gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fundyy fundyynin hobilerini söyler misiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben fundyy ile ilgili bir yarışmaya katıldım ve aklıma burası geldi bana düzgünce fundyynin hobilerini söyler misiniz

fundyy fundyynin hobilerini söyler misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendime yalan söyler miyim?

Kendime yalan söyler miyim?

Kendime yalan söyler miyim? Kendinize karşı da yalan söyleyip söylemediginize doğrudan karar vermektense, yalan söylemenin size cazip gelip gelmedigini, saptamanız daha iyi degil mi? Aşağıdaki cümlelerden kaçı sizin de ağzınızdan çıktı ? -Yarın rejime başlıyorum -Ben hiç değişmedim ama akranlarım ne kadar yaşlanmış! -Sigarayı istesem hemen bırakabilirim ama istemiyorum. -Seks her...
  2. İlginç Hobiler

İlginç Hobiler

ilginç hobiler değişik hobiler degisik degişik komik Osmanlı ve Selçukluya Ait Madeni paralar. Duvar boyama sanatı Kum Sanatı
  3. Çok Sevdiğiniz Birini Korumak İçin Yalan Söyler misiniz?

Çok Sevdiğiniz Birini Korumak İçin Yalan Söyler misiniz?

Bazen hayatta çok farklı olaylarla karşılaşabiliyoruz. Böyle birşey olsa ve sevdiğiniz bir insan için; -ki bu aileniz olabilir, eşiniz olabilir, arkadaşınız/dostunuz olabilir, akrabanız olabilir-, yalan söyleyebilir misiniz? Onu/onları korumak için yalan söyler misiniz?
  4. belçika vizesi için gerekli evrakları söyler misiniz ?

belçika vizesi için gerekli evrakları söyler misiniz ?

Yakında belçikaya gideceğim. Belçikanın istediği evraklar neler ? Neleri türkiye den tamamlamam gerekiyor arkataşlarım teşekkürler.

Sayfayı Paylaş