gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Fütüristik Daire

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Kim istemez ki böyle bi evi olsun.Valla iç geçirici derince bi ah çektirici.Bana sorarsanız kızlar çok şık.Rabbim herkese nasip etsin böyle evleri.Ben çok beğendim bakalım sizde beğenecekmisiniz? Kiev, Ukrayna’da bulunan bu 120 metrekarelik apartman dairesi, Natalya Farnosova ve Elena Samarina tarafından dizayn edilmiş.

Kullanılan malzemeler, sıra dışı dekorasyon ve orijinal aydınlatma sistemi ile dairenin geneli hoş ve ferah bir tuz mağarasına benziyor.
    Siyah ile beyazın bu muhteşem uyumunu sizlerle paylaşıyorum...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ocak 2011
Fütüristik Daire konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modern ve Fütüristik Tarz Deyince

Modern ve Fütüristik Tarz Deyince

Fütüristik tarz hakkında ne düşünüyorsunuz ? ve size hangi ayrıntılar fütürizmi ve modernliği çağrıştırıyor ? mesela bana göre fütüristik tarz dendiği zaman aklıma bütün bir imaj olarak keanu reeves in matrix deki kıyafetleri aklıma geliyor.. günlük hayatta ufak ayrıntılar olarak ise.. * katlı ve kısa kesilmiş (ve tercihen jöle ile ıslak görünüm verilmiş) saçlar * metalik renkte parlak...
  2. Çocuklara Dair

Çocuklara Dair

çocuklara dair sözler cocuklara dair güzel sözler çocuklara çocuğa çocuğa Eğer bir çocuk eleştiriyle yaşarsa kınamayı öğrenir. Eğer bir çocuk düşmanlıkla yaşarsa savaşmayı öğrenir. Eğer bir çocuk alayla yaşarsa, utanmayı öğrenir. Eğer bir çocuk hoşgörüyle büyürse, sabırlı olmayı öğrenir....
  3. Daire

Daire

Yuvarlak cisimler bulundukları yerlere göre tabir edilir. Müstakil olarak görülen dairevi düzlemler, bulundukları konuma göre hayra yahut şerre delalet eder. Açık, beyaz ve yeşil dairevi alanlan hayra ve dinin koyduğu sınırlara, diğerleri kişinin iş ve aameline delalet eder. ( Ev ve apartman daireleri için Bakınız; Bina.)Rüyada daire (şekil olarak) görmek, ailenizin gözünde önem kazanacağınız...

Sayfayı Paylaş