gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Galaxy nexus fiyatı özellikleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Galaxy nexus fiyatı özellikleri hakkında lütfen bilgi verin. Galaxy nexus fiyatı ne kadar ve özellikleri nelerdir?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Galaxy nexus fiyatı özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nexus

Nexus

0212- 2459768 Faks : 0212- 2459769 Yer : Beyoğlu Adres : Asmalı Mescit Mah. Asmalı Mescit Sok. Çağın Han. No: 13/ 6-7 Beyoğlu Ücret : TL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : YOK Web : www.nexustr.com NeXuS cafe Pazartesi günleri hariç, hergün 10:00 - 02:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Hava durumuna gore, ister terasta açıkhavada, ister...
  2. Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung galaxy note telefonun performansının yapıldığı söyleniyor. Bu telefon ne zaman çıkıyor arkadaşlarım ve özellikleri ile fiyatı hakkında bilgiyi nereden alabilir yada nereden ulaşabilirim?
  3. Sasung galaxy s 2 özellikleri fiyatı var mı

Sasung galaxy s 2 özellikleri fiyatı var mı

Babamı sonunda kandırdım bana bir telefon alacak limitsiz dedi ben galaxy s 2 nin genel yapısı ve temel özelliklerini görmek bulmak istiyorum. 8 megapiksel dahili kamerası olduğu söyleniyor lütfen bana özelliklerini yazar mısınız
  4. Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

galaxy nexus samsung galaxy nexus fiyatı samsung galaxy nexus özellikleri Yeni nesil cep telefonu modellerinden Samsung Galaxy Nexus özellikleri ve fiyat bilgileri şöyle melekler :) Galaxy nexus Cihazının teknik özellikleri de bir hayli geliştirilmiş. 1.2GHz dual core OMAP 4460 işlemciye sahip olan telefon, 1 GB RAM ve 32GB dahili hafıza içermekte. -4.65 inç Super AMOLED HD çözünürlüklü...
  5. Galaxy S3 Özellikleri nelerdir

Galaxy S3 Özellikleri nelerdir

Merhaba arkadaşlar ben Samsung Galaxy S3 almayı düşünüyorum duyduğum kadarı ile çok satmış herkes beğeniyor da bir de özelliklerini bilsem almak için kesin karar vereceğim :) Siz Galaxy S3 Özellikleri hakkında bişeyler biliyorsanız benimle de paylaşın lütfen

Sayfayı Paylaş