gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Futbolcu Burak Yılmaz Ateş Püskürdü!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Futbolcu Burak Yılmaz Ateş Püskürdü haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, bir süredir futbolcu Burak Yılmaz'la ilgili olarak Hürriyet-Kelebek gazetesinde çeşitli haberler çıkıyordu. Yılmaz'ın özel hayatıyla ilgili olarak yazılan bu habrler en sonunda Burak Yılmaz'ı çileden çıkardı ve bu basın organlarına "Yalancı!" dedi.

Kişisel Twitter adresinden özel hayatıyla ilgili yapılan haberleri yalanlayan Burak, "Her gün özel hayatım ile alakalı haber yapılıyor ama asla ve asla hiçbirisi doğru değildir" ifadelerini kullandı.

"Tescilli güzel Açelya Samyeli'in adı, ayrılıktan kısa süre sonra Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz ile aşk dedikodularına karıştı." haberi üzerine açıklama yapmak zorunda kalan yıldız oyuncu Twitter'dan tepki gösterdi.

Burak Yılmaz: "Her gün özel hayatım ile alakalı haber yapılıyor ama asla ve asla hiçbirisi doğru değildir. Bugün Hürriyet gazetesinde çıkan haber kesinlikle yalandır gerçek ile hiçbir alakası yoktur. Hürriyet Kelebek'te yapılan haber kesinlikle yalandır" dedi.

Futbolcu Burak Yılmaz Ateş Püskürdü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Uçkun - Ateşler Danseder

Burak Uçkun - Ateşler Danseder

ateşler dans eder gecenin kollarında ateşler dans eder gecenin kollarında ayırmak yürek ister sarıl bana ayrılık yürek ister sarıl bana yatağım boş, resmin başucumda durur öylece masum. özlerim, beklerim, ağlarım vazgeçersen sonunda... zaman çok zor geçiyor yokluğunda dokunduğun güllerim kanıyor avucumda ateşler dans eder gecenin kollarında ayırmak yürek ister, sarıl bana... sevgiden...
  2. Seda ateş püskürdü

Seda ateş püskürdü

yılların eskitemediği Seda Sayan hamile olduğuna dair çıkan haberler için sinirlendi... HAMİLELİK HABERLERİNE KIZDI! SEDA SAYAN HAMİLELİĞİYLE İLGİLİ ÇIKAN HABERLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ. Star Tv'de yayınlanan Keyf-i Sibel programına konuk olan Seda Sayan, eşi Türk Halk Müziği sanatçısı Onur Şan’la bir bebek istediklerini ama kendi yaşıyla ilgili çıkan haberlere çok kızdığını söyleyerek, “Neredeyse...
  3. Alişan Çağla Şikel'e Ateş Püskürdü !

Alişan Çağla Şikel'e Ateş Püskürdü !

alişan çağla şikel alişan çağla şikel kavgası alişan çağla şikel küs mü 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bildiğiniz üzere epey bir zamandır Alişan Çağla Şikel birbirine küs melekler. Sebebinin Çağla Şikel tarafından Alişan'a atılan bir kazık olduğunu daha önce ki haberlerimizde sizlerle paylaşmıştık. Alişan'ın da onayladığı bu durum yüzünden ayrılmaz ikili şu sıralar görüşmüyor....
  4. Gökçe Bahadır Futbolcu Burak Yılmaz Aşkı Gerçek mi ?

Gökçe Bahadır Futbolcu Burak Yılmaz Aşkı Gerçek mi ?

gökçe bahadır haberleri gükçe bahadır sevgilisi Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde kısa süren evliliklerine noktayı koyan Gökçe Bahadır- Ali Sunal çiftinden Gökçe Bahadır'ın geçtiğimiz günlerde futbolurak Yılmaz ile bir yakınlaşması olduğu iddiası ileri sürülmüştü. Bahadır'ın olayı yalanlamasının ardından bir açıklama da Burak Yılmaz'dan geldi. İşte Gökçe Bahadır haberleri, haberin...
  5. Burak Yılmaz Fahriye Evcen'i Tanımıyormuş!

Burak Yılmaz Fahriye Evcen'i Tanımıyormuş!

Bu sayfa; Burak Yılmaz Fahriye Evcen'i Tanımıyormuş haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde magazin basınında yer alan Fahriye Evcen'in Burak Yılmaz'la aşk haberini bu bölümümüzden sizlerle paylaşmıştık. Bu iddialar karşısında ilk yanıt Burak Yılmaz'dan geldi: "Fahriye'yi tanımıyorum!" Kariyerinde başarılı olmak için kendine ‘sevgili...

Sayfayı Paylaş