gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fularınızı Nasıl Bağlarsınız? (resimli)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fular bağlama fular bağlama şekilleri fular bağlama örnekleri

Başlık fularınızı nasıl alırsınız gibi oldu aslında melekler ama bu ifade de pek yanlış sayılmaz :) Siz fularınızı nasıl bağlarsınız? Şöyle bir tur boynumda dolar çıkarım diyorsanız, artık bir değişiklik yapmanın zamanıdır diyorum. İşte sizlere tavsiye edebileceğim birkaç fular bağlama tarzı. Umarım beğenirsiniz :tik:

Fularınızı Nasıl Bağlarsınız? (resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Bakımı Mutlaka Bakin [Resimli Anlatım]

Bebek Bakımı Mutlaka Bakin [Resimli Anlatım]

emzirme teknikleri çocuk nasıl yapılır resimli anlatım bebek nasıl yapılır resimli anlatım cocuk nasil yapilir anlatim Bebeklere masaj nasıl yapılır? Banyoda nelere dikkat etmeli? Nefes almayan ve boğulan bir bebeğe nasıl ilk yardım uygulanır? Tüm bu soruların cevapları ve fazlası burda Meleklerim :) Buyrun .... BEBEK MASAJI Masaja Başlarken... Bebek masajı rahatlatıcı,...
  2. Zeytinyağlı Taze Bakla Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Taze Bakla Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Taze Bakla Tarifi Resimli Selam kızlar bana Zeytinyağlı Taze Bakla Tarifi verirmisiniz. Nasıl yapılıyor Zeytinyağlı Taze Bakla eşim çok seviyor yapmam lazım.
  3. REsimli Zeytinyağlı Taze Bakla yapımı

REsimli Zeytinyağlı Taze Bakla yapımı

Zeytinyağlı Taze Bakla nasıl yapılır Zeytinyağlı Taze Bakla yapımı Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda lezzetli ve sağlıklı bir yemek tarifi veriyoruz sizlere. Bir çoğunuz belki biliyor olabilir ama böylesi lezzetli olanını biliyor mu işte onuda biz bilmiyoruz :) Neyse Melek'ler, buyrun size zeytinyağlı bakla yemeği tarifi :) Zeytinyağlı Taze Bakla malzemeleri 600 gr. taze...
  4. Fular örnekleri ve fular nasıl bağlanır ?

Fular örnekleri ve fular nasıl bağlanır ?

Kızlar fular modası modelleri yapılışı ve bağlanışları ile birlikte 2012 model fularları benimle paylaşın lütfen.
  5. fular nasıl bağlanır

fular nasıl bağlanır

Fular nasıl bağlanıyor kızlar birde bağlama şekillerini bana resimli olarak verebilir misiniz ?

Sayfayı Paylaş