gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Gaf kraliçesi aysun kayacı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yani olurda bu kadarmı gaf olur aysun hani olurda af olurmu aysın ne yapıyon aysun :D:D [​IMG] AYSUN KAYACI, HAYDİ GEL BİZİMLE OL PROGRAMINDA BİR GAF DAHA YAPTI. KAYACI, 'ÇANKAYA'YA DAVET EDİLSEM KIYAFETİM YOK' DİYEN MÜJDE AR'A, 'KIYAFETİN YOKSA ÇIPLAK GİT' DEDİ.

Aysun'dan yeni pot...

Ünlü manken, Müjde Ar'a 'Giyecek kıyafetin yoksa Köşk'e çıplak git' dedi!.

Haydi Gel Bizimle Ol programında defalarca pot kıran Aysun Kayacı, geleneğini sürdürdü. Müjde Ar, Çankaya Köşkü'ne davet edilse giyecek kıyafetinin bulunmadığını söyledi. n BUNUN üzerine söze giren Aysun, 'Ee siz de giyinmeden gidersiniz' dedi. Müjde Ar da ünlü mankene 'Maşallah senin fikrin bu. Demek ki seni çağırsalar...' diye karşılık verdi.

Gaf kraliçesi aysun kayacı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AYSUN KAYACININ ESTETİKSİZ HALİ..

AYSUN KAYACININ ESTETİKSİZ HALİ..

aysun kayacının estetiksiz hali aysun kayacı eski hali kayacı estetiksiz aysu kayacının Gösteri dünyasının ünlülerinin zaman içinde geçirdiği değişim artık herkes için bildik bir konu oldu. Ama bazen bunun öyle çarpıcı örneklerine tanık olunuyor ki gören şaşırmaktan kendini alamıyor. İşte şaşırtıcı bir değişim geçirenlerden biri de manken Aysun Kayacı. Elite Model Look yarışmasında üçüncülük...
  2. Aysun kayacı evleniyor

Aysun kayacı evleniyor

EVLENİYORLAR! OZAN SEVİNDİK, YAKLAŞIK BİR BUÇUK YILDIR BİRLİKTE OLDUĞU AYSUN KAYACI'YA EVLENME TEKLİF ETTİ. Ünlü mankenin de sevgilisini hiç bekletmeden bu teklife 'evet' dediği öğrenildi. Yaklaşık altı ay önce bir ayrılık yaşayan, ancak ayrılığa fazla dayanamayan Aysun Kayacı ile Ozan Sevindik, sonunda evlilik kararı aldı. Dış ticaretle uğraşan Sevindik, geçtiğimiz günlerde Kayacı'ya...
  3. Aysun Kayacı Röpörtajı burada

Aysun Kayacı Röpörtajı burada

'AYAKLARIM GERİ GERİ GİDİYOR!' EKRANDAKİ YORUMLARI SIK SIK ELEŞTİRİLEN AYSUN KAYACI: NORMALDE ÇOK AKICI KONUŞURUM, PROGRAMDA TUTULUYORUM. AYAKLARIM ARTIK GERİ GERİ GİDİYOR.. Aysun Kayacı, 'Haydi Gel Bizimle Ol' programındaki çıkışlarıyla tartışmaların odağında... Bazıları 'sarışın, güzel kız' kontenjanından ekibe dahil olduğunu düşünse de, o kendini, 'Sağduyu sahibiyim ve yanlış laflar...
  4. Aysun Kayacı Kimdir

Aysun Kayacı Kimdir

Aysun Kayacı Kimdir biyografisi hakkında bilgiler var mı? Aysun kayacıya bayılıyorum ve onun hayatı hakkında ki herşeyi merak ediyorum
  5. Aysun Kayacı biyografisi

Aysun Kayacı biyografisi

Aysun Kayacı hayatı Aysun Kayacı biyografisi Aysun Kayacı hakkında bilgi Eski mankenlerden ve hayatını oyunculukla devam ettiren ünlüler arasında yer alan bir isim de Aysun Kayacı'dır Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda zerafeti ve güzelliğiyle ekranların sevilen isimlerinden biri olmayı başaran Aysun Kayacı hakkında ve hayatı hakkında bilgiler paylaşıyoruz :) Aysun Kayacı 23 Mart 1981...

Sayfayı Paylaş