gebe
  1. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

galatasaray forma resmi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında isimsiz tarafından paylaşıldı.

galatasaray forma resimi

galatasaray forma resmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forma

Forma

Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmak demektir. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur. Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve...
  2. 2012 Galatasaray SK Forma Resimleri Çeşitleri

2012 Galatasaray SK Forma Resimleri Çeşitleri

2012 galatasaray forma resimleri çeşitleri modelleri renkleri ile ilgili bilgiler burada melekler 2012 Fenerbahçe formaları ve 2012 Beşiktaş formaları gibi 2012 Galatasaray SK formaları da birbirinden şık ve güzel bu sezon melekler :) Hazırlanan formalardan unutulmaz futbolcumuz Metin Oktay’ı simgeleyen “parçalı” forma, inancı simgeleyen “siyah” forma ve heyecanı simgeleyen “sarı” forma...
  3. forma giremiyorum...

forma giremiyorum...

kızlarr forma giremiyorumm yardım edinn asi melekkk cemoşşşşşş lavinnyammm kullanıcı adı hatası veriyor beni kabul etmiyor..
  4. Galatasaray 2012-2013 Yeni Sezon Formaları isteyenler için

Galatasaray 2012-2013 Yeni Sezon Formaları isteyenler için

Galatasarayın Yeni Formaları 2013 2013 Galatasarayın Yeni Sezon Formaları Tıpkı moda dünyasın dao lduğu gibi futbol dünyasında da yeni yılın modası oldu ve formalar değişti Melek'lerim. Biz de değişen futbol formaları arasında şimdi de Galatasaraylı Melek'lerimizi düşünüyor ve 2013 Galatasaray formaları sunuyoruz. Galatasaraylı olan tüm arkadaşlar, işte size 2012 yeni Galatasaray formaları...
  5. 2014-2015 Sezonu Yeni Galatasaray Formaları Karşınızda!

2014-2015 Sezonu Yeni Galatasaray Formaları Karşınızda!

2014-2015 gs formaları, yeni gs formaları, galatasaray formaları Sevgili Melekler, Galatasaray Spor Kulübü 2014-2015 formalarını tanıttı. Nike firmasının yaptığı formalar da aynı Barcelona gibi %100 geri dönüşümlü 18 adet plastik şişeden üretildi.

Sayfayı Paylaş