gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

fuat pusat

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

pusat zafere giden yol şarkısı pusat zafere giden yol yiğitler merdal olur yar için serden olur
    benim zırhım sana sevdam
    sevdam sana pusat olur
    pusat olur pusat olur pusat olur heyy

zafere giden yol bu çile kutsal
    sivaslı yiğido ringe gelir pusat
    hayattan yediği tokatlara inat
    düş ve kalk hadi usanma pusat
    topla cesaretini zırhın olsun
    tekrar varolabilmek için kalk ve doğrul
    acıyla yoğrul anadolu oğlu
    hasmına yumruk insin budur doğru
    vardır kahraman kardeş her ilde
    kankamın yumrukları her dilde
    gelir tozunu alır pusat vaktinde
    kaçarın yok ringte gafilsen

gafiller şaşkın olur
    sözüne pişkin olur
    benim özüm sana sözüm
    sözüm sana pusat olur
    pusat olur pusat olur pusat olur heyy

pusat olur hah yeli belinde
    küller uçar poyraz yellerinde
    dillere destan bir yiğido gelir
    dikkat kanka burası yedi tepe
    kutsaldır çektiğim çile geldi çattı
    beklediğim gün gong kapıları açtı
    herkesin kalbiyle pusatı saklı
    sakla alt eder rakip canı yandı
    zırh olan pusat bize düşmanım ağlar
    sivastan çıka gelir bileğini bağlar
    her köşede yıldız gören ağlar
    ölüme dayanamaz erir yüce dağlar

dağlar başı pus olur
    etekleri süs olur
    benim aşkım hakka dostur
    dostum hakka pusat olur
    pusat olur pusat olur pusat olur heyyy

benim aşkım hakka dostur
    dostum hakka pusat olur
    pusat olur pusat olur pusat olur heyyy

fuat pusat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fuat pardon

fuat pardon

Pes, tacizi kes Bugüne sükret efendi sen haddine ses Verde çekil suçun yoksada sus Sonu buz gibi 6.5 sene karakutunuz Açilir pardon hazirdir Mapusluğa bedel kapuskaya Yeter mi sence bu çile ve keder Ama bosver her mahkeme günü umut ona baglanir mi bel Yeri delsen nereye kaçip gidecen sen pimapen degil ki dört duvarin arasi Bozuk parasi yoktur gardiyanin dolu kumbarasi Müdürün gözü tavuk karasi...
  2. fuat - gidik

fuat - gidik

Hadi bin arabana bas gaza şeridine doğru yollan küflü kokona öp yap bana rapin atası ve ağa babasına respect yolla 5 e tak solla modifiye eden gezer her yolda metroda giderim aktarma dolmuşa hoppa 200 de süzül bu kartal şahin doğan a3te ağzın kokmasın soğan egzosun dumana boğar sekman kırık yağ yakar geç sığır acelen war akü boşalır gelsin şarj olacak olan kırgızlarda azdı sonunda oldu olan...
  3. Fuat - gerçekler

Fuat - gerçekler

Saksafon dinlenince oral seks düşünenler ayvayı bıçakla dilimleyenler cem karaca rapi kafaya aldı zannedenler gerçeği ilk terkedenler boş kafalara rasgelen bedenler beden eğitiminde çocuklarını askercesine yürütenler 1 mayısta cop atan polisler yapmacık üniteler kabak tadı veren ünlüler her boku beğenenler olmayan bir gücün karşısında eğilen, el öpenler doğuyla batı arasında ölü doğa...
  4. Fuat - Entürkteynment

Fuat - Entürkteynment

Yeah pusu kurdum barikatıda ardından fuat 26 satırla alnından çapıra batıran yere yatıran katırı çamurla yıkatan berlin in batısından tel örgülü ahenk her yeri kan kokusu sercek hep hedefe seç ve muharremm yek özel piyade bu rap tek cihana hitabe fettfleck'te panzer Azra da flakşırda kadınada bir tokat sen rap'in ırkını roka ile s.ktin kavvat yeah nerde havan topu samanyolunu 60 milimetrelik...
  5. Fuat Saka

Fuat Saka

fuat saka nerede sahne alıyor fuat saka nerde çıkıyor MİNİ BİYOGRAFİ 1952 yılında doğmuş, çocukluğu Trabzon'da bol şarkılı, türkülü bir evde geçmiş, ilk müzik eğitimini yaylı tambur çalan babasından almıştı. Lise yıllarında Karadeniz Teknik Üniversitesi'ne dışarıdan gelen arkadaşlarının ve Amerikalılar'ın yayın yaptığı Boztepe radyosunun etkisiyle Batı müziğine yöneldi: "Beatles'a,...

Sayfayı Paylaş