gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

galaxy note 8.0 özelliklerini yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Galaxy Note 8.0 çok ilgimi çekiyor. Lütfen özelliklerini teknik bilgilerini yazar mısınız?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dünya Mobil Kongresinde tanıtılması beklenen Galaxy Note 8.0`ın özellikleri neler aşağıda kısaca deyinmek istedik Teknoloji meraklılarına duyrulur Galaxy Note 8.0`ın Özellikleri ve internet üzerindeki ilk resmi sizlerle.
    Galaxy Note 8.0`ın Özellikleri Şöyle arkadaşlar.

Android 4.2 işletim sistemi, 1.6 GHz,16 ve 32 GB`lık hafızalar, Arka yüzünde 5, ön yüzünde 1.3 megapiksellik kameralar,WiFi, Bluetooth 4.0 özelliklerine sahip olan cihaz merakla bekleniyor.

galaxy note 8.0 özelliklerini yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung galaxy note telefonun performansının yapıldığı söyleniyor. Bu telefon ne zaman çıkıyor arkadaşlarım ve özellikleri ile fiyatı hakkında bilgiyi nereden alabilir yada nereden ulaşabilirim?
  2. Samsung, Galaxy Note 10.1 Özellikleri

Samsung, Galaxy Note 10.1 Özellikleri

Samsung, Galaxy Note 10.1 Özellikleri nelerdir lütfen Samsung, Galaxy Note 10.1 Özellikleri hakkında bilgi ve resim ekleyin buraya
  3. Samsung galaxy grand özelliklerini yazarmısınız

Samsung galaxy grand özelliklerini yazarmısınız

Kızlar selamlar hepinize lütfen benim için Samsung galaxy grand özelliklerini yazabilirmisiniz almayı çok istiyorum da :D
  4. samsung galaxy camera özelliklerini yazarmısınız

samsung galaxy camera özelliklerini yazarmısınız

Tv reklamlarında gördüm çok ilgimi çekti. Samsung galaxy camera özellikleri nelerdir ? Süper görünüyor :D
  5. galaxy note 8 özelliklerini paylaşırmısınız

galaxy note 8 özelliklerini paylaşırmısınız

Samsung cep telefonunu tek geçerim ve şu sıralar Note 8 çok dikkatimi çekiyor.Acaba teknik özelliklerini bu sayfaya yazabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş