Funda Arar Doğum Yaptı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

funda arar
    funda arar haberleri

Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Funda Arar, dün sabah saatlerinde doğum yaptı. Bir oğlu olan Arar'ın doğumu Amerikan Hastanesi'nde gerçekleşti. Ünlü sanatçı, sezeryanla gerçekleşen doğum sonrasında oğluna “Aras” ismini verdi. Minik Aras’ın, 3 kilo 200 gram ağırlığında ve 50 cm boyunda olduğu öğrenildi.
    uçankuş.com

2. *BİRİCİK*

*BİRİCİK* Member

3. ayla89

ayla89 Hamiş Melek

maşşallah doğurmuş :) :nazar:

Funda Arar Doğum Yaptı! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Funda Arar hamile

Ünlüler dünyasından birer birer bebek haberleri geliyor.Funda Arar'da bebek bekliyor. [img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/funda-6648.jpg[/img] Beş senedir müzisyen Febyo Taşel'le örnek gösterilen bir evlilik yürüten Funda Arar'ın 2 aylık hamile olduğu ortaya çıktı… Yakın çevresine hamile olduğunu müjdeleyen Funda Arar'ın kız bebek istediği ortaya çıktı…
  2. Funda Arar _Zamanın Eli

Göğsüne yalnızlık çökmüş Gözleri hançerli sevdam Değmeye korkarken sana Ellerimi unutmuşum Bir yanda kalbim kanadı kırık devinir hergün yinede büyür… sevmezken yari, umuda kurşun Hergüne ömür, ömrüme sürgün… Ağlamakla lal tutmuyor hasretin dili Anlamakla çözmek bir değil, olmuyor bir vuruşluk sevda gibi zamanın eli Yağmalıyor yok sayıyor
  3. Funda arar _yak gel ........

Uzun oldu, ne zor oldu Kalp yoruldu dön gel, herşey kalsın Yalnız aşkla, yalnız aşkla dön gel Affettim, kendini akla, Sende aşkla, yalnız aşkla dön gel Yak gel bildiğin ne varsa Sat gel, gözüm yok para bulda Yalnız sanadır bu hasretim Dön gel vaktimiz daraldı zaten şu yalan dünyada Gel inadı sevdğim
  4. Funda ARAR-Geçmez Yara

[RIGHT][COLOR=black][B]Funda ARAR-Geçmez Yara[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Sevda rengi gözlerine Derde derman gülüşüne Biraz daha doyamadan Aramıza giren hayat bana düşman sana düşman[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Yalnız ve paramparça aşktan hasarlı Zormuş unutmak bu geçmez yarayı Sevdan içimde bir kurşun misali Kanar durur gönlüm gittin gideli Ah birgün olur, unutulur demiştin ya… Söyle bana...
  5. Funda Arar 2011 Albümü

funda arar 2011 funda arar 2011 albümü [CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Sesiniz güzelliğiyle gönlümüze taht kuran Funda Arar sessizliğini 2011 albümü ile bozdu.8 Şubat'ta piyasaya süreceği 'Aşkın Masum Çocukları' albümünü merakla bekliyoruz.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]...

Sayfayı Paylaş