gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

fuat pardon

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Pes, tacizi kes
    Bugüne sükret efendi sen haddine ses
    Verde çekil suçun yoksada sus
    Sonu buz gibi 6.5 sene karakutunuz
    Açilir pardon hazirdir
    Mapusluğa bedel kapuskaya
    Yeter mi sence bu çile ve keder
    Ama bosver her mahkeme günü umut ona baglanir mi bel
    Yeri delsen nereye kaçip gidecen sen pimapen degil ki dört duvarin arasi
    Bozuk parasi yoktur gardiyanin dolu kumbarasi
    Müdürün gözü tavuk karasi
    Resim yapar bahçede
    Ritim tutar
    Eyleme, etme eyleme be aci bize geçmez bak keyfine
    Voltani at tespihinde ya sabirin...
    Çok sogumus burasi ya
    Pardon su cami kapatalim

[Nakarat] x 2
    Pardon istemeden oldu
    Pardon 3 kisi yok olsun
    Pardon askim ele yar olsun
    Pardon sik çakala dört kursun

FUAT:
    Yumurta kadar dolu yagdi kafama.SÜkret tenis topu kadar degildi ama.Gülerken aglatan hata kankanin basini yakan çapariyi eniştene kaptirma.6 sene 3 ayin faturasi pardon olsada.Bacaklarim kopsada.Asuman besik kertmesiymis lan yoklama yok firar var yener mi acaba.ONURUM ISKENCEYI AÇ PENCEREYI ENISTE ZANNET KERTENKELEYI.Enikle hamlet gel aç perdeyi karanlik stir olur imza vermeyeni sloganla ritim tutar müdürün tek çaresi baytar çiçek ekip baytar cigara yakar gün sayar sisme kadini gardiyan bozar kol gibi yaslar.Rimart oynayana gelir aslar sansim kaldi hep masada ebe sasma yorganı aşma sobaya karbon biz bi hata yaptik.eeee.PARDON.(Nakarat)
    FILM: eee. ben ne anladim bu yatistan. adalet dedigin o kadar da adil bisi deil demek ki?
    DJ : Maalesef Pardon!
    Nakarat
    Pardon istemeden oldu
    Pardon 3 kisi yok olsun
    Pardon askim ele yar olsun
    Pardon sık çakala dört kursun
    CEZA:
    Gardiyanlar cellatlardan farksizdir.
    fuat:
    haksiz yere yatmis her fert bizce yalnizdir
    CEZA:
    eger enistense gardiyan o haksizdir
    FUAT:
    yalniz kalmislar fertler iste o zaman cellattir
    CEZA:
    hayati karartmaya yeter sadece bir imza
    FUAT:
    düsünüyorda düsünüyor nasil gülüyor insan

fuat pardon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Pardon (ft Fuat)

Ceza Pardon (ft Fuat)

Pes, tacizi kes Bugüne sükret efendi sen haddine ses Verde çekil suçun yoksada sus Sonu buz gibi 6.5 sene karakutunuz Açilir pardon hazirdir Mapusluğa bedel kapuskaya Yeter mi sence bu çile ve keder Ama bosver her mahkeme günü umut ona baglanir mi bel Yeri delsen nereye kaçip gidecen sen pimapen degil ki dört duvarin arasi Bozuk parasi yoktur gardiyanin dolu kumbarasi Müdürün gözü tavuk karasi...
  2. fuat - gidik

fuat - gidik

Hadi bin arabana bas gaza şeridine doğru yollan küflü kokona öp yap bana rapin atası ve ağa babasına respect yolla 5 e tak solla modifiye eden gezer her yolda metroda giderim aktarma dolmuşa hoppa 200 de süzül bu kartal şahin doğan a3te ağzın kokmasın soğan egzosun dumana boğar sekman kırık yağ yakar geç sığır acelen war akü boşalır gelsin şarj olacak olan kırgızlarda azdı sonunda oldu olan...
  3. Fuat - Entürkteynment

Fuat - Entürkteynment

Yeah pusu kurdum barikatıda ardından fuat 26 satırla alnından çapıra batıran yere yatıran katırı çamurla yıkatan berlin in batısından tel örgülü ahenk her yeri kan kokusu sercek hep hedefe seç ve muharremm yek özel piyade bu rap tek cihana hitabe fettfleck'te panzer Azra da flakşırda kadınada bir tokat sen rap'in ırkını roka ile s.ktin kavvat yeah nerde havan topu samanyolunu 60 milimetrelik...
  4. Ben Görmemişim Pardon

Ben Görmemişim Pardon

Adım Yasemin Izmirden Tekrar Merhabalar:)
  5. Murat Dalkılıç - Pardon

Murat Dalkılıç - Pardon

Senin başın dara düşmüyor mu Doğru dünyasının lideri misin Harbi mevzuyu ben büyütüyorum yani Aklımdan zorum mu var Herkes normal bende mi hasar Kaçtıkça kıymık hep sakınana mı batar Pardon gelgitlerden kafam bi ton Bir daha yapmam bu son Pardon gelgitlerden kafam bi ton Bir daha yapmam bu son En kazık sorular cennetinde Bir tane de sen yöneltince Sabrım taştı nihayetinde Aklımdan zorum mu...

Sayfayı Paylaş