gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Funda Arar 3 Ayda Tam 10 Kilo Verdi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

funda arar, funda arar haberleri, funda arar resimleri

Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda oğlu Aras!ı dünyaya getiren başarılı şarkıcı Funda Arar 3 ayda tam 10 kilo verdi. Temmuz ayında oğlu Aras'ı kucağına alan Funda Arar, eski formuna çabuk döndü. Önceki gün Nişantaşı'nda bir toplantıya katılan başarılı şarkıcı, "Hamileliğimde 10 kilo almıştım, 3 aylık zamanda bu kiloların hepsini verdim" dedi.

funda-arar.jpg

Funda Arar 3 Ayda Tam 10 Kilo Verdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 ayda 30 kilo verdi

2 ayda 30 kilo verdi

30 kilo verdi 30 kilo verdim 1 ayda 3 ayda 2 20 verdim Ünlü diyet reçeteleri solda sıfır kalır Leyla Yörük'ün diyeti yanında... 2 ayda 30 kilo verdi. Ama onun amacı çok başkaydı..:) Kocasını iyi günde değil kötü gününde de yalnız bırakmadı. Kahramanmaraşlı Leyla Yörük, eşine böbreğini verebilmek için 2 ayda 30 kilo zayıfladı. 4 yıl önce teşhis gerçeği öğrendi Devlet Su İşleri (DSİ)...
  2. Perihan Savaş 10 Kilo Verdi!

Perihan Savaş 10 Kilo Verdi!

Bu konu; Perihan Savaş 10 Kilo Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı oyuncu Perihan Savaş tam 10 kilo vermiş. Prof.Dr.Osman Müftüoğlu denetiminde kilo veren başarılı oyuncu bakın o kiloları nasıl vermiş... Bol bol yiyerek zayıfladığını belirten Savaş "Listem oldukça geniş. Hatta hocamın bana verdiği pek çok şeyi yiyemiyorum. En önemlisi üç...
  3. Funda Arar Tam 8 Kilo Aldı

Funda Arar Tam 8 Kilo Aldı

funda arar funda arar hamile funda arar haberleri Sevgili melekler, sevilen şarkıcı Funda Arar'ı şu günlerde bebek heyecanı sarmış durumda. Bu güne kadar tam 8 kilo almış olan Arar, geçtiğimiz gün Bebek sahilinde yürüyüş yaparken görüntülendi. Çocuğunun Yengeç burcu olacağını belirten Arar, “Burcu nedeniyle anneye düşkün bir bebek olacağına inanıyorum” dedi.
  4. Tolgahan Sayışman Tam 10 Kilo Verdi!

Tolgahan Sayışman Tam 10 Kilo Verdi!

tolgahan sayisman tolgahan sayisman haberleri Sevgili melekler, ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman bir film projesi için tam 10 kilo verdi. Çekimlerine Büyükada'da başlanan Büyük Sürgün filminde bir faytoncunun oğlunu canlandıracak olan Sayışman bu 10 kiloyu tam 1.5 ayda verdi.
  5. Deniz Seki 2 Ayda Tam 14 Kilo Verdi!

Deniz Seki 2 Ayda Tam 14 Kilo Verdi!

deniz seki haberleri, deniz seki, deniz seki 14 kilo verdi Sevgili melekler, hapiste yattığı aylarda hayli kilo veren ancak çıktıktan sonra yine eski kilolu haline dönen şarkıcı Deniz Seki sıkı bir diyet ve sporla yeniden kilo verdi. Son aylarda aldığı kilolarla tanınmayacak hale gelen Deniz Seki kendini kampa aldı ve 84 kilodan 70 kiloya düşmeyi başardı. Uçuk fiyatlara ünlü isimlerin...

Sayfayı Paylaş