Futbolla İlgili Hangi Terimleri Biliyorsunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

?

Bildiğiniz futbol terimleri..

1. Ofsayt

70,0%
  2. Endirek vuruş

50,0%
  3. Röveşata

60,0%
  4. Kontraatak

40,0%
  5. Verkaç

40,0%
  6. Santra

10,0%
  7. Averaj

40,0%
  8. Dripling

10,0%
  9. Hiçbiri

oy sayısı 0
    0,0%
  10. Diğer (Belirtiniz)

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Sevgili melekler, eminim bu anketin sonucu tahmin ettiğim gibi çıkacak ama ben yine de içimizden bazılarının futbol sevgisi olduğunu düşünüyorum ve soruyorum; futbolla ilgili hangi terimleri biliyorsunuz? Yani duymuş olmanız yetmiyor, açıklamanızı istesem hangi futbol terimlerini açıklayacak kadar iyi biliyorsunuz? :D:D
  2. iclerinden sadece birinimi bildim :cry:
    1 kişi bunu beğendi.
  3. endirek vuruşu bide avarajı biliyorum eşim maç hastası olduğuiçin vde sürekli maç izlenir aslında bunalrın hepsini bilmem gerekirdi benim :) ögerçi eşime soruyorum o nedmek bu ndemek diye bi sussss yanıtını alıyorum :) konsatrasyonu bozuluyormuş soru sorunca :)
    1 kişi bunu beğendi.
  4. bende sadece verkaçı biliyorum ofsaytı anlatılsada oldum olası anlamamışımdır:S
  5. 8 terim biliyorum :D:D üniversitede de zaten iddia oynardım şu anda bile eşimle futbol haberi okur lig tv izler maç yorumu yapar kutlamalara çıkarım :D:D
    1 kişi bunu beğendi.
  6. hiç birini bilmiyorum :D:D allahtan eşimin maç izleme adeti yoktur çok sukurr :))
  7. 2 tane biliverdim :D:D
  8. kuzum su profildeki katrikaturu cevir bize catliycam her gordugumde
    1 kişi bunu beğendi.
  9. :hhh:
    Kiz burda asik olan insanlar karnimda (içimde yada) kelebekler ucusuyor derler boyle bi terim kullanirlar. Bu karikatürde de ameliyat masasinadakine dr "üzgünüm ama sadece kelebekler vardi karinda" diyo.
    :tik:
    1 kişi bunu beğendi.
  10. ayyy bende 3 tane bildim..halbuki hep maç izleriz hahahamaça bile giderim hahaha