gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Funda Arar Oğluna Ne İsim Verecek?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Funda Arar Oğluna Ne İsim Verecek haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, pop müzik dünyasının tartışmasız en güçlü seslerinden biri olan Funda Arar bebek bekliyor. Bir erkek çocuk annesi olacak olan Arar önceki gece Günay'da sahne aldı ve 2.5 saat izleyicilere müzik ziyafeti verdi...

Modacı Songül Sarpbaş’ın imzasını taşıyan bir elbise giyen Arar, oğlu dünyaya gelene kadar sahnelerde olacağını söyledi. Ünlü şarkıcı, “Mayıs ayı sonuna kadar anlaşmalarım var. O programları yapacağım. Doğurana kadar sahnedeyim! Kendimi çok güçlü ve enerjik hissediyorum.” dedi.

2,5 saat sahnede kalan Arar, oğlunun isminin ne olacağı sorusunu da “Adını Toprak koymayı düşünüyoruz ama kesin karar vermedik” diye yanıtladı.

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Allah analı babalı büyütsün...

Funda Arar Oğluna Ne İsim Verecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Funda Arar röpörtajı

Funda Arar röpörtajı

funda arar röportaj funda arar röportajları Funda Arar ALBÜM ÇIKALI YAKLAŞIK 2 YIL OLDU. “SON DANS” İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORSUNUZ. UFUKTA YENİ BİR KAYIT ÇALIŞMANIZ VAR MI? Öncelikle merhabalar Powerturk dinleyenleri. Yine belli bir süre sonra sizlerle birlikteyiz. Albüm çıkalı uzunca bir zaman oldu. Herkes soruyor yeni albüm ne zaman çıkacak diye. Çünkü 2 sene...
  2. Funda Arar _Zamanın Eli

Funda Arar _Zamanın Eli

Göğsüne yalnızlık çökmüş Gözleri hançerli sevdam Değmeye korkarken sana Ellerimi unutmuşum Bir yanda kalbim kanadı kırık devinir hergün yinede büyür… sevmezken yari, umuda kurşun Hergüne ömür, ömrüme sürgün… Ağlamakla lal tutmuyor hasretin dili Anlamakla çözmek bir değil, olmuyor bir vuruşluk sevda gibi zamanın eli Yağmalıyor yok sayıyor
  3. Funda ARAR-Geçmez Yara

Funda ARAR-Geçmez Yara

Funda ARAR-Geçmez Yara Sevda rengi gözlerine Derde derman gülüşüne Biraz daha doyamadan Aramıza giren hayat bana düşman sana düşman Yalnız ve paramparça aşktan hasarlı Zormuş unutmak bu geçmez yarayı Sevdan içimde bir kurşun misali Kanar durur gönlüm gittin gideli Ah birgün olur, unutulur demiştin ya… Söyle bana nasıl olur unutlur, unutulur, unutulur Akıp gider deli zaman Ömrün eski neşesi yok...
  4. Funda Arar 2011 Albümü

Funda Arar 2011 Albümü

funda arar 2011 funda arar 2011 albümü Sesiniz güzelliğiyle gönlümüze taht kuran Funda Arar sessizliğini 2011 albümü ile bozdu.8 Şubat'ta piyasaya süreceği 'Aşkın Masum Çocukları' albümünü merakla bekliyoruz. albüm içeriği 1.Funda Arar – Sen ve Ben 2.Funda Arar – Aşkın Masum Çocukları 3.Funda Arar – İkimiz 4.Funda Arar – Piyango ( Pou Gyrnas ) 5.Funda Arar – Erite Erite 6.Funda Arar...
  5. Funda Arar Doğum Yaptı!

Funda Arar Doğum Yaptı!

funda arar funda arar haberleri Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Funda Arar, dün sabah saatlerinde doğum yaptı. Bir oğlu olan Arar'ın doğumu Amerikan Hastanesi'nde gerçekleşti. Ünlü sanatçı, sezeryanla gerçekleşen doğum sonrasında oğluna “Aras” ismini verdi. Minik Aras’ın, 3 kilo 200 gram ağırlığında ve 50 cm boyunda olduğu öğrenildi. uçankuş.com

Sayfayı Paylaş