gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Funda Arar ve halit Akçatepe Akşam Keyfi'ndeler

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

bu akşam yine usta iki sanatçıyı ağırlayan Kenan Erçetin'in programı ile ilgili bütün haberler burada........
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU..

Yeni çıkardığı ‘Zamanın Eli’ albümüyle büyük beğeni toplayan Türk Pop Müziği’nin usta yorumcusu Funda Arar ile ‘Güdük Necmi’ lakabıyla yıllarca evimizde ağırladığımız unutulmaz sanatçı Halit Akçatepe 25 Mart Çarşamba akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde..

Halit Akçatepe’den tadına doyulmaz bir sohbet, FundaArar’dan muhteşem bir müzik ziyafeti.. Kısacası yine çok eğlenceli ve keyifli bir Akşam Keyfi..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu Akşam Keyfi, 25 Mart Çarşamba akşamı saat 19.15’te canlı yayınla Kanal 1’de.. Sakın kaçırmayın..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Funda Arar ve halit Akçatepe Akşam Keyfi'ndeler
    yaz geliyor yeni albümler yolda.....

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU..

Funda Arar, basına orada burada yakalanıp magazin gündeminin en tepesine oturan bazı ünlülerin yakalanmadığını, bilerek ‘yakalandığını’ söyledi. Bunu da magazin gündeminde kalma kompleksi olan insanların yaptığını dile getirdi. Yakalanmanın hırsızlık gibi kötü şeyler yaparken başkası tarafından görülmek olduğunu söyleyen Arar, ‘Bu tür yakalanmalar bana samimi gelmiyor. Bilerek yapılan şeyler.’dedi..

Halit akçatepe, yeni nesil oyuncularla birlikte rol aldığı Hababam Sınıfı serilerinin çekilmesini başından beri istemediğini fakat kendisini oynamaya mecbur hissettiği için rol aldığını söyledi. Bu mecburiyetini de şu sözlerle ifade etti: ‘Tam tadında bırakmışken bir daha çekilmesi hoşuma gitmedi. İzlerken de hoşuma gitmiyor. Eskisinin tadını kesinlikle vermedi. O zamanki kadronun da bir araya getirilmesi çok zor. Eski Hababam gibi bir daha gelmez! Seyirci ayıp ediyorum gibi geliyor. Yanlış geliyor.’ dedi..

Usta oyuncu Halit Akçatepe, Recep İvedik ve A.R.O.G filmlerini izlemediğini dile getirdi. Cem Yılmaz’ı beğendiğini söyleyen Akçatepe, ‘A.R.O.G. filmine gitmedim ama Recep İvedik filmini oradan buradan biraz baktım. Cem’in yaptığı işleri beğeniyorum ama öteki hatalı. Onun yaptıklarını komedi olduğunu düşünmüyorum. Bence komedi değil sululuk!’ dedi.

Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Güneşi Gördüm’ filmini izlediğini ve hoşuna gittiğini söyleyen usta oyuncu, ‘Ben açıkçası Mahsun’dan bu kadarını beklemiyordum. Filmi iyi yapmış güzel yapmış ama bir çok konuyu bir arada vermiş. Her konu bir filmdir. Elbette bir filmde yan hikayeler olur ama Mahsun hepsini birden vererek yanlış yapmış.’ dedi..

Sözlerine müzikal açıdan olgunlaştığını ve tarzının yavaş yavaş çok çeşitliliğe doğrı yöneldiğini söyleyerek başlayan Funda Arar, magazin gündeminden düşmeyen fakat müzik adına dinleyenlere hiçbir şey veremeyen insanların müzik sanatını şöhret için kullandıklarına dikkat çekti. Türkiye’deki müziğin dör dörtlük olmasını can-ı gönülden istediğini söyleyen Arar, maalesef müzik dünyasının seyrini değiştirmesinin mümkün olmadığını söyledi. İnsanları işin kolay tarafını seçememeye davet eden ünlü ses sanatçısı Funda Arar, ‘Ne kadar çok ekranlarda olursanız o kadar albüm satacaklarını sanıyorlar ama çok yanılıyorlar.’ dedi..

Usta oyuncu Halit Akçatepe, tiyatroya son zamanlarda ilginin artmadığını bunu söylemenin yanlış olacağını dile getirdi. Tiyatroyu bu kadar ucuza oynamayı gerçekten ayıp bulan Akçatepe, ‘Tiyatro gibi bir sanat ucuz olmamalı, dünyada tiyatro sanatı zor olduğundan çok pahalıdır. Ama bizim tiyatro kültürümüz geri kaldı. Bu yüzden de tiyatroya ilgi arttı diyemeyiz. Dersek yanlış olur.’ dedi.

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ünlü şarkıcı fun Arar ses ile ilgili yorumlarda bulundu.....

MÜZİĞİ ŞÖHRET İÇİN KULLANIYORLAR!
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN FUNDA ARAR, MÜZİĞİ ŞÖHRET OYUNLARINA ALET EDENLERİ HİÇ HOŞ KARŞILAMADIĞINI DİLE GETİRDİ..

Sözlerine müzikal açıdan olgunlaştığını ve tarzının yavaş yavaş çok çeşitliliğe doğrı yöneldiğini söyleyerek başlayan Funda Arar, magazin gündeminden düşmeyen fakat müzik adına dinleyenlere hiçbir şey veremeyen insanların müzik sanatını şöhret için kullandıklarına dikkat çekti. Türkiye’deki müziğin dör dörtlük olmasını can-ı gönülden istediğini söyleyen Arar, maalesef müzik dünyasının seyrini değiştirmesinin mümkün olmadığını söyledi. İnsanları işin kolay tarafını seçememeye davet eden ünlü ses sanatçısı Funda Arar, ‘Ne kadar çok ekranlarda olursanız o kadar albüm satacaklarını sanıyorlar ama çok yanılıyorlar.’ dedi..

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tiyatro izlenme rekorları kırmıyormu eskisi gibi rabet yokmu.......

TİYATROCULAR NE KAZANDI Kİ?
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN HALİT AKÇATEPE, TİYATRONUN OYUNCUYA FAZLA GETİRİSİ OLMADIĞINI SÖYLEDİ.

Usta oyuncu Halit Akçatepe, tiyatroya son zamanlarda ilginin artmadığını bunu söylemenin yanlış olacağını dile getirdi. Tiyatroyu bu kadar ucuza oynamayı gerçekten ayıp bulan Akçatepe, ‘Tiyatro gibi bir sanat ucuz olmamalı, dünyada tiyatro sanatı zor olduğundan çok pahalıdır. Ama bizim tiyatro kültürümüz geri kaldı. Bu yüzden de tiyatroya ilgi arttı diyemeyiz. Dersek yanlış olur.’ dedi.

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    büyük usta Halit Akçatepe'de Şahan ile ilgili konuştu.......

RECEP İVEDİK KOMEDİ DEĞİL!
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN HALİT AKÇATEPE, SON DÖNEMDE YAPILAN FİLMLERİ ELEŞTİRDİ.

Usta oyuncu Halit Akçatepe, Recep İvedik ve A.R.O.G filmlerini izlemediğini dile getirdi. Cem Yılmaz’ı beğendiğini söyleyen Akçatepe, ‘A.R.O.G. filmine gitmedim ama Recep İvedik filmini oradan buradan biraz baktım. Cem’in yaptığı işleri beğeniyorum ama öteki hatalı. Onun yaptıklarını komedi olduğunu düşünmüyorum. Bence komedi değil sululuk!’ dedi.

Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Güneşi Gördüm’ filmini izlediğini ve hoşuna gittiğini söyleyen usta oyuncu, ‘Ben açıkçası Mahsun’dan bu kadarını beklemiyordum. Filmi iyi yapmış güzel yapmış ama bir çok konuyu bir arada vermiş. Her konu bir filmdir. Elbette bir filmde yan hikayeler olur ama Mahsun hepsini birden vererek yanlış yapmış.’ dedi..

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

özel hayat denilen bişey var özele kimse istemedikten sonra hiçkimse müdahale edemez.......

YAKALANANLARA İNANMIYORUM!
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN POP MÜZİĞİN ÖNDE GELEN İSİMLERİNDEN FUNDA ARAR, MAGAZİN MENSUPLARINA YAKALANANLARIN KENDİSİNE SAMİMİ GELMEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Funda Arar, basına orada burada yakalanıp magazin gündeminin en tepesine oturan bazı ünlülerin yakalanmadığını, bilerek ‘yakalandığını’ söyledi. Bunu da magazin gündeminde kalma kompleksi olan insanların yaptığını dile getirdi. Yakalanmanın hırsızlık gibi kötü şeyler yaparken başkası tarafından görülmek olduğunu söyleyen Arar, ‘Bu tür yakalanmalar bana samimi gelmiyor. Bilerek yapılan şeyler.’dedi..

7. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    efsane filimin yeni versiyonu için büyük usta neler söyledi......

ÇEKİLMEMESİ LAZIMDI!
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN YILLARIN TECRÜBESİ OYUNCU HALİT AKÇATEPE, YENİ NESİL OYUNCULARLA BİRLİKTE ROL ALDIĞI HABABAM SINIFI SERİLERİNİN ÇEKİLMESİNDEN PEK HOŞNUT KALMADIĞINI SÖYLEDİ..

Halit akçatepe, yeni nesil oyuncularla birlikte rol aldığı Hababam Sınıfı serilerinin çekilmesini başından beri istemediğini fakat kendisini oynamaya mecbur hissettiği için rol aldığını söyledi. Bu mecburiyetini de şu sözlerle ifade etti: ‘Tam tadında bırakmışken bir daha çekilmesi hoşuma gitmedi. İzlerken de hoşuma gitmiyor. Eskisinin tadını kesinlikle vermedi. O zamanki kadronun da bir araya getirilmesi çok zor. Eski Hababam gibi bir daha gelmez! Seyirci ayıp ediyorum gibi geliyor. Yanlış geliyor.’ dedi..

Funda Arar ve halit Akçatepe Akşam Keyfi'ndeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vural Çelik ve Tuba Ünsal Akşam Keyfi'ndeler

Vural Çelik ve Tuba Ünsal Akşam Keyfi'ndeler

iki rol arkadaşı bu keyifli akşamda samimi söyleşi içindelerdi..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Türkiye’nin ve dünyanın ilk kriminal komedi dizisi olarak gündeme gelen ‘Canını Sevdiğimin İstanbul’u’ kısa adıyla C.S.İ dizisinin oyuncuları Vural Çelik ve Tuba Ünsal 31 Mart Salı akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Vural Çelik ve...
  2. Rojin ve Murat Ünalmış Akşam Keyfi'ndeler

Rojin ve Murat Ünalmış Akşam Keyfi'ndeler

murat ünalmış sevgilisi murat ünalmış sevgilisi kim ünalmis kürt ve ünalmis sesi ile geceye renk katan şarkıcı Rojin ile oyuncu Murat Ünalmış birarya gelirse neler olur bakalım....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. ‘Irkçılık son bulsun!’ Akşam keyfi’ne konuk olan ünlü Murat Ünalmış, ırkçılık konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.. Ülkede...
  3. Fatih Ürek ve Göksel Kortay Akşam Keyfi'ndeler

Fatih Ürek ve Göksel Kortay Akşam Keyfi'ndeler

ünlü tiyatrıcu ile haylaz Fatih Ürek'li bir akşama hazır olun...... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU... Sahnelerin en çok eğlendiren ismi Fatih Ürek ile tiyatro ve sinema sanatçısı Göksel Kortay 3 Nisan Cuma akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Fatih Ürek’in birbirinden güzel şarkıları, Göksel Kortay’ın da renkli sohbeti.. Kısacası yine çok keyifli bir...
  4. funda arar sen ve ben ....

funda arar sen ve ben ....

yumuşacık sesiyle ve güzelliğiyle türkiyede yüreklere taht kuranbir sanatcı olan funda arar'ın şu sıra müzik ve radyo kanallarında calan yeni şarkısıyla karşınızdayız... Funda Arar 2011 Aşkın Masum Çocukları Albümünden "sen ve ben" Bugünlerde bir hal aldı beni, zor olacak demiştin haklıydın Buram buram sen kokan geceler bitmez olur demiştin kazandın Bir fotoğraf karesinde...
  5. Halit Akçatepe kimdir

Halit Akçatepe kimdir

halit akçatepe kimdir, hayatı, biyografi ,hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Büyük usta Halit Akçatepe hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Halit Akçatepe 1 Ocak 1938'de Ünye'de doğdu. Refik Halit Karay Mektebi'nden sonra Konservatuar eğitimi almaya başladı. İlk filmini 1943'te 5 yaşıdayken çekti. Daha sonra...

Sayfayı Paylaş