gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Funda Arar Hayat Arkadaşı şarkı sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Funda Arar'ın hayat arkadaşı şarkı sözlerini arıyorum, bu sözleri benim için bulabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Çok anlamlı sözler çok güzel şarkı iyi ki böyle bir istekte bulundunuz binlerce kez tekrar tekrar dinliyorum.
    Funda Arar Hayat Arkadaşı Şarkı Sözü

Bu dünyada mutluluk üç beş damla gözyaşı
    Acı hatıralarım bana gönül yoldaşı
    Bu dünyada mutluluk üç beş damla gözyaşı
    Acı hatıralarım bana gönül yoldaşı
    Bu benim kaderimmiş gönlüm oldu sırtaşı
    Bu benim kaderimmiş gönlüm oldu sırtaşı
    Aradım bulamadım ben hayat arkadaşı
    Çok sevdim suç sayıldı
    Hiç sevmedim kabahat
    Bir his diyor ki bana
    Çek git kendini arat
    Çok sevdim suç sayıldı
    Hiç sevmedim kabahat
    Bir his diyor ki bana
    Öl de kendini arat

Funda Arar Hayat Arkadaşı şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Funda ARAR-Geçmez Yara

Funda ARAR-Geçmez Yara

Funda ARAR-Geçmez Yara Sevda rengi gözlerine Derde derman gülüşüne Biraz daha doyamadan Aramıza giren hayat bana düşman sana düşman Yalnız ve paramparça aşktan hasarlı Zormuş unutmak bu geçmez yarayı Sevdan içimde bir kurşun misali Kanar durur gönlüm gittin gideli Ah birgün olur, unutulur demiştin ya… Söyle bana nasıl olur unutlur, unutulur, unutulur Akıp gider deli zaman Ömrün eski neşesi yok...
  2. Funda Arar Sessiz Sinema Şarkı Sözleri

Funda Arar Sessiz Sinema Şarkı Sözleri

Funda Arar Sessiz Sinema Şarkı Sözleri istiyorum sizden ve şimdiden paylaşımınız için tşklerimi iletiyorum
  3. Funda Arar Sessiz Sinema Sözleri 2012

Funda Arar Sessiz Sinema Sözleri 2012

Funda Arar Sessiz Sinema Sözleri 2012 Selam kızlar sizden Funda Arar Sessiz Sinema Sözlerini yazmanızı istiyorum.
  4. Funda Arar Sessiz Sinema Sözleri

Funda Arar Sessiz Sinema Sözleri

Funda Arar Sessiz Sinema Şarkısının Sözü Funda Arar Sessiz Sinema Sözleri Benim de yorumunu ve sesini beğendim şarkıcılardan biri oaln Funda Arar'ın sevilen hit şarkılarından biri olan Sessiz Sinema adlı parçasının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyor ve bu şarkıyı sizlere armağan ediyoruz Melek'ler. Sessiz sinema Aşk ile prova Sor anlat bana Bilemediğim her film için Bir öpücük omzuna...
  5. Funda Arar Şarap Mevsimi Şarkı Sözü

Funda Arar Şarap Mevsimi Şarkı Sözü

Funda Arar " Şarap Mevsimi " şarkı sözlerini arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Sayfayı Paylaş