gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Galatasaray Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Galatasaray Sözleri paylaşırsanız çok sevinirim kısa ve yeni Galatasaray Sözleri olursa çok sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Galatasaray Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Galatasaray Mesaj&sözleri

Galatasaray Mesaj&sözleri

fenerli Olmak Ayip Değil, Yeterki çaktirma.. gerçekleri Tarih Yazar Tarihi Fener Yazar Feneride Cimbom Kazar. cimbomluysan Konus Ornek Alsinler, Fenerliysen Sus Adam Sansinlar... gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray. gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray. fenerbahçeli Misin? Allah Başka Dert Vermesin(!) herkes Fenerli Doğacak Ama Birgün Herkes Cimbomlu ölecek... bir Gün...
  2. Kısa Galatasaray Sözleri ve mesajları

Kısa Galatasaray Sözleri ve mesajları

Kısa Galatasaray Sözleri Galatasaray Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler ve Galatasaray'lı tüm arkadaşlar, bu yazımızda sizler için Galatasaray sözleri ve en güzel Galatasaray mesajlarını paylaşıma açıyoruz. Avrupa Fatıhısın Galatasaray..Türkıyenın Gururusun Galatasaray.. Gökte Yıldızsın Gönüllerde Ay, Bu Senede Sampıyonsun Galatasaray.. Cımbombom Diyerek Sana Yuz Koyduk,Sarının Yanına...
  3. Galatasaray marşının sözlerini yazar mısınız

Galatasaray marşının sözlerini yazar mısınız

Ben aslında fenerliydim ama sevgilim sağolsun onun sayesinde galatasaraylı oldum :) Yalnız pek fazala birşey bilmiyorum oyuncularını falan.Bir de marşını öğrenmem lazım.Galatasaray marşlının sözlerini yazabilirmisiniz ?
  4. 2013 Galatasaray Şampiyonluk Sözleri

2013 Galatasaray Şampiyonluk Sözleri

galatasaray sözleri galatasaray şampiyonluk sözleri 2013 galatasaray sözleri 2013 Galatasaray geçtiğimiz günler de şampiyonluğunu ilan etti. Tüm fanatik Galatasaray taraftarları için sizlere Galatasaray sözleri ve mesajlarını paylaşıyoruz. Siz de bu sözleri ister msn nickleriniz de isterseniz facebook sayfalarınız da paylaşarak ne kadar Galatasaray fanatiği olduğunu kişilere...
  5. Galatasaray Marşları Tezahüratları Sözleri

Galatasaray Marşları Tezahüratları Sözleri

galatasaray marşları galatasaray marşları sözleri galatasaray tezarürat sözleri Türkiye birinci ligde oynayan ve 2013 yılının şampiyonu olan Galatasaray'a destek vermek ve takımınızın maçların da söylemek için Galatasaray marşları ve tezarühatları arayanlar için en güzel Galatasaray marşlarının sözlerini sizler için paylaşıyoruz. Şanlı Galatasaray Şereftir seni sevmek Senle ağlayıp gülmek...

Sayfayı Paylaş