gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Funddy /Gamzende uyut beni

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

gamzende uyut beni sözleri fundyy gamzende uyut beni sözleri şarkı sözü fundyy şarkı sözü dinle Ah ne yapsam ne yapsam Kurtulabilsem ne yapsam gönlümü avutabilsem
    Kendimi unuttum unutuldumda bir seni benim gibi unutabilsem..
    Bazı gecelerde düşerdi ya hayalin pencereme
    Soğuk bir kış günüydü gözlerim deydi usulca gözlerine
    Sanki çaldın kalbimi ya
    Yine sende gitme gitmee
    Bugünüm yarınımın emanet razıyım herşeyine
    Bir gülüşün bir evrene denk Gamzende uyut beni
    Saçlarımdan nehirler akar arındır hüzünlerimi
    Yaktım geçmişi seninle savurdum küllerimi
    Biçareyim ellerde yüreğinle götür ellerimi

~~

2. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

ebru gündeşin son albümünde -cumartesi-parçası güzel......

3. eelif cansu demir

eelif cansu demir Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fudyy ebru gündeşi sollar

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fundy manyak birşey şarklarna baylyorm :)

Funddy /Gamzende uyut beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gamze

gamze

Rüyasında gamzeli birisini gören kişinin ertesi gün işleri iyi gidecek, memursa terfi edecek, işçi ise zam alacak, öğrenci ise derslerinden iyi puanlar alacak demektir. Rüyasinda bir tanidiginin yüzünde onda görmeye alismadigi bir gamze oldugunu görmek, yaptigi bir isi kiskananla-rin bulunduguna ve ona köstek olmaya çalistiklarina delalet eder. Eger bu gamze, gördügü o yüzde aslinda da varsa,...
  2. Sibel Alaş - Uyut Beni

Sibel Alaş - Uyut Beni

Kim sever seni benden fazla Kim düşler kim düşünür eyvah Tutuşur yana yana kor tenine Kim yakar böyle yangını bile bile Dün gece yanına uzandım Uzandım sessizce Ufak tefek kaldım Hadi gel uyut beni Hadi al kollarına uyut da büyüt beni Hadi gel uyut beni Hadi al kollarına uyut da büyüt
  3. Gamze & kıvılcım-Bırakma beni

Gamze & kıvılcım-Bırakma beni

Terkedip gidiyor tüm sevdiklerim kaldım yine yapayalnız Hüzün dolu günlerim ve unutamadıklarım Geriye kalan tek hatıra siyah-beyaz resimler Kayboldum yaşarken yalanlar içinde Tek gerçek sendin sen de bırakıp gittin Sende bırakıp gittin....... Hadi geri dön bırakma beni Hadi geri dön bırakma beni Hadi geri dön bırakma beni Hadi geri dön bırakma beni
  4. Bebeğinizi Mışıl Mışıl Uyutun

Bebeğinizi Mışıl Mışıl Uyutun

bebekleri ne uyutur bebekleri uyutan bitkiler bebek uyutan sesler sesler Bebeğiniz doğduğundan beri iyi bir gece uykusu uyumadıysanız, yalnız değilsiniz. Uykusuz geceler birçok yeni anne-baba için geçiş dönemidir. Umutsuzluğa düşmeyin, uykuya dalması için bebeğinize yardımcı olmaya çalışın. Bebeğinizin gece boyunca uyumasına yardımcı olmak için şunlara dikkat etmelisiniz: Düzen...

Sayfayı Paylaş