gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Fuat - Fuat feat. (Eski)KuvvetMira - Fok

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Fuat feat. (Eski)KuvvetMira - Fok [Fuat]
    Evim yok, arabam yok karnim tok
    beyzbol sopasiyla avlanir fok
    havlu atan çok dünyadan kop kiçinda cop
    s.o.s. top tekerlek daha dogru olur
    Jön Türk gaylerle solur
    bu sefil sonu indir donu
    uzakdoguyla tek baglantisi kimono mu?
    Travestilerle tura çikmisin dogrudur
    filozof kesildi alkolik tohumu
    Tanri degil rapi ben yarattim
    her parçam iltahap yapti.
    Barikat rapçi degil kapkaççi
    çakar ... açar kasi
    akar kral takar taci
    apar topar toplan sasi.
    Girdi basi bitti aci yandi tatli
    nerde aklin poponda sakli
    havanda açlik sakatsin kancik elimde kamçi.
    Kezban'i tutar sanci egil köpek soyu Fuat da Almanci ...
    Türk rapindeki ... bildigim üç dilden ikisi yabanci.

[Nakarat][Fuat]
    Bu ne curet
    cebinde para varsa kirami ver.
    Yoksa mangir sesini kes.
    Sen ancak kabuklanmis yaralari des.

[Sahtiyan]
    Ataköy de El Kaide bence,
    kocani dürbünle dikiz krem ola spermleri kizil saçina,
    kandirilanlar keriz.
    Her vakit bekleriz cemre düsmüs bacak arana,
    öldü motivasyonu saglayan her hamza,
    bakis atilan her fazda yaptigin her cazda bir payim var.
    Mikrofonumu unutmusum helada duyarsiz manda.
    Pirimsiz magazamda bu sazda kaldim darda.
    Çiban güzelim
    tezek kokar tenin,
    fallara kalmis suretin
    yiyenlere kan serbetin
    tam askere uzaktan kesilir biletin.
    Cihan oldu simdi büyük söhretin
    lakin boynuna denk gelmesin ecelin,
    dürüst oldum ki ben, sen yolunu bekledin.

[Nakarat]

[Mic Check]
    Kurdum filmin kurgusu
    bilmin hasere kastini buldu
    ve tekmeleyen bebekler tekmelenen kadinlarinki...
    Acilarin kürekledim ... vardir zulmen hedefin asrini kaybeden yasini tutar oldu
    bilirim her dem faslini bilir oldu
    her yeri günde güncellesen arzular, pisuvarlara atilan sigaralar gibi ilerisi için yasayan geridekiler yoklar simdi
    korktular. Topragin alti dolu yarinimi gömdüm bugünümü süzdüm kendimi üzdüm belki de hergün öldüm.

[Ceza]
    Istisnalar mi vuracak beni yerden yere babiali yalamalarinin altina ben kilidi vurdum enbesil elma kurdu gibisiniz hepiniz
    biz her derde deva lokman hekim formülü gibi defter ölümsüz bu rapler Lefter KÜÇÜKANDONYADIS golleri gibi büyülü lirikler.
    Kimi harakiri sandi bu rapleri kimi namus bekçisi gibi gördü kendisini ayak alti rapçisi neredesin acaba ulan i*ne fazla
    heveslenme beni kirmak kizdirmaktan tek ayak üstünde sekerek geçmek kadar zordur mclerin çenesini kirmak bana düser.
    Metaforlarimin anaforunda kaybolacaksiniz itler kondom bu sefer bana baba diyeceksin kustugum her sözü sen yiyeceksin S.O.S
    veremiyeceksin piç ruh hali dengesiz i*ne sus kalbin duracak bir gün geberip gideceksin neyin pesindesin!!

Fuat - Fuat feat. (Eski)KuvvetMira - Fok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski

Eski

Rüyada eski bir sey veya yeninin eskidigini görmek hayir degildir.
  2. Ceza Şaşkın Oğlan (feat Ayben)

Ceza Şaşkın Oğlan (feat Ayben)

CEZA: Gel birde burada oyna haspam, mama yer gibi ye şunu olma aslan, beni yer ama yüzüme doğru şahlan, beni bırak önüne bak şaşkın oğlan. Tipine bir çeki düzen ver, özenme, cebine para koy aman sakın kimseye verme aman, babanda metroseksüel, tamamda koçum ne işsin ben anlamam. Harekete geç hadi kalk biraz, yüzüme bakıp gülme lan, laf anlatırken saz çalar, kafanda bin bir çeşit, beyim çözmüş...
  3. Sagopa Kajmer - Yagmur Feat Domination

Sagopa Kajmer - Yagmur Feat Domination

DoMiNatioN: Kayboluyor derken sesim hER buluta karışıyor nefesim Hoş olsada yine de denerim Ağlarım her yağmura yağarsın diye beklerim... SaGoPa KaJMeR: Domination... K...K...Sago K... Domination... Rap in Rock.. Love In Hate Hadi Kastır !!! Sesin gökyüzünde kaybolan bir aşktı benim için.. Ve yadigar bi sen..Birde bendim...Hediye kendime.. Ve çabaladım ki yıllar ellerimde... Kulaklarımı...
  4. Sagopa Kajmer - Kuvvetmira Rap Stickz

Sagopa Kajmer - Kuvvetmira Rap Stickz

Mozole Mirach Verse: Bana devam et derdin ancak sen bitirdin oyunumu. Bu kalp içinde paramparça sildim attım onurumu. Bir tebessüm eserin olsa çok görürdüm gururumu, vurdum öfkem ön planda kaybettin huzurunu. Bırakmamak gerekli tutulan ellerinden. Hayatı tek seferlik ömrümün bu son kozuydu selası verilen benim sevinmelisin be kez gülümsemelisin, kayıp giden ömür biter ki dalıp düşünmelisin....
  5. Medusa - Yalvarırım (Feat Ako)

Medusa - Yalvarırım (Feat Ako)

tek biR maceRa ya$ansa bitse..geRide kaLsa günLeRimde sende iLksn bnm için ya$ama son veRiLse gökyüzüm kaRaRsa,duyguLaR köReLse beLki anLaRım...kimse buLamaz anca ben içimde ya$aRım... tek biR canLa ya$adım oysa tek biR gündü waRsa yoqsa...tek 1 peRde,,tek 1 sahne,, tek 1 saniye...ben snndm oysa sen bnmdn heRzmn payLa$ıLmaz asLa vaRLıın satıRLaRımda paRlayan içimde haykıRan 1 sestin önce sen...

Sayfayı Paylaş