gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Futbolcunun golü :)))

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Futbolcunun golü :)))
    yuzune carpmıs en son gol olmus.....emegıne saglık

Futbolcunun golü :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En ilginç futbolcu sakatlıkları

En ilginç futbolcu sakatlıkları

futbol sakatlıkları futbolda sakatlıklar futbolcu sakatlıkları futboldaki sakatlıklar en kötü futbol Futbolcular sadece yeşil sahalarda değil, bazen çok ilginç zamanlarda ve ilginç şekillerde de sakatlanabiliyor. Yeşil sahalarda yaşanan sakatlıklar tüm futbolseverler tarafından normal karşılanırken, saha dışındaki sakatlanmalar ise şaşırtmaya devam ediyor. AA - İngiltere merkezli bir internet...
  2. Katil futbolcu

Katil futbolcu

Ünlü bir futbolcu karısını öldürmekle suçlanıyordu. Futbolcu olayın tek şüphelisi olarak polisin televizyonlardan naklen yayınlanan heyecanlı takibiyle yakanlanmıştı ama karısının cesedi ortada yoktu. Duruşma Amerikan filmlerindeki gibiydi. Futbolcu sanık sandaltesinde oturuyordu. Kucak dolusu parayla tuttuğu avukatı yargıca ve sanığa sırtı dönük, heyecanlı cümlelerde jüriyi ikna etmeye...
  3. Futbolkoliklere Futbolcu İmzaları

Futbolkoliklere Futbolcu İmzaları

futbolcu imzaları futbolcuların imzaları
  4. Dünyanın En Komik Golü

Dünyanın En Komik Golü

Dünyanın en komik golü hangisidir kalecilerin hatalarıyla olan komik golleri izledim az önce ama en komik gol hangisi çok merak ettim
  5. Dünyadaki Komik İsimli Futbolcular!

Dünyadaki Komik İsimli Futbolcular!

Sevgili melekler, ben okuyunca çok güldüm, özellikle birkaçına :D:D Eminim sizin de hoşunuza gidecek. İşte dünya futbolundan bizim lisanımıza hayli komik gelen isimleriyle futbolcular... :D:D Nene - Al Gharafa Dede - Eskişehirspor Omam Bıyık - Kamerunlu eski futbolcu Salako - Nijerya asıllı İngiliz eski futbolcu Paul Jose Mpoku - Standart Liége Tim Cahill - Everton'lı eski futbolcu...

Sayfayı Paylaş