gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Fuat - Cihana Hitabe (feat. Şahtiyan-Yener & Ceza)

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

nakarat: cihana hitabe seviyemiz harabe toprağa gider her her cenaze biz kurtaricez sen uyurken nöbetteyim güzel yarem
    fuat:
    bütünler dondu, kondu gecelere sordu vasiyet kurdu dişler dolgu sıkmak gereksiz infazımız en gereksiz yılanlarla daldık parklara selamsız sabahsız kazasız gürültü kankasız kalmış yanmış yanılmış kanmış kandırılmış gece vakti uyarılmış tam 10 da lan burda fuat burda toz bırakmaz fuat acıtmaz ceza yaşatmaz kazasız rap namaz 360 vakit kılınır adiler sallanır rap ağaçlarında kül olup gittiler hindu dağlarında yanlarında paraları ve malları yoktular rapi aldık omzumuza hip hop omuzumuza dünyada onurumza dokunan olaylar soframıza yanarak geldi aşk meşk geldi delik deşik verdi adiceler duvaksız gelindi

nakarat x2

şahtiyan:
    lan sus ahkem keser gibi keşfetti rap bir şu hedefim 26 km. tak dedi kurşunla karışık yağmurla damdan sondaki hatun damdan kaydı medya patronu holding maymunu ve polianna benim si.imde 1 gram yol almadı .... şeytan altay'da si.tirdigimiz fatih olur bize agdalı cümle kandırmacası yaratan aha irtifa kaybeden basına ben basıcam aydın adında doğan güneşi balçıkla sıvıycam ofisin tam önünden geçen geceuykularında haram seçen günü aymadan bok çukurunda reklam sıçan cihana hitabe şahtiyan bi kitabe diye zımparalamaktayım diye gö.ün oldu lütez rülex boş bakan gözlere tobrex.

nakarat x2

yener:
    batı berlin rap inzibat torpilim yatını dörde yarar caart kabakaart hergunun ucuna menfaat lyric fuat rap music cebimi delip gecen edip akbayramı geçmişe gömelim sevgilim için ölürüm kill'im kalbimin itin götüne gönderir kitap sayfaları çevirilir. damarında klitoserin tadı gezinir oth iz a ducht dökülen dişlerine çanak aprakt suratına bir tokat çak çat bitmedi merkez yanı yar beni koruyan kemiği için kireçin içine gömülü rapleri
    boşuna uzatmana kalanlar her yas kalas bastır gırtlağa halikarnas içten boyanacak ilk harp kalitesi rap tarifesi yeniden yazılan marifet nağmesi inleyen nağmeler sıktı ve boğdu güneş son defa batıdan doğdu anamı ben gömdüm lan gözleri kanla doluydu!

ceza:
    kara kalemleriyle kara dolu kağıtları karalama misyonu içinde bulunan boş otoritelere nefsin başından itibaren her dakika kara kışa maruz bırakılacak şekilde rap yapılacak gambazlama gerekene tenazul edilene diye tersinden gelecek kendinden geçecek ömründen gidecek berlinden gelerek feyz alacak psikolojik cihan istilası başladı baksakın anlatma derdini insanlara duysunlar seni yöneten her hane birahane aç gezen atıma yazılı kitabe bok yiyen insana cihana hitabe
    nakarat x2

Fuat - Cihana Hitabe (feat. Şahtiyan-Yener & Ceza) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fuat - İllegal (feat Ceza feat Ayben)

Fuat - İllegal (feat Ceza feat Ayben)

DJ FUNKY C FATAL FLEX CEZA FUAT ERGİN. Zemin beton trip atar.akenetonla susar.verin jeton bir bakışla iskeleton bakar.Tek atışla poligon yanar.Gel kaşar varlığın kasar.patlar kasa her kafaya patla.beşe yapar dördüne çarpar.Tar kantarla mantar tartar bu barbar.Dolaşır akünün asidiyle gargara yapar.koptu yarbay.harhar.her dakika zarar.sararda solmadan lale oldu dolma.kase görüp azmam saliselik...
  2. fuat  - gözaltı (feat çilekeş)

fuat - gözaltı (feat çilekeş)

Fuat: Yanlış yolda kayboldu,doğrular hiç oldu,içim dolu kural kesti kolu, ölü dağlardan Battal Gazi komiser olamaz hoh çabalar mazi. Dağda ovada işkence var,sanada bana mapusta tek çare kapuska. Apışta gel,yapışma len,karışma sen yoluna giden ben,özgür sen. Hakimiyet kimde kalır?Rüşvet satın alır,paraya tapın,yaraya bakın. İnfaz ölümden sonrada var yan gelip yatın,bende kaybolan her gencin...
  3. Fuat - Fuat feat. (Eski)KuvvetMira - Fok

Fuat - Fuat feat. (Eski)KuvvetMira - Fok

Fuat feat. (Eski)KuvvetMira - Fok [Fuat] Evim yok, arabam yok karnim tok beyzbol sopasiyla avlanir fok havlu atan çok dünyadan kop kiçinda cop s.o.s. top tekerlek daha dogru olur Jön Türk gaylerle solur bu sefil sonu indir donu uzakdoguyla tek baglantisi kimono mu? Travestilerle tura çikmisin dogrudur filozof kesildi alkolik tohumu Tanri degil rapi ben yarattim her parçam iltahap...
  4. Fuat - Fuat (feat. Ceza) Verdigim Tohumlari Ekin

Fuat - Fuat (feat. Ceza) Verdigim Tohumlari Ekin

uat feat. Ceza - Verdigim Tohumlari ekin Fuat: Ölülerin sayisi yasayandan cok tükürdükmü ok püskürttükmü cok düsündükmü yok gurbettir bok ayol ben rapi severim yapiim hop dedik sarjörüm bosalana kadar parmak damat tetik gelin cekip gelin gögsüm delik beynim celik canin sakso calmak istemezse fuck tir git hastir it yarim tik aritmatik görsel olunca farkli grubun ... siritip...
  5. Fuat feat. Ayben - Aybende

Fuat feat. Ayben - Aybende

Fuat feat. Ayben - Aybende Aybende Ayben : Üsküdar Fuat : Batı Berlin Ayben :Kızlar FuaT : Rape gelin Ayben : Aybende micro emin Fuat : Fuat beton zemin Ayben Dokunamadı bu rape gay okunamadı bu bana göre hey seni gidi dj dilini kesip tizine sokmak farz oldu bu rapi duymadan sakın ölme stay konseyden çıkacak kararı bekle bitch sen bir hiçsin.. beat hakkımı kaybettim o vakit sms ine tek...

Sayfayı Paylaş