gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fular örnekleri ve fular nasıl bağlanır ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar fular modası modelleri yapılışı ve bağlanışları ile birlikte 2012 model fularları benimle paylaşın lütfen.

Fular örnekleri ve fular nasıl bağlanır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüden fular modeli ve yapılışı

Örgüden fular modeli ve yapılışı

fular modelleri ve yapılışları fular modelleri ve yapılışı KULLANILAN MALZEMELER Bir yumak renk:3471 Bir yumak renk:5090 Tığ Sıfır numara(0) Cetvel 30 cm. UzunluğundaYAPILIŞI Beş direk dört kutudan oluşacak trabzanı yüz yirmi kutu olana kadar zemini hazırlayınız.İpi koparınız. Kutucukların uzun tarafı olmak suretiyle her kutuya on beş tane dolgu doldurarak oklava sistemi gibi cetvele...
  2. Şal ve fular modelleri 2009

Şal ve fular modelleri 2009

fular örnekleri şal modelleri 2009 2009 fular modelleri şal ve ve modeli Sizler bir sürü şal be fular getirdim hepsi sizin; seç, beğen, al :D:Drenk renk çeşit çeşit bir sürü şal ve fular sizlerle
  3. Şık 2012 Fular Örnekleri

Şık 2012 Fular Örnekleri

fular modelleri 2012 fular çeşitleri fular örnekleri Yazlık fular örneklerinden sizler için seçtiklerimizle karşınızdayız melekler :) Bu birbirinden zarif fularlar ünlü modacı Diane Von Furstenberg imzasını taşıyor. Baharın ilk günleriyle birlikte kullanabileceğimiz bu fularlar yazın da büyük sükse yapacak. 2012 ilkbahar-yaz koleksiyonundan seçtiğimiz bu fularlerı internet üzerinden sipariş...
  4. fular nasıl bağlanır

fular nasıl bağlanır

Fular nasıl bağlanıyor kızlar birde bağlama şekillerini bana resimli olarak verebilir misiniz ?
  5. Fularınızı Nasıl Bağlarsınız? (resimli)

Fularınızı Nasıl Bağlarsınız? (resimli)

fular bağlama fular bağlama şekilleri fular bağlama örnekleri Başlık fularınızı nasıl alırsınız gibi oldu aslında melekler ama bu ifade de pek yanlış sayılmaz :) Siz fularınızı nasıl bağlarsınız? Şöyle bir tur boynumda dolar çıkarım diyorsanız, artık bir değişiklik yapmanın zamanıdır diyorum. İşte sizlere tavsiye edebileceğim birkaç fular bağlama tarzı. Umarım beğenirsiniz :tik:...

Sayfayı Paylaş