşekkürler bilgecim valla eşi kızartma tutkunu biri olarak çok işime yarayacak bir öneri oldu bunu deniycem kesinlikle:)

8. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Ben tehlikeli buluyorum. Kanserojen şeyler oluşuyormuş. o yüzden kullanmıyorum. yağıda defalarca kullanmak çok yanlış. Kullanımının fritözle sağlandığını söylerler ama bence yanlış.

9. eda_guzel

eda_guzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım

10. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum.ama şu 1 kaşık yağla 1 kilo patates kızartma çok işime yarıyor.geç oluyor ama daha sağlıklı.

11. zeynepyakar

zeynepyakar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kullanıyorum evde fritöz. King Elegance var ,evimde eski ne varsa yenilemeye karar verince almıştım , kocam hariç :)) Önemli olan haznesinin çıkarılıp yıkanabiliyor olması, fiyatı da 40 tl gibi uygun bir fiyattı.

12. sebnemkorkusuz

sebnemkorkusuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende dediğiniz gibi başta karşıydım fritöz kullanmaya. Şimdi fikirlerim değişti. Gerçekten herşeyin kolayını çıkardılar. King'in Elegance fritözünü kullanıyorum ve çokta memnunum. Çıkartılıp yıkanabiliyor. Kolay temizleniyor. En önemliside çok hafif. Çünkü küçük bir tezgahım olduğu için herseferinde kaldırmak zoruna kalıyorum. :)

13. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hayıır............

14. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çeyizime alacaktım annem dedi sen bi kere onu temizlemeye üşenir 2 kere kullanıp bi köşeye atarsın dedi ben de almadım bilmiyorum:)

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fritöz Kullanıyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Donmuş Ürünler Kullanıyor musunuz?

Donmuş Ürünler Kullanıyor musunuz?

Donmuş gıda ürünleri kullanıyor musunuz melekler?
  2. Çiçekleri doğru kullanıyor musunuz?

Çiçekleri doğru kullanıyor musunuz?

Herkesin çok sevdiği çiçek desenini evinizde doğru kullanabiliyor musunuz? Ev dekorasyonunun önemli bir parçasını oluşturan çiçekleri doğru yerde ve doğru şekilde kullanabilmek kolay değil. Bunun için sadece güzel çiçekler yetmiyor, onlara da ayrı birer ev gerekiyor. Çiçekler hiç kuşkusuz evinizin atmosferini değiştiren en önemli unsurların başında geliyor. Yazın sıcaklığını,...
  3. Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

KIzlar ben 6 yıldır lens kullanıyorum bazen mavi bazen de yeşil kullanıyorum ve bir şeyi çok merak ettim acaba Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor biliyor musunuz:)
  4. Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor biliyor musunuz

Ya ben bir şeyi çok merak ettim acaba Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor sizde merak etmediniz mi? Bence şimdi Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor bu sorumdan sonra merak ettiniz:) Neyse Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor bilen varsa yazsın
  5. Hangi Ünlüler Twitter Kullanıyor biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Twitter Kullanıyor biliyor musunuz

Arkadaşlar yılın modası olan twtter hep ünlüler dünyasının ağzında hatta magazin haberlerini bile ordan alıyorlar peki Hangi Ünlüler Twitter Kullanıyor ?

Sayfayı Paylaş