fsh değeri yüksek çıkanlar yardım lütfen??

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

1. hatiss

hatiss Yeni Üye

kızlar fsh değeri yüksek çıkıpta aranızda hamile kalan varmı morelim cok bozuk lütfen bana yardımcı olun..benim kandan hormon değerlerıme bakıldı fsh degerım yüksek cıktı sonucum 110..ve doktor gebe kalamazsın cocugun olmaz dedi bana böle olupta gebe kalan varmı?

fsh değeri yüksek çıkanlar yardım lütfen?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. prolaktin hormonu yüksek çıkanlar görüşlerinizi bekliyorum!

prolaktin hormonu prolaktin hormonu normal değerleri değerleri yüksekliği sorunu olan arkadaşlar prolaktini yüksek olup hamile kalanlar arkadaşlar ben hormon testi yaptırdım ve prolaktin hormonu 56 çıktı. yüksekmiş bu hamileliğe engelmidir.dostinex verdi doktor bunu kullansam geçermi değerler düşermi yaşayan arkadaş varmı bu durumu.birde o hapı içerken hamile kalırsam bi sorun...
  2. lütfen yardım!!!!

mrb bayanlar yardımcı olursanız çok mutlu olurum..benim sevgilim asker..ilçede garnizon komutanı olarak görev yapıo.jandarma üstteğmen sınıfı.yakında sözlenicez onunla allah nasip ederse.ama beni çok korkutuyo:( hayal ettiğin gibi bi hayat veremem sana dio.çok zor günler beklio bizi dedi.hep olumsuz hep olumsuzzzzzzzzzzz şeyler söyledi neden acaba? gerçekten öle mi neler beni beklio olcak? onu...
  3. lütfen yardım !!

mrb arkadaslar... Ben çok karmaşık fikirlerdeyim 21 yasındayım muhasebe bölümü okudum üniversite bitirdim başarılı bir ögrencilik hayatım oldu ardından okulum bittigi zaman birine aşık oldum onunla 2.5 senelik bi arkadaslımız var ve artık ciddi bişeyler düşünmek istiyo ama ben çok kararsızım.Nedeni seviyomuyum bilmiyorum ama onun bana bazı şeylerde şart koşması sevmemi engelliyo galiba.Örnegin...
  4. arkadaşlar kan testi değeri yanlış çıkan varmı aranızda yorumları esirgemeyin lütfen

kan testinde çıkmayan gebelik gebelik kan testinde çıkmayabilir mi kanda çıkmayabilirmi kanda çıkmayabilirmi testi yanlış çıkanlar arkadaşlar kan testi değeri yanlış çıkan varmı aranızda benim inşallah çıkmamıştır yarın belli olucak ama içim içimi yiyor ::(
  5. lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım merhaba, ben 2007 yılında nodül ameliyatı oldum ve tiroid bezinin tamamı alındı.o günden itibaren levatiron kullanıyorum.yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalabiliyorum ve geçen yıl 17 haftalıkken ikiz gebelik düşüğüm oldu. şimdi 8 haftalık hamileyim ve yine ikiz gebeliğim var.aşırı derecede bulantım,kalp çarpıntılarım ve cilt kuruluğum var.tiroid hormon tahlil sonuçlarım...
  6. FSH değeri 105 olupta hamiş olan veya değeri düşen varmııı....?????????

arkadaşlar lütfen bana yardım edin çok kötü durumdayım ve bi umut istiyorum.benim fsh değerim 105 çıktı ve bu yükseklikle benim bebeğimin olmayacağını söledi doktor.lütfen düşürmesi bilen varsa yazsın benim gibi olan arkadaşlara yardım etmiş oluruz.:bebeğim::bebeğim::bebeğim:
  7. yardım lütfen

merhaba arkadaşlar bu soruyu çok sordum ama neolur yardım edin ben geçen ay kist tedavisi gördüm 10 gün doğum kontrol hapı kullandım regliyken sonra bıraktım 10 günde soğan kürü içtim 17 haziranda regl oldum 1 temmuza kadar bu ay hala regl olmadım dün kan testi yaptım negatif çıktı ama bende hala regl yok bu sorunun cevabını verirseniz sevinirim:hasta:
  8. Yardım lütfen

http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/196.jpg http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/14.jpg bu logolar hangi markaya ait arkadaşlar ?
  9. lütfen yardım :(

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  10. Yardım lütfen

sat 7 Eylül 2 ekimde kan testi yaptırdım sonuç 5.7 3 elim tekrar kan testi yaptırdım 8.19 acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş