fsh değeri yüksek çıkanlar yardım lütfen??

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

1. hatiss

hatiss New Member

kızlar fsh değeri yüksek çıkıpta aranızda hamile kalan varmı morelim cok bozuk lütfen bana yardımcı olun..benim kandan hormon değerlerıme bakıldı fsh degerım yüksek cıktı sonucum 110..ve doktor gebe kalamazsın cocugun olmaz dedi bana böle olupta gebe kalan varmı?

fsh değeri yüksek çıkanlar yardım lütfen?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yüksek FSH nasıl değerlendirilir:

fsh hormonu değerleri fsh yüksekliği hormonu nedir yüksekliği [B][FONT=Verdana][COLOR=#0000cc]Kadınlarda adet kanamasının 2-3 günü yapılan FSH ölçümü laboratuar normal üst sınırından fazla ise FSH yükselmesinden bahsedilir. FSH hormonu genellikle 37 yaşından sonra yükselme eğilimi gösterir. Kadınlarda menopoza girmeden yıllar önce (7-10 sene) FSH hormonunda seyrek olarak...
  2. lütfen yardım !!

mrb arkadaslar... Ben çok karmaşık fikirlerdeyim 21 yasındayım muhasebe bölümü okudum üniversite bitirdim başarılı bir ögrencilik hayatım oldu ardından okulum bittigi zaman birine aşık oldum onunla 2.5 senelik bi arkadaslımız var ve artık ciddi bişeyler düşünmek istiyo ama ben çok kararsızım.Nedeni seviyomuyum bilmiyorum ama onun bana bazı şeylerde şart koşması sevmemi engelliyo galiba.Örnegin...
  3. Yardım lütfen !!!

bişey sormak istiyorum.benim adetim bir hafta gecikti.hamile olup olmadığımdan şüpheleniyorum.bazen tek bazen iki kasığıma birden sancı giriyo.elim ayağım buz kesiyo.göğüslerim çok hassas.biraz ayakta durunca belim ağrımaya başlıyo ve sık sık tuvalete çıkıyorum.daha tahlil yapmadım önce size danışayım dedim.sizce hamilemiyim yoksa boşunamı hevesleniyorum
  4. FSH değeri 105 olupta hamiş olan veya değeri düşen varmııı....?????????

[I][B][SIZE=6][COLOR=#FF0000][FONT=comic sans ms]arkadaşlar lütfen bana yardım edin çok kötü durumdayım ve bi umut istiyorum.benim fsh değerim 105 çıktı ve bu yükseklikle benim bebeğimin olmayacağını söledi doktor.lütfen düşürmesi bilen varsa yazsın benim gibi olan arkadaşlara yardım etmiş oluruz.:bebeğim::bebeğim::bebeğim:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/I]
  5. Kadında FSH hormonu değeri normalde kaç olmalıdır?

[B]fsh hormonu nedir,fsh hormon yüksekliği nedenleri,fsh hormon yüksekliği,fsh hormonu normal değerleri,fsh hormonu hakkında bilgiler[/B] Kadında FSH hormonu (Follicle stimulating hormone, Folikül uyarıcı hormon) beyinde hipofizden salgılanır ve adından da anlaşıldığı gibi yumurtalıklardaki folikülleri uyarır, büyümesini sağlar. Yumurtalıklardaki foliküller yumurtayı taşıyan ufak...

Sayfayı Paylaş