gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık'ın kalbi kimin için atıyor?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

emre aşık evlendi emre asik evlendi aşık evli mi kiminle Yakalandı EMRE YİNE AŞIK!
    Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık'ın kalbi kimin için atıyor?
    Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık, yıllarca Aysun Kayacı ile birlikte olmuş ardından aşk hayatında suskunluğunu korumuştu.
    Kayacı'dan sonra uzun süre kalbi boş kalan Emre, Saklambaç'ın haberine göre; Beyoğlu'ndaki bir restorandan çıkarken sevgilisiyle görüntülendi.

H2

Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık'ın kalbi kimin için atıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cimbomlu moda tasarımcıları galatasaraylı kadınlar için tasarlamış

cimbomlu moda tasarımcıları galatasaraylı kadınlar için tasarlamış

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emre Aydın Dünya Yıldızı

Emre Aydın Dünya Yıldızı

ANNE BAK GÖRECEKSİN BİR GÜN... Yaptığın işte öncelikle edim adımlarla yürüdün Emre Aydın. Dün Gece yarısında, röpörtajını izledim, ben gibisin biz gibisin... Değiştirmemiş seni ne aldığın ödül, nede yolda insanların seni tanımalarından dolayı yürüyememen. Helal olsun Emre Aydın... 15. MTV AVRUPA MÜZİK ÖDÜLLERİ'NDE “AVRUPA'NIN EN İYİ SANATÇISI” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLEN EMRE AYDIN'IN ANTALYA'DA...
  3. Sana kimin kalbi verildi..?

Sana kimin kalbi verildi..?

Henüz tanışalı 3 ay olmuştu, ama onlar birbirlerini o kadar çok seviyorlardık ki, sanki yıllardır tanışıyorlar gibiydiler.Gündüzleri beraber geçiriyor geceleri ise telefonun başından kalkmıyorlardı.Bir gün çocuk çok ağır bir hastalığa bulaşır.Tedavi gereği yurtdışına gidip kalp nakli yaptırmak zorunda kalır.Gitmeden sevdiğini son bir kez görüp vedalaşmak ister.Fakat sevdiği onunla vedalaşmayı...
  4. Modanın Kalbi Bu Sezon Sarar'da Atıyor

Modanın Kalbi Bu Sezon Sarar'da Atıyor

sarar Modanın Kalbi Bu sezon SARAR'da atıyor. Yurtiçinde kendine ait 42 mağazası bulunan Sarar Giyim, yurtdışında da yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Firma önümüzdeki ay Frankfurt, Boston ve Washington'da şube açacak. Sarar'ın imajını dünyaya duyurmak için çaba gösterdiklerini söyleyen yönetim bence gayet haklı baktığımız zaman modellere, kaliteye harika bence birde birkaç modele...
  5. İlk Türk Futbolcu Kimdir?

İlk Türk Futbolcu Kimdir?

ilk Türk futbolcu, kimdir, adı, oynadığı takımlar, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Tüm spor dalları içinde futbolun bizim ülkemizde ayrı bir yeri vardır.Bu sevgi öylesine yoğundur ki zaman zaman bu uğurda taşkınlıklar bile yaşanır.Şimdi bahsedeceğim konu da futbolseverlerin ilgisini çekecek türden..İlk Türk futbol oyuncusu.. İlk Türk...

Sayfayı Paylaş