gebe
  1. minikeller

minikeller Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Funda Özkalyoncu yazdı..ne yazdı merakedenler burayaaaaaa

Konu, 'Magazin' kısmında minikeller tarafından paylaşıldı.

[h=1]Funda Özkalyoncu yazdı[/h][h=2]Funda Özkalyoncu: "Sibel Can,koltuk altlarını göstere göstere şarkı söylüyor. Fatih Ürek haydeee,haydeee diye şarkı söylüyor.."[/h][​IMG]

Önünü tutan adamlar?

Sibel Can, Bülent Ersoy, Oya Aydoğan, Ahu Tuğba, Fatih Ürek ve bunun gibi adını sayamayacağım bir dolu saygın! mı saygın! ünlü Antalya’ya düğüne gitmişler.

Uzak muzak dememişler,uçak falan dememişler.
    Gitmişler.
    Düğün, şu kocaman bilmem kaç miyon dolara açılan MardanPalas. Antalya’da....
    Düğünün sahibi bilmem ne bey.
    Adını bilmiyorum,gazeteler yazdı ama unuttum.
    Aklımda tutamıyorum.
    Genç bir adam.
    Kim olduğu ve ne iş yaptığı ile ilgili hiçbir fikrim yok .
    Valla merakım da yok.
    İlgilendiğim kısım Matilde Manukyan’ın torunu olması.Matilde hanımı, bilmeyenleriniz varsa eskinin ünlü randevuevi sahibesi.Bilmem kaç yılında,çok uzunca yaşadıktan sonra öldü.Evde ki çalışan kadınlar, ölünce arkasından ne dedi bilmem ama, ben nur içinde yatsın diyemiyeceğim.
    Serveti torunlarına kaldı.

Karaköy Zürafa sokakta bir dolu evi olduğunu okumuştum yıllar önce. Oğlumun okulu Karaköy’de hemen o sokağın başında olduğu için, ( Saint Benoit Fransız Lisesi) o sokakta araba park edemezdik. Hatta önünden geçerken kafamızı çevirirdik.Ben bir kere meraktan dönüp gizlice bakmıştım, ve eli önünde çok adam yokuştan aşağı iniyorlardı.Önlerini tutarak ve ...........
    Gördüm, görmüşlüğüm var yani.

Düğün için bir milyon dolar harcamışlar. Zenginin derdi bizi mi gerdi demeyin sakın, benim demem başka.
    Kadınların vücutlarını, etlerini yıllar boyu satarak,o paraların esasını alarak yapılan servet bu.Şimdi iş adamı olmuş.Para da kadın eti var mı?.... var...Kadınlar o işi isteyerek mi yapıyor yoooo, yaparken suistimale ugruyor mu? evet.O evleri,ev üstüne ev, niye açmış, kadınlar vücutlarını satsın diye..Kitapevi açmamış sonuçta randevuevi.İhtiyaç falan demeyin bana.Anlayamam ben.Helal bir kazanç mı yooo.

Sibel Can,koltuk altlarını göstere göstere şarkı söylüyor.
    Fatih Ürek haydeee,haydeee diye şarkı söylüyor.
    Koşa koşa gitmişler mi .......gitmişler.
    Yani.....
    Babaannenin ,servetini kazanma nedeniyle bu düğüne gidilmez mi diyorsun derseniz.Bilmem ki kafam karışık.Şu önünü tutan adamlar var ya......gözümün önünden geçiyor da.
    Ha.....
    Sahi bu ünlülerin hangisi uçaklara doluşup Van’a gittiler.Oradakiler de çıplak.
    Hay allah........ ben kaçayım önünü tutan adamlar geliyor.
    Yokuş aşağı iniyorlar.

Funda Özkalyoncu

Funda Özkalyoncu yazdı..ne yazdı merakedenler burayaaaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz İndiriminden Neler Almalıyız

Yaz İndiriminden Neler Almalıyız

Sezon değişiyor vitrinler yeni sezon kıyafetlerle dolmaya başladı bile...Sezon sonu indirimden neler almalıyız ki bir dahaki sezon rahatlıkla kullanabilelim... Kırmızıya her zaman güvenin Geçen kış siyahla kombinlemek vardı, bu sonbahar/kış sezonunun alternatif dokuları dantel ve deriyle yorumlanacak. Tonu da daha kiremide yakın olacak. O yüzden indirimden bulursanız iyi bir kırmızı parça...
  2. Yazımı karıştırılan sözcükler nelerdir

Yazımı karıştırılan sözcükler nelerdir

Hangi sözcüklerin yazımı karıştırılır, yazımı karıştırılan sözcüklere anlamları ile birlikte örnekler verebilir misiniz ?
  3. hiyeroglif yazı nedir

hiyeroglif yazı nedir

hiyeroglif yazı nedir arkadaşlar geçen duydum merak ettim nedir bu hiyeroglif yazı? Bir yazı stilimidir nedir yaa?
  4. Yazın Ekilecek Çiçekler Nelerdir lütfen yazın

Yazın Ekilecek Çiçekler Nelerdir lütfen yazın

Kızlar evimin önünde küçük bir bahçem var ve ben oraya çiçek ekmek istiyorum hem şık görünsün hemde çiçeklerle uğraşırsam belki şu streslerden kurtulurum. Neyse lafı çok fazla uzatmadan sizden yaz mevsiminde ekilecek olan çiçekler hakkında bilgi rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş