gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Galata sarayuğur hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım galatasarayın diego milto transfer haberi gerçek mi öyle bişeyler duydum olmuşsa süper olur bilgi var mı elinizde yada bir hamber vs

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Galata sarayuğur hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. galata kulesi hakkında bilgiler

galata kulesi hakkında bilgiler

galata kulesi restaurant galata kulesi restaurant fiyat listesi fiyatları yemek fiyatları fiyat listesi İstanbul‘ un siluetinde dimdik yükselen Galata Kulesi, tarihi yüreğinde barındıran sessiz bir mücevher gibidir. Önce Byzantium, sonra, Fetihe kadar Konstantinopolis adıyla bilinen İstanbul, güneyde Marmara Denizi, doğu açıklarında Boğaz, kuzeyde ise Haliç’ in çevrelediği tarihi...
  2. Sülünler Kuşu hakkında bilgiler

Sülünler Kuşu hakkında bilgiler

Sülün Kuşunun Özellikleri Sülünler Hakkında Bilgiler Sülün Kuşu Hakkında Bilgi Sülünler Hakkında Sülün, tavuksular (Galliformes) takımında bulunan büyük bir kuş grubundaki kuşlara verilen genel addır, 11 cinsi ve 35 türü bulunan sülünlerin erkekleri ve dişileri birbirine benzemez, Erkek sülünlerin daha parlak renkli tüyleri ve uzun kuyrukları vardır, En çok bilinen bayağı sülün...
  3. Progestan Etkileri hakkında bilgiler

Progestan Etkileri hakkında bilgiler

progestan kullananlar progesan etkileri merhaba melekler geçenlerde doktorum bana progestan ilaç verdi kistt varmış ondan dolayı ilacı içinde dengemi şaşırdım desem yeridir baş dönmeleri falan neyse ilaç bitti nerdeyse 10 günü geçti biteli ama halen benim baş dönmelerim devam ediyorr tam olarak dönmede değil sanki birisi kafamı sıkıyorr ve karşımdaki görüntü gidip geliyor tv gibi düşünün...
  4. Suda Doğum Hakkında Bilgiler

Suda Doğum Hakkında Bilgiler

Bu sayfa; Suda Doğum Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, doğum çeşitleri içinde son yıllarda hayli yaygın olanlardan biri suda doğum. 1803 tarihinde Fransa'da bir tesadüf sonucu meydana gelen suda doğum uygulaması bugün dünyanın pek çok yerinde uygulanmaktadır. Uzun süre doğum eyleminde kalan ve biraz rahatlamak için sıcak su dolu bir küvete giren bir kadının doğumu bu esnada...
  5. Kordosentez Hakkında Bilgiler

Kordosentez Hakkında Bilgiler

kordosentez nedir kordosentez işlemi Sevgili melekler, gebelik esnasında uygulanan işlemlerden birisi olan kordosentez hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... Gebelik sırasında 18’inci haftayı tamamladıktan sonra aynı amniosentez yapar gibi yapılan bir işleme verilen isimdir. Kordosentezin amniosentezden farkı amnion suyundan örnek alınması değil de bebeğin göbek kordonundan kan...

Sayfayı Paylaş