Futbolla İlgili Hangi Terimleri Biliyorsunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

?

Bildiğiniz futbol terimleri..

1. Ofsayt

70,0%
  2. Endirek vuruş

50,0%
  3. Röveşata

60,0%
  4. Kontraatak

40,0%
  5. Verkaç

40,0%
  6. Santra

10,0%
  7. Averaj

40,0%
  8. Dripling

10,0%
  9. Hiçbiri

oy sayısı 0
    0,0%
  10. Diğer (Belirtiniz)

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Sevgili melekler, eminim bu anketin sonucu tahmin ettiğim gibi çıkacak ama ben yine de içimizden bazılarının futbol sevgisi olduğunu düşünüyorum ve soruyorum; futbolla ilgili hangi terimleri biliyorsunuz? Yani duymuş olmanız yetmiyor, açıklamanızı istesem hangi futbol terimlerini açıklayacak kadar iyi biliyorsunuz? :D:D

2. smiley

smiley Well-Known Member

iclerinden sadece birinimi bildim :cry:

TİTAN bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Well-Known Member

endirek vuruşu bide avarajı biliyorum eşim maç hastası olduğuiçin vde sürekli maç izlenir aslında bunalrın hepsini bilmem gerekirdi benim :) ögerçi eşime soruyorum o nedmek bu ndemek diye bi sussss yanıtını alıyorum :) konsatrasyonu bozuluyormuş soru sorunca :)

TİTAN bunu beğendi.
  4. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Well-Known Member

bende sadece verkaçı biliyorum ofsaytı anlatılsada oldum olası anlamamışımdır:S

5. ESİNKADİR

ESİNKADİR Active Member

8 terim biliyorum :D:D üniversitede de zaten iddia oynardım şu anda bile eşimle futbol haberi okur lig tv izler maç yorumu yapar kutlamalara çıkarım :D:D

*ESMERİM* bunu beğendi.
Futbolla İlgili Hangi Terimleri Biliyorsunuz? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Futbolla İlgili Beddualar

[B]Futbolla İlgili Beddualar[/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=red]Takımının Şampiyonlar Ligi maçını seyrederken elektrikler kesile? G.Saraylılarla dolu bir otobüste giderken cep telefonundaki F.Bahçe Marşı melodisi çala inşallah? Askerde Erman Hoca gibi çavuşu ola da sürüm sürüm sürüne! 250 lira verip girdiği maçta midesi bozulasıca da 90 dakikayı tuvalette geçiresice? Memleketin...
  2. Atatürk'ün futbolla ilgili anısı

atatürkün sağlıkla ilgili anıları atatürkün cumhuriyetle ilgili anısı cumhuriyetle anıları atatürk ün futbolla sözleri futbol [B]Büyük ATATÜRK’ün futbolla ilgili bir anısını en yakın arkadaşlarından Kılıç Ali’nin oğlu olan, devrinin ünlü futbolcusu Gündüz KILIÇ yıllar sonra kaleme aldığı ve bir gazetede yayınlanan yazısında tatlı bir üslup içinde şöyle dile getirmiş. ATATÜRK yakın arkadaşı...
  3. Hz.İsa'nın Mucizeleri İle İlgili Neler Biliyorsunuz?

Hz.İsa mucizeleri olağanüstü olaylar nelerdir Kuran-ı Kerim'den ayetler ile ilgili bilgiler burada melekler Hz.İsa biz müslümanların inancına göre peygamberimiz -son peygamber - Hz.Muhammed'den önce gelen peygamberdir melekler.Her peygambere verildiği gibi ona da bazı mucizeler Allah tarafından...
  4. Gözlükotu Bitkisi İle İlgili Neler Biliyorsunuz ?

[B]Gözlükotu nedir Gözlükotunun faydaları Gözlükotu hakkında bilgi[/B] Şifalı bitkilerden biri olan gözlükotu bitkisi , özellikleri ve kullanımı hakkında ki bilgilerimiz şöyle melekler :) [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/gozlukotu-1ab.jpg[/IMG] Gözlükotu (gözotu) : Kırlarda kendiliğinden yetişen bir çeşit bitkidir. Yaprakları dantela şeklindedir. Çiçekleri; ufak,...
  5. Fransızların Tuvalet Kültürüyle İlgili Neler Biliyorsunuz ?

[B] Fransızların Tuvalet Kültürü Hakkında Bilgi Fransızların Tuvalet Kültürü Gelişimi[/B] Sevgili melekler, parfümün anavatanı Fransa'da aslında [URL="http://www.meleklermekani.com/parfum/194261-parfum-hakkinda-bilmeniz-gerekenler.html"]parfümün pislik sebebiyle icat edildiğini [/URL]belki duymuşsunuzdur. Evet, şu anda en iyi parfümlerin üretildiği, insanların küçük birer...

Sayfayı Paylaş