gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

funda arar sen ve ben ....

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

yumuşacık sesiyle ve güzelliğiyle türkiyede yüreklere taht kuranbir sanatcı olan funda arar'ın şu sıra müzik ve radyo kanallarında calan yeni şarkısıyla karşınızdayız...
    Funda Arar 2011 Aşkın Masum Çocukları Albümünden "sen ve ben"

Bugünlerde bir hal aldı beni,
    zor olacak demiştin haklıydın
    Buram buram sen kokan geceler
    bitmez olur demiştin kazandın

Bir fotoğraf karesinde için ağlar ki gözünden belli
    Kimdi o forumdas tabi sen, kimdi o tabi ben

Aşk, seni de beni de sınamadı mı?
    Hiç gecem ve gündüzüm bir olmadı
    Aşk, seni de beni de sınamadı mı?
    Hiç gecen ve gündüzün bir olmadı mı?

İkimizde Yanıldık,
    ikimizde tükendik
    Kazanan yok aslında
    Kaybeden var ‘’sen ve ben’’.

:6:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok beğeniyorum bu kadınıda, o billur gibi eşsiz güçlü sesinide. Her bir şarkısı harika bir güzel, çünkü yorumu dehşet :)
    Paylaşımın için tşkler gamselim :)

kraliçearı bunu beğendi.
  3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

kesinlikle sana katılıyorum ***** başka bir ses ya her tonu yakalayan bir kadın...

kraliçearı bunu beğendi.
  4. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    bende severim bu kadını

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

funda arar -zamanın eli-parçasını muhteşem yorumlamış....

6. konuşkan melek

konuşkan melek Forum Okuru

nilüferin son albümünde -kim arar- şarkısı da güzel olmuş....

funda arar sen ve ben .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Funda Arar röpörtajı

Funda Arar röpörtajı

funda arar röportaj funda arar röportajları Funda Arar ALBÜM ÇIKALI YAKLAŞIK 2 YIL OLDU. “SON DANS” İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORSUNUZ. UFUKTA YENİ BİR KAYIT ÇALIŞMANIZ VAR MI? Öncelikle merhabalar Powerturk dinleyenleri. Yine belli bir süre sonra sizlerle birlikteyiz. Albüm çıkalı uzunca bir zaman oldu. Herkes soruyor yeni albüm ne zaman çıkacak diye. Çünkü 2 sene...
  2. Funda Arar ve halit Akçatepe Akşam Keyfi'ndeler

Funda Arar ve halit Akçatepe Akşam Keyfi'ndeler

bu akşam yine usta iki sanatçıyı ağırlayan Kenan Erçetin'in programı ile ilgili bütün haberler burada........ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Yeni çıkardığı ‘Zamanın Eli’ albümüyle büyük beğeni toplayan Türk Pop Müziği’nin usta yorumcusu Funda Arar ile ‘Güdük Necmi’ lakabıyla yıllarca evimizde ağırladığımız unutulmaz sanatçı Halit Akçatepe 25...
  3. Funda ARAR-Geçmez Yara

Funda ARAR-Geçmez Yara

Funda ARAR-Geçmez Yara Sevda rengi gözlerine Derde derman gülüşüne Biraz daha doyamadan Aramıza giren hayat bana düşman sana düşman Yalnız ve paramparça aşktan hasarlı Zormuş unutmak bu geçmez yarayı Sevdan içimde bir kurşun misali Kanar durur gönlüm gittin gideli Ah birgün olur, unutulur demiştin ya… Söyle bana nasıl olur unutlur, unutulur, unutulur Akıp gider deli zaman Ömrün eski neşesi yok...
  4. Funda Arar 2011 Albümü

Funda Arar 2011 Albümü

funda arar 2011 funda arar 2011 albümü Sesiniz güzelliğiyle gönlümüze taht kuran Funda Arar sessizliğini 2011 albümü ile bozdu.8 Şubat'ta piyasaya süreceği 'Aşkın Masum Çocukları' albümünü merakla bekliyoruz. albüm içeriği 1.Funda Arar – Sen ve Ben 2.Funda Arar – Aşkın Masum Çocukları 3.Funda Arar – İkimiz 4.Funda Arar – Piyango ( Pou Gyrnas ) 5.Funda Arar – Erite Erite 6.Funda Arar...
  5. Funda Arar Doğum Yaptı!

Funda Arar Doğum Yaptı!

funda arar funda arar haberleri Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Funda Arar, dün sabah saatlerinde doğum yaptı. Bir oğlu olan Arar'ın doğumu Amerikan Hastanesi'nde gerçekleşti. Ünlü sanatçı, sezeryanla gerçekleşen doğum sonrasında oğluna “Aras” ismini verdi. Minik Aras’ın, 3 kilo 200 gram ağırlığında ve 50 cm boyunda olduğu öğrenildi. uçankuş.com

Sayfayı Paylaş