gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

gaffur ve unutamayacaklarımız

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

• Gaffurun En Çok hit alan replikleri ; * - sen benim arkadaşlarımı begenmüyormüsün?? * -Bi akşam bize gelsene?
      * -Bana Nie haber verilmiyorrr!?
      * -Çöpü almaya kapıya geliyorum, Çalıyorum çalıyorum açmıyorsun... Ne Ayak ?
      * -Aleme Akalım
      * -Anladın sen anladın...
      * -Gelsen Tam süper olacak
      * -Cafede takılalım mı?
      * -Gaffur Kendi Kendine söyle der; Gidelim Gaffur
      * -Beni niye eklemedin?? Beni beğenmiyor müsün??
      * -olur mu canım..yani aşk olsun..gerçekten böle düşüncelerim yoktur..bir anda aklımdan gidivermiş yoksa başka bişi değil yani...
      * -Ölümüne KankayıZZZZZ
      * -Saçlarını uzatsan süper olcak
      * -Gözüne noldu?
      * -Ne o Bi Sakıncasımı var?!?!
      * -Beni beğenmiyormusun?
      * -Nasılım ?!?!
      * -Bize niye gelmedin? Bizi beğenmiyormusn?
      * -Beni niye çagırmadın Beni beğenmiyormusun? ?
      *
      * Gaffur Aksoy Kimdir;
      * Gaffur 1 anasi 1 babasi 2kız kardeşiyle yaşıyan kapıcıdır (kapıcının ogludur. ) (fasla bilgi yok)
      * Hobileri ;
      * 1. hobisi, beğendiği cinayet haberlerinin koleksiyonunu yapar.
      * 2. hobisi, dans etmek (electric boogie)(kendisini ifade ediş tarzıymış, babası öyle diyor)

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: gaffur ve unutamayacaklarımız
    :haha:emeğien sağlıkkk

3. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
gaffur ve unutamayacaklarımız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gaffur...

gaffur...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. burhan admin gaffur mod :D

burhan admin gaffur mod :D

+Burhan bak sana ne diyecem -bıyır canıım +Beni mod yapsana -Niye ama bi neden söle bari +neden yoksa beni beğenmiyormusun? -yok canım olurmu öle şey ben sadece.. +ee neymiş -imzanda cinayet resmi koymuşsun gaffur... +bi sakıncası mı var -yooo yok aslında amaa +Bırhan yaptınmı beni mod -yaptım yaptım hayrını gör + şimdi ana sayfayı kırmızı yapalım kan rengi heheh -olmazz mavi ii öle +bi...
  3. Gaffur Avatarlari

Gaffur Avatarlari

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. MEÇHUL ve ROCCO'nun unutamayacağı tanışma

MEÇHUL ve ROCCO'nun unutamayacağı tanışma

rocco kimdir rocco tanışma ile tanışma rocconun yarışları Sevgili melekler bir yıldan fazla olacak ki bu sitedeyim ve burda olduğum içinde çok şanslı ve çok mutluyum.:)Ben roccoyla eski nickiyle şeker melek yani şekomuz:Dile pek anlaşamıyordum:D Chat boxta atışmalarımız olurdu:DTaki bir gün kıraçın konseri olduğu güne kadar:DAmasya da kıraçın konseri vardı.Bu arada amasya da ikamet ediyorum...

Sayfayı Paylaş