gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

fuşya sandalye olur mu?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Fuşya saldalye modeli Yemek masası dekorasyonu
    bu yemek masası dekorasyonunu çok beğendim. Özellikle fuşya rengi ile sandalyeler ben burdayım ben burdayım diyor. Çok iddalı renkleri sevmem ama bu fuşya sandalyeleri gerçekten beğendim.

fuşya sandalye olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şahidim olur musunuz meleklerr...

şahidim olur musunuz meleklerr...

AŞK YEMİNİM Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine… Seni bir ömür seveceğime…Kelebek lerin renklerinin insani büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yasayacağıma… En yakin dostun, en yakin sırdasın, en yakin arkadasın olacağıma… Sıkıntının sıkıntım; üzüntünün üzüntüm olacağına… Her kızgın anini çiçeğe...
  2. Ablam olur musun?...:(

Ablam olur musun?...:(

Küçüklüğümden beri hep keşke demişimdir.... Keşke bi ablam olsaydı... Derdimi anlatabilicem, sıkıntımı paylaşabilicem bi ablam olsaydı... Sevincimi paylaşabilicem bi abla... En basitinden kıyafetlerimi paylaştığım... Bi abim var ama ona ne anlatabilirim ki... Anlattım aslında ben ona bi sevdiğimin olduğunu söyledim konuşmaya çalıştım ama abi ya hani dinlemedi kestirdi attı kızdı, bağırdı...
  3. Sandalyeniz Kaktüs Olsun mu?

Sandalyeniz Kaktüs Olsun mu?

:):) komedi ya valla insanlar ne yapacağını şaşırmış durumda :) aman oturmayın sakın batması bir yana bozulur maazallah :) :):D Yeni sezonda farklı ev mobilya tasarımları ile karşımıza çıkan tasarım firmaları son olarak üretmiş oldukları kaktüs sandalyeleri modelleri ile sizlerle buluşuyorlar.. Renkleri hatta iğneleri ile tamamı ile bir kaktüsü andıran bu sandalyeler oldukça dikkat çekici..
  4. yardimci olur musunuz

yardimci olur musunuz

Arkadaslar 19 temmuzda adet oldum idrar ve kan testi yaptirdim negatif cikti kendimi hazirlamistim hamilelige ama daha adet olmadim acaba gec dollenme olmus olabilirmi

Sayfayı Paylaş