Funda Arar Doğum Yaptı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

funda arar funda arar haberleri

Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Funda Arar, dün sabah saatlerinde doğum yaptı. Bir oğlu olan Arar'ın doğumu Amerikan Hastanesi'nde gerçekleşti. Ünlü sanatçı, sezeryanla gerçekleşen doğum sonrasında oğluna “Aras” ismini verdi. Minik Aras’ın, 3 kilo 200 gram ağırlığında ve 50 cm boyunda olduğu öğrenildi.
    uçankuş.com

2. maşallah :) :nazar: diyelim

3. ayla89

ayla89 Yeni Üye

maşşallah doğurmuş :) :nazar:

Funda Arar Doğum Yaptı! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Funda Arar röpörtajı

funda arar röportaj funda arar röportajları Funda Arar ALBÜM ÇIKALI YAKLAŞIK 2 YIL OLDU. “SON DANS” İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORSUNUZ. UFUKTA YENİ BİR KAYIT ÇALIŞMANIZ VAR MI? Öncelikle merhabalar Powerturk dinleyenleri. Yine belli bir süre sonra sizlerle birlikteyiz. Albüm çıkalı uzunca bir zaman oldu. Herkes soruyor yeni albüm ne zaman çıkacak diye. Çünkü 2 sene...
  2. Funda Arar resimleri

funda arar resimleri funda ararın ayakları arar ayak ayakları ayaklar
  3. Funda Arar-Zamanın Eli

zamanın eli akor 1 Durulmalı 2 Geceler 3 Ateş Düştüğü Yeri Yakar 4 Ağlasam Duymaz 5 Külkedisi 6 Aslında 7 Sensizlik 8 Aşk İçin İki Kişi Gerekmez 9 Geçmez Yara 10 Aşk 11 Zaman Eli 12 Yak Gel 13 Senden Öğrendim
  4. Funda Arar bebek mi istiyor

funda arar bebek yeni albüm için çalışma hazırlıkları içinde olan Funda Arar yorucu yoğun bir temponun ardından bebek müjdesimi verdi detaylar haberimizde... ÇOCUK DA YAPARIM KARİYER DE ÖNCEKİ AKŞAM 'ZAMANIN ELİ' ADLI ALBÜMÜNÜN TANITIMINI YAPAN FUNDA ARAR İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU. Kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını üfleyen Arar, eşi Fabyo Taşel ile basının sorularını...
  5. Funda Arar hamile

Ünlüler dünyasından birer birer bebek haberleri geliyor.Funda Arar'da bebek bekliyor. Beş senedir müzisyen Febyo Taşel'le örnek gösterilen bir evlilik yürüten Funda Arar'ın 2 aylık hamile olduğu ortaya çıktı… Yakın çevresine hamile olduğunu müjdeleyen Funda Arar'ın kız bebek istediği ortaya çıktı…
  6. Funda Arar _Zamanın Eli

Göğsüne yalnızlık çökmüş Gözleri hançerli sevdam Değmeye korkarken sana Ellerimi unutmuşum Bir yanda kalbim kanadı kırık devinir hergün yinede büyür… sevmezken yari, umuda kurşun Hergüne ömür, ömrüme sürgün… Ağlamakla lal tutmuyor hasretin dili Anlamakla çözmek bir değil, olmuyor bir vuruşluk sevda gibi zamanın eli Yağmalıyor yok sayıyor
  7. Funda arar _yak gel ........

Uzun oldu, ne zor oldu Kalp yoruldu dön gel, herşey kalsın Yalnız aşkla, yalnız aşkla dön gel Affettim, kendini akla, Sende aşkla, yalnız aşkla dön gel Yak gel bildiğin ne varsa Sat gel, gözüm yok para bulda Yalnız sanadır bu hasretim Dön gel vaktimiz daraldı zaten şu yalan dünyada Gel inadı sevdğim
  8. funda arar sen ve ben ....

yumuşacık sesiyle ve güzelliğiyle türkiyede yüreklere taht kuranbir sanatcı olan funda arar'ın şu sıra müzik ve radyo kanallarında calan yeni şarkısıyla karşınızdayız... Funda Arar 2011 Aşkın Masum Çocukları Albümünden "sen ve ben" Bugünlerde bir hal aldı beni, zor olacak demiştin haklıydın Buram buram sen kokan geceler bitmez olur demiştin kazandın Bir fotoğraf karesinde...
  9. Funda Arar Hayallerindeki Eve Kavuştu

funda arar Eminim sadece Funda Arar'ın değil çoğu insanın hayallerindeki ev böyledir...Darısı tüm isteyenlerin başına diyorum melekler ve geçiyorum Funda Arar'ın evinin resimlerine... Şarkıcı Funda Arar, yeni taşındığı villasının kapısını ilk kez açtı. Ünlü şarkıcı, eşi Febyo Taşel'le oturduğu evi anlattı. BU ÜÇÜNCÜ EVİM Aslında içten içe hep bahçeli bir evde oturma hayalim vardı....
  10. Funda Arar Tam 8 Kilo Aldı

funda arar funda arar hamile funda arar haberleri Sevgili melekler, sevilen şarkıcı Funda Arar'ı şu günlerde bebek heyecanı sarmış durumda. Bu güne kadar tam 8 kilo almış olan Arar, geçtiğimiz gün Bebek sahilinde yürüyüş yaparken görüntülendi. Çocuğunun Yengeç burcu olacağını belirten Arar, “Burcu nedeniyle anneye düşkün bir bebek olacağına inanıyorum” dedi.

Sayfayı Paylaş