gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

G.Doğu'daki En Büyük Teknosa Antep'te

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

teknosa antep teknosa gaziantep şubeleri gaziantep şubeleri antep TEKNOSA, Güneydoğu’nun en büyük mağazasını Gaziantep’te açtı.
    Sanko Alışveriş Merkezi’nde 3 bin metre karelik alanda kurulun mağazada "Teknosa Exxtra" konsepti de hayata geçirildi. Açılış dolayısıyla, bazı ürünlerde yüzde 10-75 arasında indirim uygulandı. Açılışta indirimli ürünlerin satışının yapılacağının duyurulması üzerine önceki gece saat 22.30’dan itibaren çok sayıda kişi Sanko Alışveriş Merkezi’nin önünde toplanmaya başladı. Geceden kuyrukta bekleyenlere, çay ve katmer tatlısı dağıtıldı. Saat 07.00’de mağaza açıldı. Yağmura rağmen saatlerce bekleyişini sürdürenler, 20’şer kişilik gruplar halinde mağazaya alındı.

hurriyet.com

G.Doğu'daki En Büyük Teknosa Antep'te konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antep'in Küpleri

Antep'in Küpleri

Antep'in Küpleri Güvenç Kılıç, lületaşını bakır küplerle birlikte kullandıklarını söylüyor. Küplerin Türk kültüründeki anlamına da değinmeden geçmiyor: "Özellikle Anadolu için küp çok önemli bir form. Kimi kız istemeye giderken içini altınla doldurur, kimi pirinç koyar. O küpler kırılır. Onun da bir anlamı vardır. Biz küplerin tepesine lüle taşından hilal yaptık. Biliyorsunuz hilal bizim...
  2. Aslı - Aşkların En Büyüğü

Aslı - Aşkların En Büyüğü

Uykusuz geceler boyu düşündüm Işıklar dostum olunca birden üzüldüm Sana söyleyemediğim sözler Dert oldu içime Önemli değil, önemli değil sonuç değişir miydi? Aslında aşkların en büyüğü sendin benim için(3) Duvarlar geldi üstüme küçüldüm Nehirler aktı içimden sana döküldüm Bana veremediğin sözler dert oldu içime Önemli değil, önemli değil sonuç değişir miydin?
  3. Kaybedeceğimiz en büyük şey?

Kaybedeceğimiz en büyük şey?

kaybetmek, en buyuk sey, sahip olduklarimiz, ulasamadiklarimiz, yasam konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, İnsanın bu dünyada kaybedeceği en büyük şey nedir? Bu sorunun yanıtı şaşırtıcı bir şekilde sahip olduklarımız değil, sahip olmadıklarımız ve henüz ulaşamadıklarımızdır. İnsanın yaşamı, geçmişten geleceğe doğru uzanan fikir bağları üzerine kuruludur. Bu fikir bağlarını...
  4. En Büyük Gezegen Hangisi ?

En Büyük Gezegen Hangisi ?

En Büyük Gezegenin Resmi En Büyük Gezegen Hangi Gezegendir Güneş sisteminde 9 gezegen olduğunu biliyoruz melekler :) Peki bu gezegenlerden hangisi en büyük? Bir genel kültür bilgisi olarak sizlerle paylaşıyoruz.. :) Jüpiter Güneş Sistemi'nin dış bölgesine girildiğinde, Jüpiter ile karşılaşılır. Bir gaz devi olan Jüpiter, gerek çap ve gerekse kütle açısından, Güneş Sistemi'ndeki en...

Sayfayı Paylaş