gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

gaffur nickleri komik nickler taraftarlar icin nickler

Konu, 'Komik Nickler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

-arkadaşlarımı begenmüyormüsün?? -Bi akşam bize gelsene? -Bana Nie haber verilmiyorrr!?
    -Çöpü almaya kapıya geliyorum, Çalıyorum çalıyorum açmıyorsun... Ne Ayak ?
    -Aleme Akalım
    -Anladın sen anladın...
    -Gelsen Tam süper olacak
    -Cafede takılalım mı?
    -Gaffur Kendi Kendine söyle der; Gidelim Gaffur
    -beni niye eklemedin?? beni beğenmiyor müsün??
    -olur mu canım..yani aşk olsun..gerçekten böle düşüncelerim yoktur..bir anda aklımdan gidivermiş yoksa başka bişi değil yani...
    -Ölümüne KankayiZZZZZ
    -Saçlarını uzatsan süper olcak
    -gözüne noldu?
    -Ne o Bi Sakıncasımı var?!?!
    -beni beğenmiyormusun?
    -Nasılım ?!?!
    -Bize niye gelmedin? Bizi beğenmiyormusn?
    -beni niye çagırmadın Beni beğenmiyormusun? ?

Gaffur Aksoy Kimdir;
    Gaffur 1 anasi 1 babasi 2kız kardeşiyle yaşıyan kapıcıdır (kapıcının ogludur. )
    (fasla bilgi yok)
    Hobileri ;
    1. hobisi, beğendiği cinayet haberlerinin koleksiyonunu yapar.
    2. hobisi, dans etmek (electric boogie)(kendisini ifade ediş tarzıymış, babası öyle diyor)

komik olmasada bunun adanı komik nickler koymam lasım
    *En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.
    *Allah''ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir gelin eyle.
    *Tam öğrenmeye başlamıştımki okul bitti.
    *Gençligim aci veriyordu ameliyatla aldirdim.
    *Selam, ben Aydan Sener - Hadi yaa... Ben de Dünyadan Neil Armstrong.
    *Ilahi Azrail sen adami öldürürsün.
    *Bu cekicilik, bu asalet,hele o büyülü gözler. allah bütün güzelligi bir kiside toplamis. neyse benden cok bahsettik.sen nasılsın
    *O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm kapali yaparim
    *Aşk havuzuna aptal düşer ama beni ittiler!

besiktas nickleri
    *semtimiz Erkekler Semti, Asik Eder Herkesi, Uzerimden Eksilmesin Bayragimin Golgesi, Iste Biz Kotu Gunde Hep Omuz Omuzayiz,ovunmek Gibi Olmasin Biz Karakartalliyiz...
    *besiktasliysan Ogun, Degilsen Itaat Et...
    *dunyada Iki Tur Taraftar Vardir:bjk''li Olanlar,bjk''li Olduklarinin Farkina Varamayanlar.

fenerbahce nickleri
    *Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz
    *Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!
    *Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!(atatürk fenerbahceli)
    *Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genc Kizi Sevmek, En Buyuk Dilegimiz Seni Sampiyon Gormek!

galatasaray nickleri(sampiyon takımın halide nickleride bi bask oluo cnm)
    *Istersen Eglenelim Davullarla Zurnalarla. Istersen Giriselim Zincirlerle Sopalarla... Laylay Laylay Laylay..
    *Aslan Terbiye Eden Fenerbahceli Taraftarin Ne Hale Geldigini Birak Turkiyeyi Dunya Gordu. Sen Ki Kucuk Bir Kanaryasin Aslanla Ugrasmak Senin Neyine..
    *Belki Bir Gun Baskalari Da UEFA CUP Kazanir.. Ne Dersiniz Hos Olmaz Mi?
    *Cimbomlu Arkadaslar..fenerliler Bize Mutesekkir..biz Olmasak Avrupa Takimlarini Seyredemeyecekler...
    *Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gaffur nickleri komik nickler taraftarlar icin nickler
    gaffur çok hoşuma gidiyordu yaa
    ama artık hatıralarda kaldı:)
    emeğine sağlık canım

3. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gaffur nickleri komik nickler taraftarlar icin nickler

ölümüne kankayızzz bayıldım teşekkürler

gaffur nickleri komik nickler taraftarlar icin nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fanatik taraftarlar nickleriniz burda:)))

fanatik taraftarlar nickleriniz burda:)))

Galatasaray Bas Koymusuz Cimbombom'un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum Cimbombom.avrupa'da Destan Yazdi Aslanlar,fatih'in Aslanlariyla Kukresin Cimbombom! Fenerbahceli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!) Herkes Fenerli Dogacak Ama Birgun Herkes Cimbomlu Olecek... Bir Gun Herkes Fenerli Olacak , Geri Kalan 364 Gun Ise Galatasarayli... Belki Bir Gun Baskalari Da Super Kupa'yi Kazanir.. Ne...
  2. bu nickler komik nickler:)))

bu nickler komik nickler:)))

komik nickler 2011 Bağırsak kurtları bağırsakta yaşar, bağırmasakta . » " Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?" » Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir ? İyi Olan Kazansın... » Kusura bakma birader, seni birine benzettim. Olabilir, babam çok gezermiş... » Aşk çılgınlığın en zevkli...
  3. GALATASARAY taraftar nickleri

GALATASARAY taraftar nickleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. FENERBAHÇE taraftar nickleri

FENERBAHÇE taraftar nickleri

fenerbahçeli lif örnekleri fb lif örnekleri fenerbahçe taraftar nickleri taraftar modelleri fb nickleri FENERBAHÇE » senin neyine vuruldum biliyormusun, o sahaya çıkarken , taraftarı selamlarken, herkesin sana hayranlıkla bakmasına kısacası senin asaletine vuruldum fenerbahçem!! » ne laylay cım cıng cong, ne hamsı, ne de ala karga sampıyonsun bu sene sanlı kanarya! » ne okulu bitirmek,...
  5. komik nickler

komik nickler

->Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...elim telefonda ...Kalbim çevrim dışı... ->Birisi acıyı çekti,öteki acıyı servis etti. ->Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatının taşıyanlardan öğrendim. ->Çok şerefsiz gördüm ama hİçbiri senİn kadaR profesyoneL değiLdi. ->Yan Cehennem Yan , Doğal Gazda Vaar Nasıl Olsa :)) ->Benim...

Sayfayı Paylaş