gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gafilin İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Nur Zalime Konmaz Dalgani Geç Kafir Cennet Sana Açilmaz
    Allah Sabilidir
    Cezan Elbet Hakti
    Sanma Dünya Harikadir
    Azrail Kapindadir
    Dünyada Kimse Kalmaz
    Mevlam Sana Birakmaz
    Sulanlara Kalmadi Dünya
    Sana Mi Kalacak Ey Gafil
    Gülerken Ağlayacaksinda
    Cehennem Sana Mail
    Ey Cahil
    Nasil Seni Yaratana Baş Kadirirsin
    Ey Gafil
    Balik Susuz Yaşar Mi

Gafilin İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Rap Gafil

Sagopa Kajmer - Rap Gafil

VERSE 1 Cılız hemcinsler takipte, rapi kovalar aheste ve ben deparım. Ya rapim Yarabbimle satırımın altına imza bularım, bulamayan abideler yüzeydeler. Derinimde flow biler, rhyme eser flag diker. Mira kabilesinde törem ahkam değildir makam rakam 1. Solunuma alet ettiğim her bir çek, geride kalanları kalaylar ve taylar koşarken çıtanın önünde oturan boğalar gücenir ben ne yapayım (napiim)...
  2. Mevlana İlahisi

Mevlana İlahisi

sağ elimi kaldırdım sol elimi daldırdım ilahisi sağ kaldırdım ilahisi sol daldırdım ilahi mevlanailahisi Mesneviden Ders Aldım Oldum Mevlana Gibi Uçsuz Ummana Daldım Yüzdüm Mevlana Gibi Sağ Elimi Kaldırdım Sol Elimi Daldırdım Dilim Kalbe İndirdim Döndüm Mevlana Gibi Yüceldim Döne Döne Umudum Hep O Güne Giderken O Düyüne Gülsem Mevlana Gibi Sağ Elimi Kaldırdım Sol Elimi Daldırdım Dilim...
  3. karanlık ilahisi

karanlık ilahisi

karanlıklar ortasından doğan bir güneş ilahisi sözleri karanlıklar ortasından doğan bir güneş ilahisi ötelerden kalan özlem dinle karanlığın ortasında dinle karanliklar ortasindan dogan dogan bir gunes Ötelerden kalan Özlem Özümüzün daveti sen sen varligin ask tutkali tutkun sana alem. YA HABIB ALLAH. YA NEBI ALLAH YA VELI ALLAH YA RASUL ALLAH. YA HABIB ALLAH ALLAH YA NEBI ALLAH ALLAH YA...
  4. şeref ilahisi

şeref ilahisi

geldin ve şeref verdin ilahisi Haktan alıp halkağa verdin Geldin bizelere Şeref verdin Eysevgili ey rasul
  5. kerbela ilahisi

kerbela ilahisi

kerbelada melek kanlı kerbela ilahisi imam hüseyini vurdular kolunu kanadını kırdılar al kanlara boyadılar kerbelada kerbelada imam hüsyin susamıştı bir yudum su aramıştı ana yüreği yanmıştı kerbelede kerbelada imam hüseyin şehit oldu gül bahçemde güller soldu topraklar kan ilşe doldu kerbelada kerbeda

Sayfayı Paylaş