gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

fuat üç dil

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Üç dil Hırsızı gitar gibi çalar damardan balıklama dalar her an şahsımdaydı karar.
    Veli döner kimi arar Fuat sönen ocaktan duman gelir rahat bırak beni kurak
    Resti kulak pesti var kurtar Fuat inleyen nameler kaçar kulaç atarak
    Hadi gel kelebek yakala yak gök kut beyi hoşnut etsin dayak
    Akşam olsa da yatsak robot olup 6 da dükkânı açsak
    Balta ele gelirse hanginiz kaçsa salca değil kan
    Papa janpol gibi yatma çok salladın bilader desteksiz atma

Şeytan kulağına hhaaa bazuka
    Soytarı meydanı boş bulunca
    Sağdan kanakama soldan kanca
    Üç dil bilirim birisi almanca

(bastır )
    Tabiri çayiz Çayit oğlu Fuat talip
    An meselesi kösele ensesi erenler sin silesi çömelip gel test et cümleleri küfredenleri var
    Rap im tahtını sallar kırdım af sansal dalı panzer sollar yollar
    Verilen verginin eseri kankan var mı var yovvv
    Tek tabanca zorlar yorul ve horla alevli korla kalem çelik döver rap im sormaz
    Homo sahtiyan rap e doymaz i bini yolan 5 ork 2 deple mor has

Beşi leş dördü keş elini çek kırarım belini yeksin bayrakla en tepede teksin çaylaklara edebiyat dersi bastır
    Perfore olmadan esneme, bükülme, küçülme, kum gibi süpürülme kaçınız güzeldir gülünce
    Fuat 72 den beri var rap im tek düşünce (saldır )
    Hiç kimse benim her şeyim değil, hiçbir şey ise benim her şeyim sende değil
    Dilin kemiği olsaydı komadaydık eğil yokuş yukarıdan bıktı belim geyik
    Suç ortağı olmaktan yoruldum ne o rap in ustası Fuat olsun
    peymaneler dolsun saf suyla kafa bulsun iste bir cümle daha bulsun (yeehhhh)

fuat üç dil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dilim

dilim

Kısmetin parça parça alınacağına işaret eder.
  2. fuat pusat

fuat pusat

pusat zafere giden yol şarkısı pusat zafere giden yol yiğitler merdal olur yar için serden olur benim zırhım sana sevdam sevdam sana pusat olur pusat olur pusat olur pusat olur heyy zafere giden yol bu çile kutsal sivaslı yiğido ringe gelir pusat hayattan yediği tokatlara inat düş ve kalk hadi usanma pusat topla cesaretini zırhın olsun tekrar varolabilmek için kalk ve doğrul acıyla yoğrul...
  3. fuat - gidik

fuat - gidik

Hadi bin arabana bas gaza şeridine doğru yollan küflü kokona öp yap bana rapin atası ve ağa babasına respect yolla 5 e tak solla modifiye eden gezer her yolda metroda giderim aktarma dolmuşa hoppa 200 de süzül bu kartal şahin doğan a3te ağzın kokmasın soğan egzosun dumana boğar sekman kırık yağ yakar geç sığır acelen war akü boşalır gelsin şarj olacak olan kırgızlarda azdı sonunda oldu olan...
  4. Fuat - gerçekler

Fuat - gerçekler

Saksafon dinlenince oral seks düşünenler ayvayı bıçakla dilimleyenler cem karaca rapi kafaya aldı zannedenler gerçeği ilk terkedenler boş kafalara rasgelen bedenler beden eğitiminde çocuklarını askercesine yürütenler 1 mayısta cop atan polisler yapmacık üniteler kabak tadı veren ünlüler her boku beğenenler olmayan bir gücün karşısında eğilen, el öpenler doğuyla batı arasında ölü doğa...
  5. Fuat - Entürkteynment

Fuat - Entürkteynment

Yeah pusu kurdum barikatıda ardından fuat 26 satırla alnından çapıra batıran yere yatıran katırı çamurla yıkatan berlin in batısından tel örgülü ahenk her yeri kan kokusu sercek hep hedefe seç ve muharremm yek özel piyade bu rap tek cihana hitabe fettfleck'te panzer Azra da flakşırda kadınada bir tokat sen rap'in ırkını roka ile s.ktin kavvat yeah nerde havan topu samanyolunu 60 milimetrelik...

Sayfayı Paylaş