gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Galatasaray ın dansözlü eğlencesi

Konu, 'Spor' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Bu fotoğraf Galatasaray'ın Antalya da kamp yaptığı yerden alındı. Dün geceden beri bütün spor medyası peşindeydi. Gazete Habertürk spor servisinin aldığı fotoğraf yayınlanınca kızılca kıyamet koptu.

Galatasaray'ın telefonları, diğer gazeteciler tarafından kilitlendi.

Galatasaray'ın kaldığı otelde ise bütün personel bugün 'Nasıl sızdı' denilerek içtimaya çekildi.

Galatasaraylı futbolcular da haber ve fotoğrafı görünce 'Biz eğlenemeyecek miyiz?' diyerek isyan bayrağı açtılar

Galatasaray ın dansözlü eğlencesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Galatasaray Üniversitesi

Galatasaray Üniversitesi

Beşyüz yılı aşkın bir eğitim ve öğretim geçmişinin ulaştığı aşama: Galatasaray Üniversitesi... Bugünkü adıyla Galatasaray tarihte ilk kez 1481 yılında Sultan II. Beyazıd tarafından Galata Sarayı adıyla bir Enderun okulu olarak kurulmuştur. Okul, bugünkü Galatasaray Lisesi'nin bulunduğu yerde eğitime başlamıştır. Amaç, Devletin çeşitli yönetim kademelerine memur yetiştirmekti. Çalışkan ve...
  2. Ev eğlencesi tek merkezde

Ev eğlencesi tek merkezde

Windows XP Media Center Edition işletim sistemiyle donatılan özel bilgisayar sistemleri, salonumuza kadar girip ev eğlence sistemlerimizle bütünleşmeyi hedefliyor. Peki ama neyin nesi bu Media Center, normal bilgisayarlardan farkı ne? Media Center PC, multimedya görevlerini yerine getirmek üzere özelleşmiş yeteneklere sahip ve performans açısından doyurucu bileşenlerden oluşan bir PC...
  3. Hadise'ye Yunanistan'da Dansözlü Karşılama

Hadise'ye Yunanistan'da Dansözlü Karşılama

hadisenin evi hadisenin evinin içi evini göster hadiseninevi evinin içini göster MOSKOVA'DA MAYIS AYINDA YAPILACAK 54. EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASINDA “DÜM TEK TEK” ADLI ŞARKISIYLA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK OLAN HADİSE, YUNANİSTAN'IN EUROVİSİON'A KATILACAĞI ŞARKININ SEÇİLECEĞİ PROGRAMA KONUK OLMAK ÜZERE ATİNA'YA GİTTİ. Atina Elefterios Venizolos havaalanında bir Yunan özel televizyon...
  4. Galatasaray Sözleri

Galatasaray Sözleri

Galatasaray Sözleri paylaşırsanız çok sevinirim kısa ve yeni Galatasaray Sözleri olursa çok sevinirim.
  5. Insan..

Insan..

"Hayata tepeden bakarsan insanların sadece tepesini görürsün. Hayata daima insanlarla aynı mesafeden bak. O zaman insanların hem yüzünü, hem kalbini görürsün. Mühim olan yükseklere çıkıp hayata tepeden bakmak değildir; mühim olan ne kadar yükselsen de her şeye eşit mesafeden bakabilmektir. Hayatta her şey olabilirsin. Fakat mühim olan hayatın içinde "İNSAN" olabilmektir. Güzel...

Sayfayı Paylaş